Şimdi Ara

LG'den 5G destekli yeni telefon: K92 5G

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
206
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• LG, 5G bağlantısını destekleyen yeni bir orta sınıf akıllı telefon duyurdu. LG K92 5G olarak adlandırılan model farklı bir tasarım sunarken, bu yıl piyasaya sürülen birçok 5G özellikli telefondan daha uygun fiyatla geliyor.

Teknik Özellikler

Cihazda 2400 × 1080 piksel çözünürlüğe sahip 6.7 inç IPS ekran mevcut. Ekranın üst kısmında selfie kamerasına ev sahipliği yapan bir delik var. Akıllı telefon gücünü Adreno 619L GPU barındıran Qualcomm Snapdragon 690 yonga setinden alıyor.

Ayrıca Bkz.Microsoft, Adobe Flash Player'ı Windows'tan kaldıran bir güncelleme yayınladı

Güney Koreli şirketin yeni telefonu 6 GB RAM ve 128 GB dahili depolama ile sunuluyor. Hafızasını microSD kart aracılığıyla 2 TB'a kadar genişletmek mümkün. Pil kapasitesi 4.000 mAh olan cihaz Qualcomm Quick Charge 4 hızlı şarj desteğine sahip.

Kamera Konfigürasyonu

Akıllı telefonun arkasında dört görüntü sensörüyle donatılmış bir ana kamera sistemi görev yapıyor:

• 64 megapiksel ana kamera

• 5 megapiksel geniş açılı lens

• 2 megapiksel derinlik sensörü

• 2 megapiksel makro kamera

Kamera ünitesinin hemen sağonda dörtlü LED flaş yer alıyor. Selfie kamerasının çözünürlüğü ise 16 megapiksel.

Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Cihazın diğer özelliklerini Wi-Fi 5, Bluetooth 5.1, NFC, stereo hoparlör ve yan tarafta monte edilmiş parmak izi tarayıcısı olarak sıralayabiliriz. Kutudan Android 10 tabanlı LG UI arayüzü ile çıkıyor.

LG K92 5G, 6 Kasım'dan itibaren ABD'de 359 dolar fiyat etiketiyle satışa sunulacak. Akıllı telefon gri renk seçeneğiyle geliyor.

• 4.000 mAh 6.7 inç ıps ekran Nvidia ram fakiri Lg'de pil fakiri Mtk işlemci kullanmasına sinir oluyordum bunda Sd kullanmış ama bu seferde pil ve ekran 4-4 lük bir cihaz yapamıcak bu Lg

• hem çirkin hemde hayvan gibi. olmamış :/

• Standartların dışında bir model olmuş. Fiyatı alt seviyelerde tutabilmek için bazı bileşenlerden kırpılmış gibi görünse de, 5G'li bir cihaz almak isteyen kişilerin fiyata duyarlılığı oldukça az olması muhtemel.

Ayrıca, bu donanım ile 5G hızında ne kadar süre stabil ve hızlı şekilde işlemleri sürdürebilir? Bu da başka bir soru işareti.

• Ben beğendim farklı olmuş. Keşke delikli ekran yerine v30 tarzı olsa daha da iyi olurdu ama trend bu kimse risk almak istemiyor. Pil eleştirilerine katılıyorum ancak lg nin ips panelleri gayet iyiler.

• Eksik olmuş 5g'li telefon için 5 kameralı 5 flaş led'li olması gerekir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bloody Roar -- 1 Kasım 2020; 1:13:22 >
  • lg firması telefonda 5g li değil,15g li telefon ve 1500 mp kameralı telefon çıkarsa almam..o kadar tiksindim bu telefondan ve servislerinden..

• bu kadar rekabet varken bu ne? Snapdragon 690 nedir? bu kadar mı yoksunuz 6,7 zoll iyi ama o ekrana 4000 mah pil az,, display düşük, ram kısaca herşeyden az çıkartmış, ?????>?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.