Şimdi Ara

Bluray Filmlerimizi Değerlendirelim (853. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21.819
Cevap
123
Favori
960.804
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 851852853854855
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Amazon.de den bir film alsam kargo ne kadar tutar?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar Merhaba,

Almanyadan aldığım Hobbit ilk film Extended edition satılıktır.Filmin sadece 3D versiyonunda Tr altyazı mevcut.Fiyat 60 TL

• Lenticular Cover olan degil, extended edition versiyon extralarinda tr yok

• Yeni çıkan madmax bluray setnde son film var mı?

http://www.dr.com.tr/Film/Mad-Max-Anthology-Mad-Max-Anthology/Charlize-Theron/Yabanci-Sinema/Macera-Aksiyon/urunno=0000000660207#

• nuwanda87 kullanıcısına yanıt
    açıklamada kısmında 4 film dediklerine göre son filmi koymazlarsa ayıp olurdu zaten

bu arada fiyat iyiymiş, uzun aradan sonra alabilecek film buldum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi le passager -- 5 Eylül 2015; 1:41:53 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sioner

Amazon.de den bir film alsam kargo ne kadar tutar?

bir tane seçtiğiniz filmi sepete attıktan sonra sağ tarafta tahmini nakliye ve vergiler diye bir kısım var. oraya tıklarsanız görebilirsiniz
  • Satılık ambalajında Blu-ray filmlerim;

Wizard Of Oz (2Disk)(Tiglon) 55TL
    Iron Man 2 25TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eaybi -- 5 Eylül 2015; 19:18:48 >
  • Arkadaslar adam yukarda burda alis satis yapamazsiniz demis laftan anlamiyorsunuz sanirim
  • Bu arada arsive bu gün kattigim yeni filmler

Bluray Filmlerimizi Değerlendirelim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fearless_tr -- 5 Eylül 2015; 23:44:07 >
  • Alis satis yapilsa kime ne zarari var

• click filmini izlemediysen efsanedir, zaten adam sandler ın kötü filmini görmedim, sahi bu film benim arşivimde niye yok hemen almalıyım

bu arada alım satım yapılsa bir zararı yok tabi ki sadece başlık bunun için açılmamış, insanlar bluray filmleri değerlendirip birbirlerinden görüş almaya geliyo bu sayfaya sonuçta. Sayfayı her açtığında film eleştirisi veya bluray tavsiyesi gibi yorumlar görmek yerine satılık film ilanları görünce bazıları rahatsız olabilir. Benim için sakıncası yok ama yukarda yetkili arkadaş karmaşayı önlemek için uyarıda bulunmuş. Hemen kızıp eksilemeyin milleti bu arada o eksilediklerinizi ben hep artılıyorum haberiniz olsun
  • le passager kullanıcısına yanıt
    Konunun basliginda bluray filmlerimizi degerlendirelim diyor sonra satis yassah ulem deyor muhahaha....

Eksi mi arti mi yavu git isim olmaz ama hinci singirimi bozdung eksiyi kitledim...........

• 50gb bluraylere çekilen blurayler ps4de çalışıyormu? Satıcı çalıştığını iddia ediyorda

• quote:

Orijinalden alıntı: le passager

click filmini izlemediysen efsanedir, zaten adam sandler ın kötü filmini görmedim, sahi bu film benim arşivimde niye yok hemen almalıyım

bu arada alım satım yapılsa bir zararı yok tabi ki sadece başlık bunun için açılmamış, insanlar bluray filmleri değerlendirip birbirlerinden görüş almaya geliyo bu sayfaya sonuçta. Sayfayı her açtığında film eleştirisi veya bluray tavsiyesi gibi yorumlar görmek yerine satılık film ilanları görünce bazıları rahatsız olabilir. Benim için sakıncası yok ama yukarda yetkili arkadaş karmaşayı önlemek için uyarıda bulunmuş. Hemen kızıp eksilemeyin milleti bu arada o eksilediklerinizi ben hep artılıyorum haberiniz olsun

Izlemistim cok iyi bir film gercekten o yüzden arsive kattim, tek tek izlerim bunlari simdi bakalim kaliteleri nasil ona göre yorumlarim burda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sinirlisinek

Konunun basliginda bluray filmlerimizi degerlendirelim diyor sonra satis yassah ulem deyor muhahaha....

Eksi mi arti mi yavu git isim olmaz ama hinci singirimi bozdung eksiyi kitledim...........

Önceki yıllarda da benzer yorumlar olmuştu, burada amaç (ilk mesajları okursanız) filmleri izleyip yorum yapıp değerlendirelim, yani satalım da değerlendirelim değil. Ben de bu kargaşayı ortadan kaldırmak ve farklı katkı yapmak içinhttp://forum.donanimhaber.com/m_55708425/key_ar%3Fivlik/tm.htm başlığını açtım ancak son yıllarda rağbet görmeyince ben de çok ilgilenmedim. Hatta 'takas' için ayrıca başlık açıp dört beş arkadaş düzenli değişim ile elimizdeki filmleri izlemiştik.
  • Arkadaşlar Titanic videodaki gibi 4 disk mi? Bizim sitelerde satılan filmin kutusuyla aynı çünkü. Ayrıca filmi 3d olarak tek diske sığdıramamışlar sanırım part 1 part 2 diye ayırmışlar. Bizde satılanlarda böylemi?

• Ne olur eksileme bro sonra ben ne yaparım... Senin canın sağolsun benim ağzımdan satış yapmak yasak diye bir şey çıkmadı. İsteyen istediğini yapar

• quote:

Orijinalden alıntı: sioner

Arkadaşlar Titanic videodaki gibi 4 disk mi? Bizim sitelerde satılan filmin kutusuyla aynı çünkü. Ayrıca filmi 3d olarak tek diske sığdıramamışlar sanırım part 1 part 2 diye ayırmışlar. Bizde satılanlarda böylemi?

Evet aynen öyle, hem 4 disk hem de 3d versiyonu kaliteden kayıp olmaması adına 2 parta ayrılmış durumda.
  • Warner bros filmleri artık türkçe stereo 2.0 çıkıyor.yazıklar olsun mad max fury road gibi film 2.0 çıkacak.Bu saatten sonra warner bros bluray filmi alınmaz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende var evet böyle 4 disc hocam ve tr'de ki kutusu bile çok şekil.
    Elite marka bluray kutusu bu arada.
  • 
Sayfa: önceki 851852853854855
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.