Şimdi Ara

Yeni PlayStation App Bugün Çıkıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
119
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Sony Interactive Entertainment, iOS ve Android cihazlar için yeni PlayStation App'in bugün çıkış yapacağını duyurdu. Uygulamaya sahip olanlara güncelleme olarak gelecek.

Fark edeceğiniz ilk şey güncellenmiş kullanıcı arayüzü. Yeni ana ekran, arkadaşlarınızın ve sizin oynadığınız oyunlarla ilgili bilgiler ve kupa listesi gibi birçok detaya hızlıca erişmenizi sağlayacak.

Daha önce ayrı olan PlayStation Mesajları uygulaması, PlayStation App'e entegre edildi. PlayStation App üzerinden artık parti oluşturmak ve en fazla 15 arkadaşınızla sesli sohbet etmek de mümkün.

Yeni entegre PlayStation Store deneyimi mağazada daha hızlı ve akıcı bir şekilde gezinmenize olanak sağlayacak. PlayStation 4 ve PlayStation 5'te oyun ve eklenti indirmelerini uzaktan gerçekleştirebileceksiniz. 

PlayStation 5'te PlayStation App aracılığıyla oyunları uzaktan başlatabilecek, konsolun depolama alanını yönetebilecek ve profil oturumu açabileceksiniz. 

Yeni PlayStation App tanıtım videosunu aşağıdaki oynatıcıdan izleyebilirsiniz.

• uzaktan indirme özelliğini sevdim valla olması gerekiyordu.
  • Baya baya içeriği kontrol etme özelikleri gelmiş

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Benim anlamadığım istek listesi gibi işimize yarayan bir şeyi niye kaldırdılar çok saçma.

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • PlayStation App üzerinden artık parti oluşturmak ve en fazla 15 arkadaşınızla sesli sohbet etmek de mümkün.
    Bu ozelligin olmamasını hep eleştirmiştim,sonunda be sonunda.Tabi ps kullanan arkadaşlarım series X'e kayma fikrini seçtikten sonra...

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Yeni uygulama bayağı güzel olmuş, benim hoşuma gitti.

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.