Bluray Filmlerimizi Değerlendirelim
14528 Cevap572170 Görüntüleme95 Favori
Bu konudaki kullanıcılar:
1 kayıtlı üye, 7 misafir
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: <<     217 [219] 221 222 223 224 225 226      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

1622 Mesaj
20 Şubat 2014; 23:20:09 

aynı şekilde bende de 8-10 film var rafta gördükçe bunları hangi mantıkla aldım diye hayıflanıyorum kendime. İlk zamanların vermiş olduğu acemilik ve heyecandan olsa gerek

Bu mesajda bahsedilenler: alperakis1

Philips 55PFL7007/37PFL5405
HarmanKardonAVR165+HKTS16/BDE6100 blurayplayer
Atlanta HDBox+digiturkHD+DsmartHD
Playstation3+Samsung Galaxy S4+asus tablet

1622 Mesaj
20 Şubat 2014; 23:38:46 

Thor: The Dark World
The Hobbit: The Desolation of Smaug
The Hunger Games: Catching Fire - Triple Play
47 Ronin
Captain Phillips
Cloudy with a Chance of Meatballs 2

bu filmlerin satışa çıkmasını heyecanla bekliyorum

231 Mesaj
20 Şubat 2014; 23:56:29 

quote:

Orijinalden alıntı: basis35

Thor: The Dark World
The Hobbit: The Desolation of Smaug
The Hunger Games: Catching Fire - Triple Play
47 Ronin
Captain Phillips
Cloudy with a Chance of Meatballs 2

bu filmlerin satışa çıkmasını heyecanla bekliyorum

The Hunger Games: Catching Fire - Triple Play hariç hepsini seyrettim.Bence 47 Ronin dışında hepsi bence gerçekten blu-ray i alınmaya değer.47 Ronin çok kopuk geldi bana ,bu yüzden hayal kırıklığına uğradım.Umarım bu blu-ray ler sıralı gelir.Hepsi aynı anda sarsar:)

231 Mesaj
20 Şubat 2014; 23:59:18 

Bir de The Wolf of Wall Street Blu-Ray i sabırsızlıkla bekliyorum

151 Mesaj
21 Şubat 2014; 0:15:42 

steelbook yetiştiremedıler ne zaman dağıtırlar suan belli değil.Metal kutu sadece 3d

Bu mesajda bahsedilenler: Harry_James_Potter

1622 Mesaj
21 Şubat 2014; 8:51:43 

quote:

Orijinalden alıntı: alperakis1

The Hunger Games: Catching Fire - Triple Play hariç hepsini seyrettim.Bence 47 Ronin dışında hepsi bence gerçekten blu-ray i alınmaya değer.47 Ronin çok kopuk geldi bana ,bu yüzden hayal kırıklığına uğradım.Umarım bu blu-ray ler sıralı gelir.Hepsi aynı anda sarsar:)

İnternette mi seyrettiniz. Ben tutuyorum kendimi seyretmemek için. İlk bluray versiyonunu seyretmek istiyorum. Sadece lone survivor filmini seyretmiştim. Onu yazmayı unuttum bak listeye onu da alacağım.
Ama bu listemdekiler çıkana kadar alımı durdurdum ekstreye bakıyorum filmden başka bir şey yok

231 Mesaj
21 Şubat 2014; 11:25:13 

quote:

İnternette mi seyrettiniz. Ben tutuyorum kendimi seyretmemek için. İlk bluray versiyonunu seyretmek istiyorum. Sadece lone survivor filmini seyretmiştim. Onu yazmayı unuttum bak listeye onu da alacağım.
Ama bu listemdekiler çıkana kadar alımı durdurdum ekstreye bakıyorum filmden başka bir şey yok

47 Ronin i Sinemada seyrettim.Çok uzun süredir bekliyordum işin açıkçası.Film hakkında yorum yapıp ön yargı oluşturmak istemem ,herkesin zevki farklıdır ama beni üzdüğünü söyleyebilirim.Ben bir de filmleri nakit alıyorum.İyice hesabını tutamaz oldum.Gerçi son hafta bir internet sitesinin hatasını iyi değerlendirip ciddi kar ettim(Hotel Transylvania 3D+Finding Nemo 3D+Frankenweenie 3D+Brave 3D+Resident Evil 3D "TOPLAM" 45 liraya geldi) ama yine de 3 ay içinde çok ciddi rakamlar harcadım maalesef(maalesef diyorum bir yandan ama pişman değilim aksine çok mutluyum :) )

