Şimdi Ara

Bluray Filmlerimizi Değerlendirelim (655. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
21.820
Cevap
123
Favori
960.798
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 653654655656657
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • http://www.idefix.com/video/wizard-of-the-oz-bluray-ozel-kutu-frank-morgan/tanim.asp?sid=CBZYVSF4BO1T0RXXR7DU
    http://www.idefix.com/video/gone-with-the-wind-bluray-ozel-kutu-clark-gable/tanim.asp?sid=B3AHTUJ78W0TFZMGM4YT

Şöyle setler geliyor.Fiyat olarak da uygun.Sevindirici.Eğer içerik olarak kutu olarak aynı gelirse alırım,yok gelmez ise almam çünkü dvd'leri yetiyor.Ayrıca merak ediyorum görüntü nasıl ? Formatı değiştirler mi falan ,önemli çünkü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eyoruk -- 21 Şubat 2014; 23:44:27 >
  • arkadaslar bazi yerlerde kadikoy gibi hard diski goturuyorsmussunuz ve belirli ucret karsiligi bluray filmle dolduruyorlarmis
    sorularim:
    1-bunu yapan var mi ve mumnun mu
    2-disc ten izlemek kalite icin daha mi iyi
    3-aldiginiz bluray disc leri kopyalayabiliyor musunuz
    4-tv de direk izlemek ile bir media uzerinden veya bluray okuyucu bir cihazdan izlemek daha mi verimli
    cevaplayabilirseniz sevinirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: eyoruk

quote:

Orijinalden alıntı: alperakis1

Kesinleşinceye kadar ortalığı galeyana getirmek istemedim açıkçası.Aldığım firmanın hataya karşılık nasıl bir tutum sergileyeceğini bilemediğimden filmler elime geçinceye kadar bekledim.ama filmler ulaşınca linki düzelttiler.eski halinin bereket ekran görüntüsünü almıştım.Yoksa inanması zor:)

Bluray Filmlerimizi DeğerlendirelimBluray Filmlerimizi Değerlendirelim

BOD yazıyor.Ben bunu Bas Oynat DVD olarak görür,algılar ve almazdım.İyi ki denemiş ,almışsınız.

Bluray kategorisinde aratınca çıktı.ilk etapta ben de pek ihtimal vermedim.mail attım bluray olduğunu mail ile onayladılar.ama sonra filmler yine bas-oynat dvd olarak elime ulaştı.yazışmalar konuşmalar derken 2 filmi önce tedarik ettiler.diğer 3 film için de liste verdiler oradan seçtim.ardından da düzeltme yapmışlar zaten. Operasyon argo ve dark knight rises gelir diye sevinmiştim.animasyonlara kısmetmiş:)
  • biraz önce man of steel filmini orjinal bluray olarak seyrettim.
    3mt izleme mesafesinde 55inç tv ve harmankardon sinema sisteminde ingilizce dts-hd master ses, turkçe altyazı olarak seyrettim. Ses ve görüntü muazzamdı. En ufak bir pürüz gözüme çarpmadı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: muvakkit

arkadaslar bazi yerlerde kadikoy gibi hard diski goturuyorsmussunuz ve belirli ucret karsiligi bluray filmle dolduruyorlarmis
    sorularim:
    4-tv de direk izlemek ile bir media uzerinden veya bluray okuyucu bir cihazdan izlemek daha mi verimli

1-bende 6tb hdd var ve ful film dolu. Ama raftan mavi kutuyu alıp içinden film çıkarıp takmak paha biçilemez harddiskteki filmlerin çoğu orjinal bluray olarak mevcut
    2-hem görüntü hem ses tabii ki orjinal disk gibi olmuyor
    3-bildiğim kadarıyla kopyalanmıyor
    4-tv kendi görevini yapsın bence, görüntüyü aktarsın sadece. Filmi okumak da player'a kalsın

Şaka maka saydım şimdi tam 127 adet orjinal filmim olmuş. Daha da bu ay satışa çıkacak yeni filmleri takip ediyorum thor 2 gibi
  • quote:

http://www.idefix.com/video/wizard-of-the-oz-bluray-ozel-kutu-frank-morgan/tanim.asp?sid=CBZYVSF4BO1T0RXXR7DU
    http://www.idefix.com/video/gone-with-the-wind-bluray-ozel-kutu-clark-gable/tanim.asp?sid=B3AHTUJ78W0TFZMGM4YT

Şöyle setler geliyor.Fiyat olarak da uygun.Sevindirici.Eğer içerik olarak kutu olarak aynı gelirse alırım,yok gelmez ise almam çünkü dvd'leri yetiyor.Ayrıca merak ediyorum görüntü nasıl ? Formatı değiştirler mi falan ,önemli çünkü.

