Şimdi Ara

Watch Dogs: Legion İnceleme Puanları

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
504
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

VGC 100
    IGN Italia 87
    Gamersky 85
    Power Unlimited 85 
    Carole Quintaine 85
    Areajugones 83
    Hobby Consolas 80
    Daily Star 80
    Jeuxvideo.com 80
    The Digital Fix 80
    GamePro Germany 79
    Everyeye.it 76
    JeuxActu 75
    GameMAG 70
    Gameblog.fr 70
    XGN 70
    GamesRadar+ 70
    PSX-Sense.nl 70
    Metro GameCentral 60
    PlayStation Universe 60
    VideoGamer 50
    Gamer.no 50

Game Informer 90
    TrueGaming 85
    Meristation 83
    3DJuegos 80
    MondoXbox 80
    IGN Spain 80
    Game Rant 80
    Jeuxvideo.com 80
    Press Start Australia 80
    GameSkinny 80
    GameSpot 80
    MMORPG.com 80
    EGM 80
    Eurogamer Italy 80
    Game Revolution 80
    COGconnected 75
    Critical Hit 75
    SpazioGames 70
    Attack of the Fanboy 70
    Trusted Reviews 70
    TheGamer 70
    Eurogamer Italy 70
    BaziCenter 65
    New Game Network 65
    Xbox Achievements 60

Windows Central 90
    Ragequit.gr 89
    GameStar 87
    God is a Geek 85
    PC Gamer 80
    Jeuxvideo.com 80 
    IGN 80
    GameSpot 80
    Shacknews 80
    Wccftech 79
    Multiplayer.it 78
    PC Invasion 75
    CGMagazine 75
    DualShockers 75
    Merlin'in Kazanı 70
    PCGamesN 70
    Screen Rant 60
    Stevivor 60
    Millenium 60
    We Got This Covered 60
    Slant Magazine 50
    Digital Trends 50

Eurogamer tarafından belirtilene göre, Ubisoft'un Watch Dogs: Legion incelemesi için önerdiği platform Xbox One X'te büyük bir oyun hatası var. Hikayede yaklaşık 6 - 8 saat ilerledikten sonra çıkan bir görev cihazın fazla ısınmasına sebep oluyor ve cihaz kapanıyor. Eurogamer ve birkaç site daha bu sorunla karşılaştığı için oyunda ilerleyememiş ve incelemelerini bugün yayınlayamadılar. Ubisoft, sorunun farkında olduğunu ve 30 Ekim'de düzeltileceğini belirtti.

• 2.oyun çok güzeldi bu oyun klasik ubisoft sistemi random biribirinin aynı görevleri olan hikayeye bile gerek duymayan bir oyun olmuş gibi, ücretsiz olunca bakarım

• quote:

Orjinalden alıntı: rambocuk

2.oyun çok güzeldi bu oyun klasik ubisoft sistemi random biribirinin aynı görevleri olan hikayeye bile gerek duymayan bir oyun olmuş gibi, ücretsiz olunca bakarım

4 aya kadar epic games te bedava verilir :D

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Bir sene sonra Epic kuponuyla 20 TL'ye alınır. Ya da bir sene daha bekleyip ücretsiz alabilirsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İlk oyun bana göre iyi di 2 oyunu aldım çok vasat ve bu çıkıcak olan pek beklentim yoktu zaten şaşırmadım

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Şu oyuna bile 100 veren var komedi.

• Dikkate alınabilirliği olan yerlerin yorumları güzel. Özellikle Polygon'un incelemesi gayet güzel anlatıyor olayı. Oyunla ilgili beni korkutan şeylerin hepsine güzel övgüler gelmiş, bana yeterli zaten. Yarın olsun da oynayalım artık!
  • Ubisoft bizi yine şaşırtmadı.Genede ortalaması beklediğimden yüksek çıktı.Combat animasyonları küttük gibiydi.
  • Ekran kartlarını kasdırma derdine düşmekten oyunu yapamamışlar belli ki.

• Özellikle ikinci oyunun sunduğu çok fazla oynanış çeşitliliğinden sonra bu puanları görmek üzdü beni. Ubisoft oyunu ileriye götüreceğine geriletmiş gibi duruyor.

• hahahah yine patladılar :D

• ac hariç ubisoft'un alınmaya değer oyunu yok bence origins ve odyssey gibi köklü değişiklikler yapılması lazım diğer serilerinde satması için yoksa watch dogs 4-5-6-7 çıksa da en fazla 70 bandında puan alır durur.

• Ubisoft bitik halde

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • game informer 90 hahaha
  • Beklediğimden yüksek yine 60 larda metascore bekliyodum. Yine de para veripte alınmaz.
  • Çok tekrar eden yanlış seçimlere kurban gitmiş bir oyun olmuş..Londra atmosferini seviyorsanız çok çok çok ucuzlayınca alın..
  • Assassin's Creed Syndicate'a 10 üzerinden 9 veren Game Informer, Watch Dogs Legion'a da 9 vermiş. Güvenim kalmadı artık onlara. 60 dolarlık AAA bir oyunun en yüksek puan ortalaması 77.

• Nedense ana akim oyun medyasi game informer, ign, gamespot falan ubisoft oyunlarina kiyak geciyor. 80 puan dan asagi vermiyorlar. Ghost of tsushima days gone u falan gomen ozellikle gamespot onlara 6, 7 verirken birbirinin kopyasi ve bugli ubi oyunlarina kiyak geciyor.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Ac origins de assasins creed temasını bitirdiklerinden sonra ubisoftan tamamen nefret etmeye başladım.Geçen ac odysey oynarken bir an bu oyunla ac2 yi ac3 ü kıyaslamaya başladım.Sanki iki oyunu bambaşka firmalar yapmıştı.Özellikle ac2 nin atmosferi,ruhunu ac3 den sonra hiçbir oyunda veremediler.Şu ac serisi rockstarın elinde olsaydı neler yaparlardı kim bilir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dxdiag36 -- 28 Ekim 2020; 18:13:46 >
  • Ağır çöp olduğu belliydi nefret ediyorum bu seriden hepsi leş.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.