324 Mesaj
21 Şubat 2014; 12:33:04 

quote:

47 Ronin i Sinemada seyrettim.Çok uzun süredir bekliyordum işin açıkçası.Film hakkında yorum yapıp ön yargı oluşturmak istemem ,herkesin zevki farklıdır ama beni üzdüğünü söyleyebilirim.Ben bir de filmleri nakit alıyorum.İyice hesabını tutamaz oldum.Gerçi son hafta bir internet sitesinin hatasını iyi değerlendirip ciddi kar ettim(Hotel Transylvania 3D+Finding Nemo 3D+Frankenweenie 3D+Brave 3D+Resident Evil 3D "TOPLAM" 45 liraya geldi) ama yine de 3 ay içinde çok ciddi rakamlar harcadım maalesef(maalesef diyorum bir yandan ama pişman değilim aksine çok mutluyum :) )

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Are you watching closely !

231 Mesaj
21 Şubat 2014; 12:38:40 

Tabi destek olan dostları da unutmamak lazım @Miragle

976 Mesaj
21 Şubat 2014; 13:41:58 

quote:

45 Tl süper fiyata denk getirmişsin.

foruma yazsaydın keşke izde faydalansaydık

324 Mesaj
21 Şubat 2014; 13:42:02 

quote:

Tabi destek olan dostları da unutmamak lazım @Miragle

Elimizden geldiğince desteğe devam

Are you watching closely !

33 Mesaj
21 Şubat 2014; 15:47:57 

2. el satan bir siteden tanıştığım birinden de oblivion (steelbook),man of steel 3D ve prometheus 3D (3 Disc) blu-ray leri toplamda 50 tl ye almıştım.. sıfırdan farksızdı valla.. s....lp...ar sitesinden de toy story 2(double) ve toy story 3 , sıfır 18 tl ye mal oldu.. ön sipariş verdiğim gravity 3d var sırada..parayı ona bayıldık.. bu arada pasific rim 3d izleyen test eden oldu mu aranızda.. tavsiye eder misiniz ?

'uzun zamandır okuduğum ama pek yazamadığım bir konu..umarım bundan sonra daha sıklıkla yorumlarımı ve avantajlı blu-ray fiyatlarını paylaşabilirim'

231 Mesaj
21 Şubat 2014; 16:31:06 

Kesinleşinceye kadar ortalığı galeyana getirmek istemedim açıkçası.Aldığım firmanın hataya karşılık nasıl bir tutum sergileyeceğini bilemediğimden filmler elime geçinceye kadar bekledim.ama filmler ulaşınca linki düzelttiler.eski halinin bereket ekran görüntüsünü almıştım.Yoksa inanması zor:)

0
0

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alperakis1 -- 21 Şubat 2014; 18:08:56 >

480 Mesaj
21 Şubat 2014; 18:47:44 

Haklısınız.hem seçici olmak hemde keseye zarar vermemek lazım. Aldığım karara göre aylık 2 film alacağım. Hem koleksiyonluk hemde keyf için. Evde sinema sistemim ve 55 inch tv var. Artık sinemadan rahatsız olmaya başladım. Film izlemeye gidiyoruz yaklaşık 20 dk reklam. Para verip rezil oluyoruz. Sıkılmaya başladım. Her ay 2 film alıp evde keyf yapacam. Varsın biraz geç olsun. Ama temiz olsun. Yorumlar için teşekkürler

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

Elhamdülillah

3363 Mesaj
21 Şubat 2014; 19:15:07 

Sinemanın keyfi bambaşkadır ama özellikle soğuk havalarda dışarıda yağmur yağarken gece yarısı uzanıp bluray izlemenin keyfi de bambaşka benim için. Bu yüzden bende bluray merakım ortaya çıktığından beri sinemaya az gider oldum. Tabi iş yoğunluğu gibi nedenlerde buna sebep yoksa sinema ya belli dönemler gidilmesi gerekli bence.

Yeni filmler gerçekten çok yüksek fiyatlarla çıkmaya başladı. Ayrıca yurt dışında 3D + 2D + DVD Bonus gibi combopack ler varken ülkemizde o fiyata sadece tek disc içeren filmi almakta cabası. Aldığım filmi beğenmesem dahi kolay kolay satan biri değilim ama artık yeni film alabilmek için izlediklerimizden takas yapmak veya satmak kaçınılmaz olacak böyle giderse.

