Şimdi Ara

Bluray Filmlerimizi Değerlendirelim (883. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21.820
Cevap
123
Favori
960.801
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 881882883884885
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: cenktun34

Pixels Bluray-3d versiyonu 64,99 TL'ye düşmüş arkadaşlar bilginiz olsun.

Geçtiğimiz gün Terminator Genisys Bluray-3d versiyonunu aldım ancak daha izleme fırsatı bulamadım. İzledikten sonra merak eden olursa bilgilendiririm.

3d olmayan flimleri pek almıyorum ancak, daha önce izlemediğim için Fast and Furious 7 flmini'de aldım. Bu flmin 3d versiyonu yok diye biliyorum.

Niye düşmüş ki ? Hayır neden o film de başkaları değil Ne oluyor ?

Amazon.com dan 34 dolar alışveriş yapacağım ama kargo bir o kadar geleceği için hep bekliyorum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Akşam D&R'a bir daha gittim. Pixel filminin karton kutusunun arkasına baktım. Bir Film stickeri yapıştırılmış. Elime aldım. Geri koydum. Tekrar aldım. Tekrar geri koydum. Bir filme ne olursa olsun, 80 - 90 TL vermeyeceğime karar verdim. Eminim DVD görüntüsü de gayet iyidir. SONY kötü yapmaz. 30 TL'ye DVD'sini alırım büyük ihtimal.
  • tcmb T kullanıcısına yanıt
    şimdi bütün insanların görüşleri zevkleri tabii ki farklılık gösterir. Ben mesela star wars serisini hiç merak edip almadım. Bir arkadaşımdan seti aldım. Bir bakayım, güzelse saga seti arşive katayım dedim. Filmi 20 dk olmadan çıkardım playerden. Büyük konuşmayım ama star warsın yapımcıları bizim eve gelecek seyredelim diye onlara filmi açar seyredin der çıkarım evden

Men in black filmini ben eşim ve 5 yaşındaki oğlum severek izledik. O uzaylı değişik değişik yaratıklar olsun espriler olsun bizim hoşumuza gitti. Sizin sevdiğiniz tür olur mu bilemem.

Teknolojiyi takip etmeye gelirsek; ben blurayden başka film arşive katmıyorum. Blurayden zevk alıyorum. Evet bazı filmler var dediğiniz gibi. (özellikle eski yapımlar) bluray baskısı ve dvd baskısı arasında görüntü ve ses farkı yok. Hemen hemen aynı. Ama ben rafta ki göz zevkim için DVD yerine Mavi kutu tercih ettim mesela.

Elimde sadece Band of brothers- Pasific - ve Game of thrones setleri dışında DVD yok. Almam da. Çok sevdiğim filmlerin dil desteği olmamasına karşın bile ne yaptım ettim bir tane pioneer BDP-150 aldım altyazı ekleyip seyrediyorum. Şu an 400ü geçik arşivimde sadece 3 adet DVD var mesela.

Transformers seti için ben bugün zevkle surroundların sesini duyabiliyorsam 2 sene sonra da aynı sesi duyacağım için bir üst seviyeden yana kaygım olmayacak diye düşünüyorum.

Her filme 80-90 lira vermek akıl işi değil. Tamamen para işi

Bazı filmler var ki zamanında almayınca da resmen karaborsaya düşüyor. Bulabilene aşk olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: basis35

Bazı filmler var ki zamanında almayınca da resmen karaborsaya düşüyor. Bulabilene aşk olsun.

Mesela Oblivion filmi. Blu-ray olarak almayı o kadar çok istiyorum ki. Ama hala ilk günkü fiyatında geziyor. Ben de ucuzlamadı diye inat ettim. Almıyorum. Bir gün piyasada bitecek ve bulamayacağım diye de korkuyorum. n11 sitesinde bile ucuzlamadı. Ölümsüz polisler 45,00 TL'den 19 TL'ye indi. Oblivion inmedi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: eyoruk

quote:

Geçtiğimiz gün Terminator Genisys Bluray-3d versiyonunu aldım ancak daha izleme fırsatı bulamadım. İzledikten sonra merak eden olursa bilgilendiririm.

3d olmayan flimleri pek almıyorum ancak, daha önce izlemediğim için Fast and Furious 7 flmini'de aldım. Bu flmin 3d versiyonu yok diye biliyorum.

