Şimdi Ara

PS5 kutusundan çıkıyor: 'Devasa' konsol tüm ihtişamıyla masada

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
810
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Sony'nin heyecanla beklenen yeni nesil oyun konsolu PlayStation 5 için artık sadece birkaç haftalık kısa bir süre kaldı. Konsol geçtiğimiz hafta Amerikalı bazı ünlü yayıncıların eline ulaşmıştı. Şimdi ambargonun kalkmasıyla birlikte konsolun kutu açılış videoları da yayınlanmaya başladı.

PlayStation 5 özellikle de devasa boyutlarıyla dikkat çekiyor. Yapılan resmi açıklamalara göre PS5 şu anda tarihin en büyük konsolu ünvanını eline geçirmiş durumda. Yayınlanan kutu açılış videolarında da hemen her yayıncı bu noktaya değiniyor. Örneğin yukarıdaki görüntüde PS5 ve PS4'ü yan yana görüyoruz. 

PlayStation 5'in oyun kolu DualSense de yine epey büyük boyutlara sahip. Yayıncılar yeni kolun çok ergonomik olduğu konusunda hemfikir görünüyor. Diğer taraftan kolun dinamik tetik (adaptive trigger) özelliği de çok beğenilmiş.

PS5'de ayrıca Astro's Playroom isimli oyun önyüklü geliyor. Aşağıdaki videolarda bu oyundan ilk izlenimler de bulunuyor.

• Konsol dediğin siyah olur, beyaz da alternatif renk olur. Beyaza zorlamak hoş olmamış, açıkçası salonuma koymak isteyeceğim bir tasarımı da yok, beyaz mavi ve siyah 2005 senesi için modern olabilir ama bana biraz ucuz çin işi çakma konsol görünümü verdi. Küp gibi olan xboxu baya beğendim buna göre çok daha modern bir çizgisi var. Yine de pc devam.
  • Gayet heybetli duruyor.

• Kocaman beya..

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Haşmetli

• Fiyatı da heybetli ve kocaman

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gölgesinde serinleyelim

• Zaten teknik özelliklerde boyutu yazıyordu sanki süpriz olmuş gibi numaradan enterasan tiripler hal ve hareketler görgüsüzlüğün alemi yok.

• Ben de kutuyu siz açıyorsunuz zannettim. Bu videoları zaten youtube da arayan herkes bulur.

• clickbate niyetli başlık

• PS5 kutusundan çıkıyor: 'Devasa' konsol tüm ihtişamıyla masada

• ekonomi böyle giderse
    sosyolojik açıdan ; toplum bir sosyal patlama yaşana bilir !

konu PS5 değil ! bu gün en çok aranan kelime ;

işten çıkarma yasağı ne zaman bitiyor.
    ve işsizlik ödeneği kelimeleri en çok aranan kelime olmuş !

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ProjectMan -- 27 Ekim 2020; 18:56:41 >
  • gocuman gocuman

• akıllı telefon + gamepad + ekran yansıtma = perfection.

• Dünyanın en iyi konsolunu Sony yapmış, fütüristik tasarım harika, kapaklar çıkarılabiliyor modifiye edilebiliyor. DMC5 2 saniyede yükleniyor, diğer platformlar bariz geride kalıyor. En iyi Ray tracing destekli exclusive oyunları da Sony gösterdi. Microsoft haloyu ertelemekten başka bir şey başaramadı.

• Konsol dediğin siyah olur, beyaz da alternatif renk olur. Beyaza zorlamak hoş olmamış, açıkçası salonuma koymak isteyeceğim bir tasarımı da yok, beyaz mavi ve siyah 2005 senesi için modern olabilir ama bana biraz ucuz çin işi çakma konsol görünümü verdi. Küp gibi olan xboxu baya beğendim buna göre çok daha modern bir çizgisi var. Yine de pc devam.

• tüm Dünya böyle

• tasarım olarak çok çirkin. Xbox küp olan daha şık.

• Microsoft hakikaten çok akıllı firma. Adamlar mümkün olan en basit, en kompakt, yapması en ucuz tasarımla çıkıp ps5in yıllar süren tasarımını tokatlayabiliyor. Helal olsun adamlara.

• Size niye gelmedi bu konsol?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • DH Misafiri D kullanıcısına yanıt
    O beyaz renk hiç gitmemiş. Konsol Matrix'te Neo'nun Portmantoya asmış olduğu ceketi gibi duruyor. Ayrıca 90 lardan kalma modem ya da uydu alıcısı gibi görünüyor. O çıkarılabilir kapaklarla Konsol'u modlayan çok olur. Sony en kısa zamanda slim'versiyonunu çıkaracaktır eminim.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.