4430 Mesaj
21 Şubat 2014; 23:40:26 

quote:

Kesinleşinceye kadar ortalığı galeyana getirmek istemedim açıkçası.Aldığım firmanın hataya karşılık nasıl bir tutum sergileyeceğini bilemediğimden filmler elime geçinceye kadar bekledim.ama filmler ulaşınca linki düzelttiler.eski halinin bereket ekran görüntüsünü almıştım.Yoksa inanması zor:)

0
0

BOD yazıyor.Ben bunu Bas Oynat DVD olarak görür,algılar ve almazdım.İyi ki denemiş ,almışsınız.

4430 Mesaj
21 Şubat 2014; 23:43:26 

http://www.idefix.com/v...id=CBZYVSF4BO1T0RXXR7DU
http://www.idefix.com/v...id=B3AHTUJ78W0TFZMGM4YT

Şöyle setler geliyor.Fiyat olarak da uygun.Sevindirici.Eğer içerik olarak kutu olarak aynı gelirse alırım,yok gelmez ise almam çünkü dvd'leri yetiyor.Ayrıca merak ediyorum görüntü nasıl ? Formatı değiştirler mi falan ,önemli çünkü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eyoruk -- 21 Şubat 2014; 23:44:27 >

362 Mesaj
22 Şubat 2014; 0:14:23 

arkadaslar bazi yerlerde kadikoy gibi hard diski goturuyorsmussunuz ve belirli ucret karsiligi bluray filmle dolduruyorlarmis
sorularim:
1-bunu yapan var mi ve mumnun mu
2-disc ten izlemek kalite icin daha mi iyi
3-aldiginiz bluray disc leri kopyalayabiliyor musunuz
4-tv de direk izlemek ile bir media uzerinden veya bluray okuyucu bir cihazdan izlemek daha mi verimli
cevaplayabilirseniz sevinirim

nefes alıyorsak ümit var demektir

231 Mesaj
22 Şubat 2014; 0:45:49 

quote:

Orijinalden alıntı: eyoruk

BOD yazıyor.Ben bunu Bas Oynat DVD olarak görür,algılar ve almazdım.İyi ki denemiş ,almışsınız.

Bluray kategorisinde aratınca çıktı.ilk etapta ben de pek ihtimal vermedim.mail attım bluray olduğunu mail ile onayladılar.ama sonra filmler yine bas-oynat dvd olarak elime ulaştı.yazışmalar konuşmalar derken 2 filmi önce tedarik ettiler.diğer 3 film için de liste verdiler oradan seçtim.ardından da düzeltme yapmışlar zaten. Operasyon argo ve dark knight rises gelir diye sevinmiştim.animasyonlara kısmetmiş:)

1622 Mesaj
22 Şubat 2014; 1:16:07 

biraz önce man of steel filmini orjinal bluray olarak seyrettim.
3mt izleme mesafesinde 55inç tv ve harmankardon sinema sisteminde ingilizce dts-hd master ses, turkçe altyazı olarak seyrettim. Ses ve görüntü muazzamdı. En ufak bir pürüz gözüme çarpmadı.

1622 Mesaj
22 Şubat 2014; 1:24:57 

quote:

Orijinalden alıntı: muvakkit

arkadaslar bazi yerlerde kadikoy gibi hard diski goturuyorsmussunuz ve belirli ucret karsiligi bluray filmle dolduruyorlarmis
sorularim:
1-bunu yapan var mi ve mumnun mu
2-disc ten izlemek kalite icin daha mi iyi
3-aldiginiz bluray disc leri kopyalayabiliyor musunuz
4-tv de direk izlemek ile bir media uzerinden veya bluray okuyucu bir cihazdan izlemek daha mi verimli
cevaplayabilirseniz sevinirim

1-bende 6tb hdd var ve ful film dolu. Ama raftan mavi kutuyu alıp içinden film çıkarıp takmak paha biçilemez harddiskteki filmlerin çoğu orjinal bluray olarak mevcut
2-hem görüntü hem ses tabii ki orjinal disk gibi olmuyor
3-bildiğim kadarıyla kopyalanmıyor
4-tv kendi görevini yapsın bence, görüntüyü aktarsın sadece. Filmi okumak da player'a kalsın