Amazon.com dan 34 dolar alışveriş yapacağım ama kargo bir o kadar geleceği için hep bekliyorum

büyük heveslerle bluray player aldım ama bu ne abi ya insanın acaba satsam bu piyasadan çekilsemmi diyesi geliyor 65 lira nedir ya
  • The Hobbit: Extended Edition Trilogy Blu-ray alacaktım fakat D&R'da 320 TL. Seriyi birde Blu-ray'de izleyecektim ama cidden o parayı vermeye değer mi bilmiyorum.
  • Bence hiçbir film için 320₺ verilmez. Ben sıfır film almayı bıraktım sabrediyorum zaten illa ki birileri sıkılıp satıyor 2. El olarak yarı fiyatına alıyorum böylece

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Excalibur93 -- 5 Aralık 2015; 13:53:36 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fantastik 4 (2015) cikiyor haftaya, tek disk bluray 60 tl, 3d bile degil, bu ne yaa.
  • Amann sakın almayın o filmi sakin..Kimseye bunu yazmadım şu ana kadar ama bu kez yazıyorum..Sakın..

Bu arada Furry almanya baskısı bir türlü düşmedi..25 euro olmuş şimdi de.sanırım 15-17 idi ilk çıktığında

• Bu 20 tl ye düşen As Sanat filmlerinin görüntü kalitesi nasıl ?

Bir Rüya İçin Ağıt falan..DVD olarak var bende de hani bilmiyorum

Ama az daha düşerler diye tahmin ediyorum stok çok çünkü.

• Ant-Man blurayi çıkmış amazon.de de, TR altyazı mevcut. Hala dağıtıcı yok ortada, bu gidişle marvel filmleri hiç gelmeyecek ülkemize.

• quote:

Orijinalden alıntı: PlayerX

Ant-Man blurayi çıkmış amazon.de de, TR altyazı mevcut. Hala dağıtıcı yok ortada, bu gidişle marvel filmleri hiç gelmeyecek ülkemize.

5,1 dublaj da mevcut
  • Iste daha insanlar hakli olarak bluray film bile alamiyorlar. 3d tvleri ve 4k tvleri sattilar eminimki cok tutmayacak 4k formati. herkes hala dvd izliyor cunku malum ekonomi.

• eyoruk E kullanıcısına yanıt
    Bir rüya için ağıt DVD formatında yeterlidir diye düşünüyorum, benimde arşivimde DVD olarak mevcut Bluray e geçmeyi pek düşünmüyorum açıkçası.Vu arada filmin fiyatı da yeni düşmedi 1 senedir bu fiyata satılıyor.

• Hobbit 3 lemesi için 320 tl vermem ama bir Dollar 3 lemesi olsa hakeder o parayi bence

• quote:

Orijinalden alıntı: Mean Streets

Bir rüya için ağıt DVD formatında yeterlidir diye düşünüyorum, benimde arşivimde DVD olarak mevcut Bluray e geçmeyi pek düşünmüyorum açıkçası.Vu arada filmin fiyatı da yeni düşmedi 1 senedir bu fiyata satılıyor.

ben de öyle düşünüyorum ama hatırladığım kadarı ile görüntü pek iyi değildi..Tekrar bakarım bir ara.

• Bourne set olarak almış olan var mı aranızda ? Acaba çok bir farkı var mı ? Ayrı ayrı almak mı set mi kararsız kaldım da ? 3.film var br olarak.

• SATILIK BLU RAY FİLMLER

1-Grown Ups 1..Büyükler...15 TL (SATILDI)

2-The Proposal ..Teklif.....15 TL

3-G I Joe..The Rise of Cobra....Kobranın yükselişi....20 TL

4-Just Go With It...Hayatım yalan....15 TL

5-Star Trek..1...Uzay yolu.......20 TL

6-Wall Street..2.bölüm para uyumaz.......15 TL

7-The Ugly truth..Kadın aklı erkek aklı...15TL

8-The Lovely Bones...Cennetimden bakarken....20TL

9-Definitely Maybe...Belki olabilir....20 TL (SATILDI)

10-Filmlere Avengers 2 Ultron çaığınıda ekliyorum 2D dir TR alt yazı ve dublaj mevcut ...45 TL

Hepsi orijinaldir ve Türkçe alt yazı mevcut 5 taneye kargo ücreti benden.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zero_dhf

Fantastik 4 (2015) cikiyor haftaya, tek disk bluray 60 tl, 3d bile degil, bu ne yaa.

Sakın alayım falan deme kötü bir film. Arkadaşın dediği gibi 10 lira bile çok...
  • quote:

Orijinalden alıntı: meminerd

quote:

Orijinalden alıntı: eyoruk

quote:

büyük heveslerle bluray player aldım ama bu ne abi ya insanın acaba satsam bu piyasadan çekilsemmi diyesi geliyor 65 lira nedir ya

Blu-ray Playerinizi satmayın. Nasıl olsa teknoloji geriye dönük çalışıyor. Yani DVD filmleri de okuyabildiği için sıkıntı yok. Arada sırada alırsınız Blu-ray filmleri.
  • 
Sayfa: önceki 881882883884885
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.