Şimdi Ara

Huawei Watch GT 2 Pro'nun EKG'li versiyonu tanıtıldı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
484
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Huawei, Eylül ayının ortalarında Watch GT 2 Pro akıllı saatini tanıtmıştı. Çinli şirket şimdi de cihazın EKG özellikli versiyonunu duyurdu.

Ayrıca Bkz.LG'den 5G destekli yeni telefon: K92 5G

Huawei Watch GT 2 Pro EKG'nin ana özelliği isminden de anlaşılabileceği üzere elektrokardiyografi (EKG) çekebilmesi. Piyasada bu özelliğe sahip çok fazla akıllı saat bulunmuyor.

Fiyat etiketi de belli oldu

Huawei Watch GT 2 Pro EKG, Apple Watch ve Samsung Galaxy Watch ile rekabet edecek. Akıllı saatin Aralık ayında satışa sunulacağı belirtildi. Fiyat etiketi ise 345 euro olacak.

EKG'siz Watch GT 2 Pro, 45 euro daha ucuza satılıyor. Yeni model şu an için sadece Çin'de piyasaya sürülecek. Akıllı saatin Avrupa'ya gelip gelmeyeceği konusunda henüz bir bilgi bulunmuyor.

Huawei Watch GT 2 Pro'nun özellikleriyle ilgili tüm detayların yer aldığı haberimize buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Kaynak:https://twitter.com/RODENT950/status/1322101006788927488

• Euro hesabına göre türkiye de ucuza satılan nadir ürünlerden, almak isteyenler kur farkı etkilemeden alsın, saat çok güzel bence

• 3300 buna vereceğine watch 6 alırım ben

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • omer1739 O kullanıcısına yanıt
    Sen git de al watch 6 kardeşim. Apple Watch alıp her gün şarja takacağıma 14-15 gün boyunca kolumdan çıkarmadan her türlü aktivitemi ölçecek saat alırım ben de.

Saati kullanmamış cahil birinden de ancak böyle bir yorum beklenirdi.

• alaz1903 kullanıcısına yanıt
    Acaba dünyanın kabul ettiği bi ekg sistemi mi yoksa watch gt ben saat kötü demedim çok pahalı dedim ki gerçek olan bu

• Ben zaten 4 kullanıyorum cahillik ne alaka ben saate kötü demedim ki sadece o para etmez dedim

işte bende GT2 yi bilmediğinizden böyle bir yorumunuza cahillik dedim. Apple'da olmayan ne var bu saate ? 14 güne kadar şarjı gidiyor Apple kaç gün gidiyor ?

• Dostum eğrim oturalım doğru konuşalım, pil ömrü dışında Apple Watch her türlü daha iyi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kulspruta kullanıcısına yanıt

Zaten bende eğri oturup doğru konuşuyorum.

Ne konuda iyi söyleyin bilelim ?

GT2'nin yapamayıp Apple'ın yaptığı ne var ? Yaptığı şeyi ve ya daha iyi yaptığı şeyi yapınca , GT2 yapmadığında size ne kazandırıyor? İstişare edelim buyurun.

Ben 2 saati kullan biri olarak benim göremeyip sizin gördüğünüz nedir merak ettim.

Bu arada GT2 pro'nun fiyatları 2400 -2200 arasında

A. Watct 6 ise 4.000 -5000 arasında değişiyor.

• Huawei'nin Kirin A1'i artık değiştirmesi lazım.Honor watch magic 2 kullanıyorum aynı işlemci var arayüz 15 fps de gibi çalışıyor.Kendi uygulamasının içindeki arayüzler haricinde dışardan arayüz yüklemek için android telefonla kırk takla atmanız lazım, ios da zaten kendi uygulamasından da arayüz yüklenmiyor.Şarjı uzun gitmese çok alınası saatler değil.

• Tek noktadan çekilen ekg olmaz. En az 2 farklı nokta olmalı ki potansiyel farklar ortaya çıksın. Ki ekg çekse bile hangi derivasyonu gösteriyor? Belki süs için iyi olabilir. . Bu nece iştir, bana biraz abartı gibi geldi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-CA5FFA1B5

Zaten bende eğri oturup doğru konuşuyorum.

Ne konuda iyi söyleyin bilelim ?

GT2'nin yapamayıp Apple'ın yaptığı ne var ? Yaptığı şeyi ve ya daha iyi yaptığı şeyi yapınca , GT2 yapmadığında size ne kazandırıyor? İstişare edelim buyurun.

Ben 2 saati kullan biri olarak benim göremeyip sizin gördüğünüz nedir merak ettim.

Bu arada GT2 pro'nun fiyatları 2400 -2200 arasında

A. Watct 6 ise 4.000 -5000 arasında değişiyor.

Siri asistan, bildirimlere cevap verme kolaylığı, arayüz akıcılığı ve kalitesi yeterli bence.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kulspruta kullanıcısına yanıt

Sinin çalıştığını söyleyen ilk sizi görüyorum. Cevap verme olayı GT2 de bulunuyor , kalite olarak GT2nin , Apple'dan aşağıya kalır yanı yok.