Şaka maka saydım şimdi tam 127 adet orjinal filmim olmuş. Daha da bu ay satışa çıkacak yeni filmleri takip ediyorum thor 2 gibi

3363 Mesaj
22 Şubat 2014; 7:17:08 

quote:

Orijinalden alıntı: eyoruk

http://www.idefix.com/v...id=CBZYVSF4BO1T0RXXR7DU
http://www.idefix.com/v...id=B3AHTUJ78W0TFZMGM4YT

Şöyle setler geliyor.Fiyat olarak da uygun.Sevindirici.Eğer içerik olarak kutu olarak aynı gelirse alırım,yok gelmez ise almam çünkü dvd'leri yetiyor.Ayrıca merak ediyorum görüntü nasıl ? Formatı değiştirler mi falan ,önemli çünkü.

Almak lazım bunları hocam :( Ama bu ay bütçemi de aştım napsam arşivden bir kaç film mi satsam bilemedim

3363 Mesaj
22 Şubat 2014; 7:27:29 

Satışı iptal ettim, kıyamadım yine filmlere :/ Bakalım Oz Büyücüsü özel versiyon için başka yerden kaynak buldum şimdilik :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tidus -- 22 Şubat 2014; 18:38:38 >

362 Mesaj
22 Şubat 2014; 8:20:27 

quote:

1-bende 6tb hdd var ve ful film dolu. Ama raftan mavi kutuyu alıp içinden film çıkarıp takmak paha biçilemez harddiskteki filmlerin çoğu orjinal bluray olarak mevcut
4-tv kendi görevini yapsın bence, görüntüyü aktarsın sadece. Filmi okumak da player'a kalsın

Şaka maka saydım şimdi tam 127 adet orjinal filmim olmuş. Daha da bu ay satışa çıkacak yeni filmleri takip ediyorum thor 2 gibi

Cevap icin tesekkurler
Peki bluray filmleri nereden aliyorsunuz genelde
Tavsiye edeceginiz bir yer var mi

4430 Mesaj
22 Şubat 2014; 8:52:46 

quote:

Orijinalden alıntı: tidus

Almak lazım bunları hocam :( Ama bu ay bütçemi de aştım napsam arşivden bir kaç film mi satsam bilemedim

Belki bana dusmez ama fikir belirtetim ; sizin o son aldiginiiz fim grubundki filmlerde 2 tanesi haric digerleri benc alinmasa da olurdu.yani tabi zevkler ve renkler ama her filmi de alirsak asil istenilenlere nasil yetisecegiz ? İstisnalar haric izlemeden br flm asla almiyorum gecmiste dvd lerden cok yandm cunku.simdi izlemeden 9 liralk filmi bile almiyorum
Cunku sabanci olsan yetisemezsiniz ki.

1622 Mesaj
22 Şubat 2014; 9:13:21 

Fiyatlar genelde D&R da diğer sitelerden daha uygun oluyor. Ben oradan alıyorum. Ara sıra HB de yada bu sitede film satan arkadaşlardan alıyorum. ikinci al aldığımda oluyor bir sıkıntı çıkmaz. Adam 1 kez hadi olmadı 2 kez seyretmiş oluyor çünkü. Amazonda da fiyatlar çok iyiydi ama dolar ve euronun artışı şimdi biraz cazibesini kaçırttı amazonun. Ama film çeşidi olarak amazon 1.sırada bence

151 Mesaj
22 Şubat 2014; 11:33:35 

Aşkolsun bizim fiyatlar uygun değilmi :)

1622 Mesaj
22 Şubat 2014; 12:05:50 

quote:

Orijinalden alıntı: bahadir1972

Aşkolsun bizim fiyatlar uygun değilmi :)

Ayıpsın. Sen zaten favori oldun.Zaten siteden bazı arkadaşlar da satıyor onlardan alıyorum dedim

362 Mesaj
22 Şubat 2014; 12:32:49 

quote:

Ayıpsın. Sen zaten favori oldun.Zaten siteden bazı arkadaşlar da satıyor onlardan alıyorum dedim

E iyiymis ps3 iyi mi bluray oynatmak icin yoksa tavsiyeniz olur mu

1622 Mesaj
22 Şubat 2014; 12:52:58 

valla bende ps3 var ama bir kere bile film koyup denemedim açıkçası. Bugün akşam bi deneyim. İyi oldu hatırlattığın samsung bluray player kullanıyorum ben 1 seneyi geçti bir sıkıntı yok çok şükür

