Şimdi Ara

Otomobilime 'Gece Görüş' kamerası taktım! Lanmodo Vast Pro inceleme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
40
Cevap
0
Favori
2.303
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Yenilikçi otomobil aksesuarları ile tanınan Lanmodo'nun en yeni gece görüş sistemi Vast Pro'yu Seat Leon marka otomobilimde denedim. Köy yolları için ideal teknoloji!

• Dokunmatik ekran olmaması cihazı baştan bitiriyor. Üstteki ufacık tuşları ara dur adam sinir sahibi olur.

Tamam gece görüşü iyi. Bu sadece kayıt tutmak adına bir cihaz olabilir.

Yoksa kimsenin gece bu ekrana bakarak araç süreceğini - sürebileceğini- sanmam.

Artı Mesut bey arabama taktırdım diye başlık atmışsın ama taktırmadığını öyle emaneten üste koyduğunu görüyoruz sende söylüyorsun.

Tamam reklam alın taş yiyecek değilsiniz de kalitenizi de koruyun bence.
  • Konsolun üstünde yarattığı kalabalık ve aracı delmezseniz oluşacak kablo kirliliği nedeniyle böyle bir cihazı asla düşünmem. En önemlisi hem ekrana bakıp hem sürüş yapmak epey tehlikeli görünüyor.

• Darısı yeni aracına artık.

• bişi diim mi harbi palavra çektiğin videoyu bi kere izle birader. bu ne ya çöp gibi kalite.

• Bana çok gereksiz gibi geldi. Bunun aynanın üzerine takılanları çok daha pratik sanki.

• Ne gerek var onu anlamadım

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • hocam dur allahaşkına ne gece görüşü ortalık çok karışık

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • O ekran görüş alanı içinde olmaz. Kaza yaptırır insana.

• Beğenmedim.

• Video çöp, ürün çöp.

• Vast pro değil vasat pro olmuş. Tanıtılacak çok daha yararlı aksesuarlar var.

• 1 tane olumlu yorum yok :)
    Bu sefer eski DH ruhu ortaya çıkmış, YEMEZLER RUHU :) epeydir görmemiştim,
    mutlu oldum ;)

• Böyle saçma bişey görmedim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dokunmatik ekran olmaması cihazı baştan bitiriyor. Üstteki ufacık tuşları ara dur adam sinir sahibi olur.

Tamam gece görüşü iyi. Bu sadece kayıt tutmak adına bir cihaz olabilir.

Yoksa kimsenin gece bu ekrana bakarak araç süreceğini - sürebileceğini- sanmam.

Artı Mesut bey arabama taktırdım diye başlık atmışsın ama taktırmadığını öyle emaneten üste koyduğunu görüyoruz sende söylüyorsun.

Tamam reklam alın taş yiyecek değilsiniz de kalitenizi de koruyun bence.

• Alet güzel olmasına güzel ama fiyatı diğerlerine göre 10 katı olduğu için değmez.

• general mobile vol 2

• Bu ürünün olayı nedir yani yola ekrandan mı bakacağım?? Ben de dedim mesut çevik incelendiğine göre vardır Bi numarası belki dedim araca sensör ekliyor fren yapıyor Ai falan. Malesef hayal kırıklığı...

• Merhaba , herkes ürünü ve incelemeyi hafife almış ama düşünmediğiniz bir konu var. Gece körlüğü olan ve bunun sonucunda kaza yapan bir çok insan var ve bu tip ürünlerden de bir çok insanın haberi yok .Tavuk karası - gece körlüğü ve uzun gece yolculukları yapan insanlar için çok yararlı bir video olmuş. Ellerinize sağlık.

• Ürünün söylediğiniz gibi mükemmel olup olmadığını anlamayadık çünkü zifiri karanlık dediğiniz yerler şehir içi trafikti. Cihazın asıl denenmesi gereken yer aydınlatmanın olmadığı şehir dışı bir yoldu. Tamam cihazın reklamını yapın da böyle kötü bir test yapmayın yoksa shiftdelete den çok bir farkınız kalmıyor

• Lidar sensorlu olsaymis :/ Lidar sensorunu de yazilimsal destek ile katma degerli olsaymis... Bunun disinda video cekim kalitesi bitrate resmen asiri dusuk cop kalitesinde ... Alinmaz...

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.