GT2 pro:

100'ün üzerinde spor aktivitesi sağlıyor. SPo2 , kalp ritmi takibi , uyku takibi , stres takibi , bildirimleri görebilme , 46 mm olması , 454 x 454 piksel çözünürlük , Titanyum kasa ,

Akıllı Bildirimler

Alarm

Ay Evreleri Gösterimi

Bluetooth Kulaklık ile Eşleşme

Gelen Çağrı Bildirimi

Gelen Çağrı Reddetme

Gündoğumu/Günbatımı Gösterimi

Huawei TruRelax

Huawei TruSeen 4.0

Huawei TruSleep 2.0

Kamera Kumandası

Müzik Çalar

Müzik Çalar Kontrolü

Müzik Depolama

Navigasyon (Harita)

Saat Gösterimi

Sesli Uyarı

SMS Görüntüleme

SMS ile Çağrı Reddetme (Android)

Takvim

Telefonumu Bul

Zamanlayıcı

100 adet Antrenman Modu

500 Şarkı Depolayabilme

Vs. Vs. Vs.

At gözlüğü takıp sadece "Apple kaliteli abiğğ" demekle olmuyor. Apple kullanana neden kullandın demem ama GT2 ye para verene kadar Apple alırım daha iyi kaliteli olduğundan diyene "hayırlı kullanımlar" derim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-CA5FFA1B5

Sinin çalıştığını söyleyen ilk sizi görüyorum. Cevap verme olayı GT2 de bulunuyor , kalite olarak GT2nin , Apple'dan aşağıya kalır yanı yok.

GT2 pro:

100'ün üzerinde spor aktivitesi sağlıyor. SPo2 , kalp ritmi takibi , uyku takibi , stres takibi , bildirimleri görebilme , 46 mm olması , 454 x 454 piksel çözünürlük , Titanyum kasa ,

Akıllı Bildirimler

Alarm

Ay Evreleri Gösterimi

Bluetooth Kulaklık ile Eşleşme

Gelen Çağrı Bildirimi

Gelen Çağrı Reddetme

Gündoğumu/Günbatımı Gösterimi

Huawei TruRelax

Huawei TruSeen 4.0

Huawei TruSleep 2.0

Kamera Kumandası

Müzik Çalar

Müzik Çalar Kontrolü

Müzik Depolama

Navigasyon (Harita)

Saat Gösterimi

Sesli Uyarı

SMS Görüntüleme

SMS ile Çağrı Reddetme (Android)

Takvim

Telefonumu Bul

Zamanlayıcı

100 adet Antrenman Modu

500 Şarkı Depolayabilme

Vs. Vs. Vs.

At gözlüğü takıp sadece "Apple kaliteli abiğğ" demekle olmuyor. Apple kullanana neden kullandın demem ama GT2 ye para verene kadar Apple alırım daha iyi kaliteli olduğundan diyene "hayırlı kullanımlar" derim.

Hocam şaka mı yapıyorsunuz, asıl at gözlüğü ile bakan sizsiniz. Daha cihazlardan haberiniz yok ikisini de kullanıyorum diyorsunuz.

1- Siri cayır cayır çalışıyor ve fark yaratıyor. Bunları Huawei saatinizde yaparken video çeker misiniz rica etsem

Buyrun size video:

2- Huawei akıllı saatinizden gelen mesajlara cevap verirken bir video çeker misiniz nasıl cevap veriliyor görelim? Mesaj diyorum buna dikkat arama değil...

Apple Watch'da konuşarak yazdırabilir, klavye ile yazabilir, emoji kullanabilirsiniz. Buyrun video

• Akıllı saat istiyorsanız hiç bunlara kulak asmadan gidin GT2 alın. EKG'lik bir sıkıntınız varsa aradaki fiyat farkına adam gibi EKG çektirin. Nabız ölçümü bile şaibeli ürünler bunlar. Hangi marka olursa olsun.

• Saatin kendisinde gelmesi gerekiyordu. Çok yanlış bir karar olmuş.

2 hafta kadar GT2 Pro deneme şansım oldu. Genel olarak beğensem de saat üzerinden hiçbir ayar yapamamak, spor yaparken ekranın sürekli açık olmaması, GoogleFit ile entegre olmaması sebebiyle sattım.

• 32 MB RAM sahibi akıllı saat yerine konamayacak bir cihaz bu. Amazfit gtr ile kardeş zaten. Huami üretiyor bunları. Gidip watch 3 veya Apple Watch almayan salaktır. Oppo bile bundan daha iyi. Deneyimlenmiş ve geçişlerdeki piksellenmeyi görmüş bir kişi olarak yazıyorum. Mate 20 pro ya deli paralar verip huaweinin batışını kabullenemeyen ve hiçbir şey yapmayan cihazın 20 günlük pil ömrü ile övünen bi kitle de var. Müşterilerimden biliyorum.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.