362 Mesaj
22 Şubat 2014; 13:05:02 

quote:

valla bende ps3 var ama bir kere bile film koyup denemedim açıkçası. Bugün akşam bi deneyim. İyi oldu hatırlattığın samsung bluray player kullanıyorum ben 1 seneyi geçti bir sıkıntı yok çok şükür

iyiymis o da bi deneyip yorum yaparsaniz sevinirim

909 Mesaj
22 Şubat 2014; 13:23:08 

quote:

Ben her zaman Ps3'ten izliyorum blu-ray filmleri. İsterseniz kumandası da satılıyor
0

Ama dualshock ile de gayet rahat. Hiçbir sorun çıkmıyor

5079 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
maviyolcu
22 Şubat 2014; 13:39:13 

Sesleri bir kenara koyarsak Gravity blu ray izlemenin avantajı var mı? Tamam blu ray her türlü dvd den daha iyi ama sonuçta film uzay karanlığında geçiyor. Gerçek siyahı görmek için mi izlicez blu ray versiyonunu?

7987 Mesaj
22 Şubat 2014; 14:17:38 

IMAX kameralar ile çekilen sahnelerde ciddi fark olur ek olarak mikro ölçekteki keskinlik = Kontrast.Renk derinliği ve geçişlerde de (Özellik ile mavi sarı kırmızıda) farkı rahatça gözlemliyebilirsiniz.

Bu mesajda bahsedilenler: maviyolcu

Fotoğraf çalışmalarım : Web sitem
Kişisel Blog sayfam : Otomotiv Sci-Fi Filmler Teknoloji vb
iOS/Android/Pc Masa üstü duvar kağıtları galerilerim : Wallpapers
P80 R.O.G Extreme PC nin yapım aşamasını görmek isteyenler : P80 R.O.G Extreme PC DH sergi
57 Chevrolet Coupe HotRod"un adım adım yapım aşamasını görmek için : 57 Chevy HotRod DH"e özel! sergi
Mert

1622 Mesaj
22 Şubat 2014; 15:05:40 

quote:

Orijinalden alıntı: Toph Bei Fong

Ben her zaman Ps3'ten izliyorum blu-ray filmleri. İsterseniz kumandası da satılıyor
0

Ama dualshock ile de gayet rahat. Hiçbir sorun çıkmıyor

fiyatı ne kumandanın. Gerçi ev kumanda tarlasına döndü benim. Resimdekine 3-4 tane daha ilave oldu. Bu eski resim
0

1622 Mesaj
22 Şubat 2014; 15:08:30 

quote:

Orijinalden alıntı: maviyolcu

Sesleri bir kenara koyarsak Gravity blu ray izlemenin avantajı var mı? Tamam blu ray her türlü dvd den daha iyi ama sonuçta film uzay karanlığında geçiyor. Gerçek siyahı görmek için mi izlicez blu ray versiyonunu?

valla bu filmin reklamını çok iyi yaptılar. ben 4 de 3 ünü seyrettim kapattım sonra sarmadı beni. Konu olarak kötü idi benim için. O yüzden blurayine o kadar para verip almayı düşünmüyorum

480 Mesaj
22 Şubat 2014; 15:35:00 

Bizim evde de kumanda kalabalığı problemi vardı. Fakat ben logitech akıllı kumandayla tüm sorunu çözdüm. Şu an tek kumanda ile evdeki tüm cihazlae elimin altında. Ps3 için bluetooth özellikli olanı almak gerek sanırsam. Ps3 var ama kumanda ihtiyacım olmadı. Ama kesinlikle akıllı kumanda ve yine ilk tercih logitech olmalı bence.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

Elhamdülillah

1622 Mesaj
22 Şubat 2014; 15:40:01 

ben dsmart kumandası ile hem tvyi hem uyduyu kumanda ettiğimden dolayı gerek duymuyorum. Film seyredeceğim zaman filmi koyduktan sonra dadece ses sisttemi kumandasıı alıyorum elime. Yada tabletten yada telefondan da işimi görüyorum Ama ister istemez evde cihazlar çoğaldıkça kumanda sayısı da artıyor.

