Şimdi Ara

Bluray Filmlerimizi Değerlendirelim (673. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
21.819
Cevap
123
Favori
960.804
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 671672673674675
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: KnightOfTheTemple

Hangi türk filmlerinin blurayi var acaba? Bunları nereden görebiliriz.

dr den film kategorisine bakarsan bulursun bir kaç tane ama fazla çeşit yok oyüzden bende dvd almak zorunda kaldım
  • Hocam konuyu okuyunca neden öyle dediğimi anlayacaksınız :)

http://www.beyazperde.com/filmler/film-144222/
  • tidus kullanıcısına yanıt
    güzel ve farklı bir senaryoya ait film almışım gibi. Seyredince yorumumu yazarım.

Bu arada 3 farklı hesaptan 2 yeni hesabıma ait siparişlerim 2 günde geldi. Asıl hesabımdaki siparişlerim gelmedi. Galiba yeni üyelere öncelik tanıyor D&R
  • Beyler elinde olupta ben arşiv bozuyorum diyenler varsa;

- Braveheart
    - Shutter Island
    - Road to Perdition
    - Titanic

Bu filmleri arıyorum satmak isteyen olursa pm den ulaşmasını rica ediyorum..
  • quote:

Orijinalden alıntı: breakerman

DR Günün Fırsatı uygulaması başlatmış.

İlk günün ürünü de World War Z 3D
    Fiyatı: 24.99 TL

İlgilenenler için linki:

http://www.dr.com.tr/Film/World-War-Z-Dunya-Savasi-Z/Mireille-Enos/Yabanci-Sinema/Korku-Gerilim/urunno=0000000561544?utm_source=E_Marketing&utm_medium=Email&utm_campaign=email_GF_filmdunyasavasi_070414&utm_term=&utm_content=

Ben Japonya'dan aldığım PS3 ile izlemek istiyorum 3d filmi. Bölge kodu sorunu olur mu?
  • quote:

İlgilenenler için linki:

http://www.dr.com.tr/Film/World-War-Z-Dunya-Savasi-Z/Mireille-Enos/Yabanci-Sinema/Korku-Gerilim/urunno=0000000561544?utm_source=E_Marketing&utm_medium=Email&utm_campaign=email_GF_filmdunyasavasi_070414&utm_term=&utm_content=

Fiyat cok güzel.Umarım bundan sonraki günler için daha sağlam filmler gelir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: üç f

quote:

İlgilenenler için linki:

Ben Japonya'dan aldığım PS3 ile izlemek istiyorum 3d filmi. Bölge kodu sorunu olur mu?

Bende de Japonya Ps3 var sorun olmaz. Ama filmi almanızı önermem onun yerine 18 tl'ye satılan çok guzel filmler var sitede.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Toph Bei Fong

quote:

Orijinalden alıntı: üç f

quote:

İlgilenenler için linki:

Bende de Japonya Ps3 var sorun olmaz. Ama filmi almanızı önermem onun yerine 18 tl'ye satılan çok guzel filmler var sitede.

Mesela hangi filmleri onerirsiniz isterseniz pmdende yazabilirsiniz tesekkurler..

• bahadir1972 B kullanıcısına yanıt
    Hobbit ne zaman gelecek acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: alperakis1

quote:

İlgilenenler için linki:

Bu filmin özelliklerinde 2D var mı? Evdekilerin çok beğendiği bir film.

Bir de Hobbit Smaug ne zaman çıkacak. İnternet sitelerinde 08 Nisan 2014 yazıyordu. Neden gecikti.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DaVinci

İbocan teşekkürler, 3D olanı arıyorum bulamazsam aklımda bulunsun.

10 gün önce Merter Media Markt mağazasında 3D olanı vardı. 10 gün önce dediğime bakmayın. Aylardır orada, rafta duruyor. En son 10 gün önce gitmiştim. Marmara Forumdaki Media Markt değil. Efes Pilsen'in oradaki Media Markt.
  • pmanager P kullanıcısına yanıt
    hobbit için belli bir tarih yok.Tiglon firması bu ara tarihte verse zaten zamanında film çıkaramıyor.Şuan sıkıntı var tiglonda.Kesin bir tarih verirlerse siz film severlerle paylaşacağım
  • Rush
    Captain Philips
    Hunger Games 2

Bu filmler yurtdışında çıkalı aylar oldu hala gelmedi nedense.
  • THE WOLVERINE NİHAYET ÇIKTI 3D VERSİYONU EN UYGUN FIYATA DVD CENTER BESIKTASTA.
    Bluray Filmlerimizi Değerlendirelim
  • quote:

Orijinalden alıntı: PlayerX

Rush
    Captain Philips
    Hunger Games 2

Bu filmler yurtdışında çıkalı aylar oldu hala gelmedi nedense.

Geçen hafta yurt dışındayken baktım.bu 3 film ve türkiye de olmayan onlarca film vardı.Hepsine büyük hevesle baktım ama tr seçeneği olmayınca sinirim bozuldu.Özellikle Rush için beklemedeyim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: eyoruk

oha ya ! Lanet olsun
    3 tane alalım dedik 42 lira kargo ücreti çıktı !

Benim bir teklifim var alabilecek olan varsa şöyle 2-3 kişi birleşip nakliye parasını bölüşsek ? Nasıl olur ? 1$ olan filme 10 lira nakliye ödemek istemiyorum açıkcası.

Pm attım
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: eyoruk

oha ya ! Lanet olsun
    3 tane alalım dedik 42 lira kargo ücreti çıktı !

Benim bir teklifim var alabilecek olan varsa şöyle 2-3 kişi birleşip nakliye parasını bölüşsek ? Nasıl olur ? 1$ olan filme 10 lira nakliye ödemek istemiyorum açıkcası.

Pm attım

Nakliye ye ortak olunur :)) indirim de guzel filmler varsa yurda sokmak lazim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Miragle -- 8 Nisan 2014; 18:10:20 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: topaz42

quote:

quote:

İlgilenenler için linki:

Bu filmin özelliklerinde 2D var mı? Evdekilerin çok beğendiği bir film.

Bir de Hobbit Smaug ne zaman çıkacak. İnternet sitelerinde 08 Nisan 2014 yazıyordu. Neden gecikti.

world war z 2 disk var içinde biri 3d diğeri 2d
  • 
Sayfa: önceki 671672673674675
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.