Şimdi Ara

PERFECT WORLD (GÜNCELLENDİ)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
505
Cevap
0
Favori
51.665
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

anasayfa:http://www.perfectworld.com.my/
    download:http://www.perfectworld.com.my/downloads-client.asp

Karakterler

Wuxia

Oyundaki insan ırkından olan iki karakterden birisi
    Yakından savaşmak yada tank olmak isteyenler için güzel bir seçim olacaktır

skiller

ilerleyen zamanlarda diğer karakterlerin skill leri görevler eşyalar vs. şeklinde güncelleme yapacağım
    başım arıdı zaten skill tablosunu yaparken

bu sayfa için önerilen çözünürlük: 1280/1024

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yaman01 -- 30 Kasım 2007; 0:15:57 >

• japonlar özellikle dışardan gelen iplere pek sıcak bakmıyorlar oyun gercekten hos gorunuyor kota aştığım için videolara bakamdım ama kesin grafikelr iyidir.

Ama dediğim gibi japon serverlerinde elinizdeki karakterlerin birden ip ban ile patlatılması muhtemel oluyor

bide herifler kasmanı bekliyor o dahada koyuyor
  • şimdi arkadaşım msnin varsa bana pmden atarmısın oyunla ilgili soru sormak istiyorum
  • grafikler pek hoş degil
  • boyle bi oyun icin bence kimse 2.3 gb kotasını harcamas
  • işin kötü tarafıda o zaten misal bilirsiniz japko çılgınlığı vardı italyadan yeni zellandaya herkes yenilikleri var diye oraya kaymıstı 3 ay 5 ay geçti ve inanın ortada hiç bişi yokken adamlar güm tüm avrupa (arada bizde kaynadık) amerika ve kanada iplerine sınırsız ban koydu çok kişinin canı yandı...

ha bunlarda yapacak demiyorum tabi ama diz hazırlıklı olun genede
  • bn inglizcesinin cb sini beklom

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LORDFURKAN -- 29 Mayıs 2007; 22:29:00 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: tugsad

boyle bi oyun icin bence kimse 2.3 gb kotasını harcamas

Aynen + Oyunun Grafiklerini Pek Beğenmedim Bunun Yerine Voyageyi İndiririm Daha İyi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PawnageFactoR -- 29 Mayıs 2007; 22:33:27 >
  • bu oyun pc mi çok kasar yaw bide ing diil...
  • quote:

Orjinalden alıntı: yaman01

quote:

Orjinalden alıntı: LORDFURKAN

bn inglizcesinin cb sini beklom

malezya sunucularinda su siralar ingilizce versiyonun cb i basliyacakmis, ip blok olayida yokmus

hah bak bu guzel burda denenir az biraz laglı olur ama malezyadan alışığız zaten kafeden indidirim
  • ya oyun guzele benzio ama sanki biraz fazla fantasy e kacmislar gibi ya :S boyle garip garip ziplamalar fln :S
  • http://www.youtube.com/watch?v=w7JO9oiH7Ts sro nun gelişmiş hali 2.3 gb ise boyutu L2 oynayın free serverlarını
  • L2 de mantik ayni gelio artik bana lvl kas pvp yap bu kadar.artik deisik oyunlar lazim.bunu deniycem eer arkadas detayli anlatim yaparsa
  • quote:

Orjinalden alıntı: yaman01

1 saat icinde ayrintili bir rehber yazacam arkadasim

sabirsizlikla bekliorum oyunu cok sevdim skiller ozellikle
  • oyun cok ucuk kacik ya
  • eline klavyene saglik arkadasim
  • super olmus eline saglık
  • BEnde arastırıyordum ama anlamıyacagım sembolic dilllerle olan oyunları anlamaya kasıcagıma ing. oyunları denemeyi tercih ettigimden beklemedeydim.Fırsat olursa Ares gibi kafeden idnirip deneyebilirimdeEline saglık bu aradaAma buda beklenilen bir oyun fakat bunun yerine sun,RO2 , priston tale 2 gibi oyunlar denenebilir.Ayrıyetten ufak clientli secret online var gercekten guzel grafikler fakat yarısı indi gerisini hızlı indiremedigimden indirmiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hunterx -- 30 Mayıs 2007; 0:44:09 >
  • hunterx guzel hos konusmussunda arkdas zaten arayuzu ing ceviren bir patchde vermis

birde yaman koyduun ss lerde grafik kalitesi biraz dusuk senmi dusurdun yoksa maximum halimi bu??????
  • quote:

Orjinalden alıntı: gigsboy

hunterx guzel hos konusmussunda arkdas zaten arayuzu ing ceviren bir patchde vermis

birde yaman koyduun ss lerde grafik kalitesi biraz dusuk senmi dusurdun yoksa maximum halimi bu??????

Hehe gordum onu fakat arayuz degilde yardım ekranı ve quest ekranı olarak yapıyor(ole yazmıs)direk quest text filan degistiriceklerini zannetmiyorum tabii ugrasmaya devam edenler vardır ama ing versionu cıkcagı icn fazla ugrasmazlar.Aslında gereklio olan sadece stat ve skillerin acıklandıgı bir guide oyun icnde olmasında gerekmiyor bakarak cozulebilir...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hunterx -- 30 Mayıs 2007; 0:42:26 >
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.