Bu mesajda bahsedilenler: selcuky1

4430 Mesaj
22 Şubat 2014; 21:42:20 

Su yeni setler cikmis galiba.icerik olarak da ayni fotograflardaki gibiymis.fiyati cok uygun ya kacirmamak lazim galiba

Oyle ise elimdeki wizard oz dvd sini elden cikartauim )

5208 Mesaj
22 Şubat 2014; 22:48:21 

Last Stand blurayini sipariş ettim bakalım,ses olarak çok iyi olduğu söyleniyor.

PSN: PlayerX-TR
GT: PlayerX TR

1051 Mesaj
23 Şubat 2014; 2:34:47 

Nihayet Gravity'yi izleme imkanı buldum ve evde 120 inch perdede izlediğim halde sinemada izlemediğime pişman oldum. Film beklediğimden de iyiydi, keşke biraz daha uzun olsaydı, eşimle birlikte neredeyse soluksuz izledik. Ev sinema sistemi kurmuş olan herkese bluray'ini alıp izlemesini tavsiye ederim.

D&R'dan 2d versiyonunu aldım 3d olarak sadece metal kutu olan versiyon vardı ve çok pahalıydı. Fakat filmin mutlaka 3d versiyonunu da edineceğim pek çok sahnede keşke 3d versiyonunu alsaydım dedim. Bu arada metal kutu olan versiyon hem 2d hem de 3d olmak üzere çift diskten oluşuyor.

3363 Mesaj
23 Şubat 2014; 10:56:19 

Benim Gravity steelbook ön siparişim henüz gelmedi ama digitürk salonda gösterime girmiş. Bluray gelmeden önce bi izlesem mi blurayi mi beklesem bilemedim.

1051 Mesaj
23 Şubat 2014; 11:03:25 

Bence bluray'ini bekleyin ve mümkünse 3d olarak izleyin

Bu mesajda bahsedilenler: tidus

4114 Mesaj
23 Şubat 2014; 13:13:25 

Arkadaşlar 16 Şubatta Amazon.co.uk'den Godfather serisini aldım ve şu an PTT'de diye belirtiyor DHL, acaba ptt'nin sitesinden nasıl takip edebilirim, yurt içi kısmını denedim yurt dışı kısmını denedim sonuç çıkmadı. Acaba haftasonuna denk geldiği için falan mı işlemediler daha ama otomatik işlenmiyor mu barkod okuyucularla bunlar :/

...::::THERMALTAKE ARMOR+ CLUB::::...
Acer Ferrari ONE
SONY
♥ Xperia Z ♥

151 Mesaj
23 Şubat 2014; 14:42:47 

Gravity Metal kutu tek disk bildiğim kadarı ile sadece 3d.Diger çıkan Dr da 69 a satılan 2 diskli versiyon hem 2d ve hem 3d versiyonu bulunmakta.

1051 Mesaj
23 Şubat 2014; 16:37:50 

Disk sayısı konusunda arkadaşları yanıltmak istemem, kutunun üstünde 3D Bluray + Bluray yazıyordu. Belki tek diskte hem 3D hem 2D versiyonu mevcuttur.

Bu mesajda bahsedilenler: bahadir1972

5208 Mesaj
23 Şubat 2014; 18:42:27 

Transformers 3 filmim satılık ve takaslıktır arkadaşlar,teklifleri pmden iletebilirsiniz.

1145 Mesaj
23 Şubat 2014; 20:19:56 

quote:

Biraz yanlış vyada eksik bilgilendirme yapmış basis35 arkadaşımız :P. Ben kısaca özetleyeyim;

Kadıköy gibi yerlerden alacağınız blu-ray filmler sıkıştırılmış BD-25 formatında olur. Bu yüzden görüntü ve ses tabii ki orjinal gibi olmaz. Tavsiye etmem yani.

1. Kadıköy gibi yerlerden dolum yaptıranlar olup memnun olanlarda var fakat onlar gerçek orjinal blu-ray görmemiş kişiler diye tahmin ediyorum :).
2. Disk yada HDD'den izlemek arasında fark yoktur. Eğer ki ikiside birebir orjinal ise.
3. Satın aldığınız tüm orjinal blu-ray diskleri birebir kayıpsız hard diskinize kopyalabilirsiniz. Bknz: SlySoft firması.
4. Filmi ve sesi işleyen işlemci her zaman önemlidir. Bu yüzden alabileceğinizi en iyi Playerı almanız sizin yararınıza olacaktır. Media Player üzerinden yada blu-ray okuyucu izle izlemek daha iyidir tabii ki.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aydindril -- 23 Şubat 2014; 20:22:28 >

Bu mesajda bahsedilenler: @muvakkit Bu mesaja 1 cevap geldi.

