Şimdi Ara

Marvel’s Spider-Man: Miles Morales'i ön sipariş verenlere 'Spider-Man: Into the Spider-Verse' kostümü verilecek

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
174
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Insomniac Games'in geliştirdiği Marvel's Spider-Man oyunu 2018 yılının ve genel olarak konsolun en başarılı oyunlarından biri olmuştu. Geçtiğimiz aylarda yapılan bir PlaySation 5 sunumunda da Marvel's Spider-Man için yeni bir duyuru yapıldı. Spider-Man: Miles Morales ismindeki bu yapım, aynı Uncharted: The Lost Legacy gibi bağımsız olarak satılan bir DLC gibi olacak.

Ayrıca Bkz.Call of Duty: Black Ops Cold War'un PC sistem gereksinimleri belli oldu

Bildiğiniz gibi Marvel's Spider-Man'de, Spider-Man'in birçok kostümü bulunuyor ve bu kostümler genel olarak daha önceki Spider-Man eserlerinden alınmış kostümler. Bu durum aynı şekile Miles Morales eklentisi için de geçerli oalcak ve geçtiğimiz saatlerde oyunun yeni bir kostümü duyuruldu.

Duyurulan kostüm, yine 2018 yılında yayınlanan ve son dönemin her anlamda en başarılı animasyonlarından biri olan Spider-Man: Into the Spider-Verse'te, Miles Morales'in giydiği kostüm. Fragmandan anlaşıldığı üzere bu kostüm, filmdeki bazı detayları da içeriyor. Örneğin, Miles Morales yumruk attığında ekranda ufak bir çizgi roman efekti beliriyor.

Marvel’s Spider-Man: Miles Morales, PlayStation 5 ve PlayStation 4 için 19 Kasım'da yayınlanacak.

Oldukça güzel düşünülmüş bu kostüm, ön sipariş veren oyuncular için "ön sipariş bonusu" olarak sunulacak. Ayrıca oyun içerisinde de kostümün kilidi açılabilecek. Kostüm için paylaşılan videoları aşağıda bulabilrsiniz.

Fragman

Oynanış Fragmanı

• Kanvas çanta muhabbetine dönmez umarım mevzu.

• Verdik önsiparişi bekliyoruz.

• Kostüm ön siparişe özel değil, oynayarak açılabiliyormuş. Yanlış haber.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sp!deR -- 30 Ekim 2020; 23:24:26 >
  • Bu kare atlamalı görüntü anlayışına bir türlü ısınamadım. Sürekli sistem kasıyor galiba, akıyı oynamıyor hissi veriyor! Animasyonu da öyleydi.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.