Almak lazım bunları hocam :( Ama bu ay bütçemi de aştım napsam arşivden bir kaç film mi satsam bilemedim
  • Satışı iptal ettim, kıyamadım yine filmlere :/ Bakalım Oz Büyücüsü özel versiyon için başka yerden kaynak buldum şimdilik :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tidus -- 22 Şubat 2014; 18:38:38 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: basis35

quote:

Orijinalden alıntı: muvakkit

arkadaslar bazi yerlerde kadikoy gibi hard diski goturuyorsmussunuz ve belirli ucret karsiligi bluray filmle dolduruyorlarmis
    sorularim:

1-bende 6tb hdd var ve ful film dolu. Ama raftan mavi kutuyu alıp içinden film çıkarıp takmak paha biçilemez harddiskteki filmlerin çoğu orjinal bluray olarak mevcut
    2-hem görüntü hem ses tabii ki orjinal disk gibi olmuyor
    3-bildiğim kadarıyla kopyalanmıyor
    4-tv kendi görevini yapsın bence, görüntüyü aktarsın sadece. Filmi okumak da player'a kalsın

Şaka maka saydım şimdi tam 127 adet orjinal filmim olmuş. Daha da bu ay satışa çıkacak yeni filmleri takip ediyorum thor 2 gibi

Cevap icin tesekkurler
    Peki bluray filmleri nereden aliyorsunuz genelde
    Tavsiye edeceginiz bir yer var mi

• quote:

Orijinalden alıntı: tidus

quote:

http://www.idefix.com/video/wizard-of-the-oz-bluray-ozel-kutu-frank-morgan/tanim.asp?sid=CBZYVSF4BO1T0RXXR7DU

Almak lazım bunları hocam :( Ama bu ay bütçemi de aştım napsam arşivden bir kaç film mi satsam bilemedim

Belki bana dusmez ama fikir belirtetim ; sizin o son aldiginiiz fim grubundki filmlerde 2 tanesi haric digerleri benc alinmasa da olurdu.yani tabi zevkler ve renkler ama her filmi de alirsak asil istenilenlere nasil yetisecegiz ? İstisnalar haric izlemeden br flm asla almiyorum gecmiste dvd lerden cok yandm cunku.simdi izlemeden 9 liralk filmi bile almiyorum
    Cunku sabanci olsan yetisemezsiniz ki.

• muvakkit kullanıcısına yanıt
    Fiyatlar genelde D&R da diğer sitelerden daha uygun oluyor. Ben oradan alıyorum. Ara sıra HB de yada bu sitede film satan arkadaşlardan alıyorum. ikinci al aldığımda oluyor bir sıkıntı çıkmaz. Adam 1 kez hadi olmadı 2 kez seyretmiş oluyor çünkü. Amazonda da fiyatlar çok iyiydi ama dolar ve euronun artışı şimdi biraz cazibesini kaçırttı amazonun. Ama film çeşidi olarak amazon 1.sırada bence
  • basis35 kullanıcısına yanıt
    Aşkolsun bizim fiyatlar uygun değilmi :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: bahadir1972

Ayıpsın. Sen zaten favori oldun.Zaten siteden bazı arkadaşlar da satıyor onlardan alıyorum dedim
  • quote:

quote:

Ayıpsın. Sen zaten favori oldun.Zaten siteden bazı arkadaşlar da satıyor onlardan alıyorum dedim

E iyiymis ps3 iyi mi bluray oynatmak icin yoksa tavsiyeniz olur mu

• muvakkit kullanıcısına yanıt
    valla bende ps3 var ama bir kere bile film koyup denemedim açıkçası. Bugün akşam bi deneyim. İyi oldu hatırlattığın samsung bluray player kullanıyorum ben 1 seneyi geçti bir sıkıntı yok çok şükür
  • quote:

valla bende ps3 var ama bir kere bile film koyup denemedim açıkçası. Bugün akşam bi deneyim. İyi oldu hatırlattığın samsung bluray player kullanıyorum ben 1 seneyi geçti bir sıkıntı yok çok şükür

iyiymis o da bi deneyip yorum yaparsaniz sevinirim

• quote:

quote:

Ben her zaman Ps3'ten izliyorum blu-ray filmleri. İsterseniz kumandası da satılıyor
    Bluray Filmlerimizi Değerlendirelim
    Ama dualshock ile de gayet rahat. Hiçbir sorun çıkmıyor
  • Sesleri bir kenara koyarsak Gravity blu ray izlemenin avantajı var mı? Tamam blu ray her türlü dvd den daha iyi ama sonuçta film uzay karanlığında geçiyor. Gerçek siyahı görmek için mi izlicez blu ray versiyonunu?

• IMAX kameralar ile çekilen sahnelerde ciddi fark olur ek olarak mikro ölçekteki keskinlik = Kontrast.Renk derinliği ve geçişlerde de (Özellik ile mavi sarı kırmızıda) farkı rahatça gözlemliyebilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Toph Bei Fong

quote:

quote:

Ben her zaman Ps3'ten izliyorum blu-ray filmleri. İsterseniz kumandası da satılıyor
    Ama dualshock ile de gayet rahat. Hiçbir sorun çıkmıyor

fiyatı ne kumandanın. Gerçi ev kumanda tarlasına döndü benim. Resimdekine 3-4 tane daha ilave oldu. Bu eski resim
  • quote:

Orijinalden alıntı: maviyolcu

Sesleri bir kenara koyarsak Gravity blu ray izlemenin avantajı var mı? Tamam blu ray her türlü dvd den daha iyi ama sonuçta film uzay karanlığında geçiyor. Gerçek siyahı görmek için mi izlicez blu ray versiyonunu?

valla bu filmin reklamını çok iyi yaptılar. ben 4 de 3 ünü seyrettim kapattım sonra sarmadı beni. Konu olarak kötü idi benim için. O yüzden blurayine o kadar para verip almayı düşünmüyorum
  • 
Sayfa: önceki 653654655656657
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.