Şimdi Ara

The Matrix 4 Setinden Keanu Reeves'in Olduğu Bir Fotoğraf Paylaşıldı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
129
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bilim kurgu dünyasının en önemli serilerinden biri olan The Matrix'in dördüncü filmi bildiğiniz gibi şu sıralar yapım aşamasında. Filmin setinden de geçtiğimiz gün bir fotoğraf paylaşıldı.

Aslında görsel film adına herhangi bir bilgi taşımıyor. Ancak filmin başrolü Keanu Reeves adına önemli bir haber taşıyor. Bir süredir Keanu Reeves'in marka haline gelen saçı ve sakalı artık yok. Uzun süre sonra kendisini böyle görmek gerçekten enteresan. Elbette kökü onda yine çıkar, ancak yine de bu tarz bir durumu kimse beklemiyordu sanırım.

Son vizyon değişikliğinden sonra filmin yeni vizyon tarihi 22 Aralık 2021 olmuştu. Her geçen gün başka bir isim dördüncü filmin çok iyi olacağını söylüyor. 

• Keanu abimiz kaffayı kestirmiş :D
  • Ben çok endişeliyim Sense8 yüzünden. Umarım o dizideki gibi sjw'ye değil de filmin hikayesine odaklanırlar.

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Ohh bir rahatlama geldi şimdi,az kalsın John Wick gibi filme devam edeceğini sandım. Sıyrılsın artık o imajdan.

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • wassuplaying kullanıcısına yanıt

Bence o biraz zor. Çünkü günümüz şartları para için olmadı prestij için duyar kasıp prim yapmayı gerektiriyor. Günümüzde SJW öğeleri içermeyen dizi ve film yok denecek kadar az maalesef.

• Jhon Wick çekimleri ne olacak hepsi bir gidiyordu sözde abi o saç sakal girmeyecekti ya üzüldüm

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.