Intel i7-3970x Extreme Edition @4.5GHz | ASUS Rampage IV Extreme 2011 X79 | G.Skill 16GB (4x4) RipjawsZ 1866Mhz CL9 | OCZ Vector 512 GB SSD |2x OCZ Vertex 3 120 GB SSD | EVGA GeForce GTX TITAN SuperClocked Signature 6GB | Corsair AX1200i 80Plus Platinum 1200w | Cooler Master HAF X 942 Black Edition| Corsair H100i Hydro Series | 2x Pioner BDR-S06XLB 12x Blu-Ray Writer | Logitech G9x Gaming Mouse | Tuncmatik Newtech Pro 1 KVA 1/1 Online UPS | Epson Stylus Photo PX830FWD | Logitech Z-5500 5.1 | Sennheiser RS-220 Kulaklık | ASUS VG278HR 27" 3D Nvidia Vision 2 LED | 100 TB Orjinal Blu-Ray Arşivi |

362 Mesaj
23 Şubat 2014; 20:40:23 

Ps3 iyi okur mu diski

1145 Mesaj
23 Şubat 2014; 21:14:37 

quote:

Orijinalden alıntı: muvakkit

Ps3 iyi okur mu diski

okur sorun olmaz . ama harici iyi bir blu-ray player her zaman daha iyi görüntü verir.

Örnek; Oppo BDP-105, Pioneer LX-55 gibi...

Intel i7-3970x Extreme Edition @4.5GHz | ASUS Rampage IV Extreme 2011 X79 | G.Skill 16GB (4x4) RipjawsZ 1866Mhz CL9 | OCZ Vector 512 GB SSD |2x OCZ Vertex 3 120 GB SSD | EVGA GeForce GTX TITAN SuperClocked Signature 6GB | Corsair AX1200i 80Plus Platinum 1200w | Cooler Master HAF X 942 Black Edition| Corsair H100i Hydro Series | 2x Pioner BDR-S06XLB 12x Blu-Ray Writer | Logitech G9x Gaming Mouse | Tuncmatik Newtech Pro 1 KVA 1/1 Online UPS | Epson Stylus Photo PX830FWD | Logitech Z-5500 5.1 | Sennheiser RS-220 Kulaklık | ASUS VG278HR 27" 3D Nvidia Vision 2 LED | 100 TB Orjinal Blu-Ray Arşivi |

3363 Mesaj
23 Şubat 2014; 21:39:49 

Daha önce 3D olarak izlediğim Great Gatsby filmini bugun 2D olarak tekrar izledim. Film icin iyi emek verilmiş cidden. Partiler, kostümler harika. izlemenizi öneririm. Duygusal aşk filmlerinden hoşlanmayanlar beğenmeyebilir.

5208 Mesaj
23 Şubat 2014; 23:55:16 

Logitech hangi kumandayı önerirsiniz ?

Bu mesajda bahsedilenler: @selcuky1 Bu mesaja 1 cevap geldi.

231 Mesaj
24 Şubat 2014; 0:10:16 

quote:

Orijinalden alıntı: tidus

Daha önce 3D olarak izlediğim Great Gatsby filmini bugun 2D olarak tekrar izledim. Film icin iyi emek verilmiş cidden. Partiler, kostümler harika. izlemenizi öneririm. Duygusal aşk filmlerinden hoşlanmayanlar beğenmeyebilir.

Kesinlikle katılıyorum.Hem 3D hem de 2D olarak gerçekten çok güzel bir film.İnsanı hiç yormadan izletiyor.Di Caprio gerçekten şu son 10 yılda çevrilen her filminde çıtayı yükseltiyor.Öncesi de var tabi ama her filmi bence izlemeye değer ;
Para Avcisi 2013
Muhtesem Gatsby 2012
Zincirsiz 2011
J. Edgar 2010
Baslangiç 2010
Zindan Adasi 2008
Revolutionary Road 2008
Body Of Lies 2006
Kanli elmas 2006
Departed 2004
Aviator 2002
Sıkıysa Yakal 2002