Şimdi Ara

LG Q52'nin teknik özellikleri ve görüntüleri ortaya çıktı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
408
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Gizmochina internet sitesi, LG'nin kısa bir süre sonra piyasaya süreceği Q52 akıllı telefonun teknik özelliklerini ve yüksek kaliteli görüntülerini yayınladı.

Ayrıca Bkz.Huawei en pahalı ve lüks akıllı saatini tanıttı: Watch GT 2 Porsche Design

LG Q52 gücünü MediaTek'in Helio P35 yonga setinden alacak. Ayrıca 4 GB RAM ve 64 GB depolama alanı ile çıkış yapacağını belirtelim. Cihazın hafızası microSD kart kullanılarak genişletilebilecek.

Akıllı telefonda HD+ çözünürlüğe (1600 x 720 piksel) sahip 6.6 inç IPS ekrana yer verilmiş. Batarya kapasitesi ise 4.000 mAh olarak teknik tabloya yansıyor.

Dörtlü kamera sistemi

Cihazın arka panelinde 48 MP ana sensör, 5 MP geniş açılı modül, 2 MP derinlik sensörü ve 2 MP makro kameradan oluşan dörtlü kamera sistemi mevcut. Ön tarafta ise 13 MP selfie kamerası var.

Akıllı telefon 165 x 76.7 x 8.4 mm boyutlarında. Ağırlığı ise 188 gram. Diğer özelliklerini 3.5 mm kulaklık girişi, USB Type-C bağlantı noktası ve parmak izi tarayıcısı (yanda) olarak sıralayabiliriz.

LG Q52 kutudan Android 10 işletim sistemiyle çıkacak. Fiyat etiketi ve çıkış tarihi henüz belli değil. Ancak söylentilere göre Güney Koreli şirket yeni telefonunu 260 ila 350 dolar arasında bir fiyata satacak. Cihaz kırmızı ve beyaz renk seçenekleri ile sunulacak.

Kaynak:https://blog.naver.com/yerin_j/222124091047

• LG = ÇÖP

• quote:

Orijinalden alıntı: 12 Angry Men

LG = ÇÖP

Çok iddialı olmuş neye dayanarak bu kadar kesin konuşuyorsunuz anlamıyorum . Bana kalırsa LG hala Xiaomi , realme gibi saçma sapan Çinli markalara tercih edilebilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Moueson kullanıcısına yanıt

Dostum ne kadar lg marka ürün aldıysam hep bir sorun çıktı. O yüzden benim gözümde çöp.

• tasarım eski kalmış

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Moueson kullanıcısına yanıt
    g4 g5 kazığından sonra bile gidip lg almak büyük cesaret, koronalı hastalara ziyarete de gidiyor musun?

• Tasarım güzel. Yonga seti dimentsty 720u gibi yeni yongalar olursa daha iddialı olur. Bende Çinli firmaları tercih edeceğime lg samsung alırım daha iyi.

• Sony gel lan artık.samsung LG cinliler hepsi dandik.mecburen Samsung s10 kullanmıyorum .sony hep kaliteydi.

• Samsung ee S kullanıcısına yanıt
    evet kaliteliydi bir resim çekiyorum 10 saniye kaydetmesini bekliyordum günldürmeyin insanı ya diger firmalara en kaliteli kamera bileşenlerini satarken kendi firması için bir türlü beceremedi kamera işini takoz gibi tasarım een güzel yani kasmayan arayüzü idi başka türlü alınacak bir cihaz diğildi adı dışında yaptığı cihazların hiç anlamı yoktu

• Sen amiralini kullandın mı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 12 Angry Men kullanıcısına yanıt
    Beyaz eşyayı ve tv yi lg almıştım. Sorun yaşatmadığı için g4 almıştım. Sorun yaşatmadığı için g6 ve v30+ da aldım. Ev eşyalrını 5+ yıldır, g4ü 4+ , g6 3+ v30+ ı 2 yıldır kullanıyorum. Sanırım biraz da şans işi. Süpürgem philips ama darmadağın oldu çoktan.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • LG alana şimdiden geçmiş olsun.. LG Tr eline düşen hayattan soğur..
    mühendislik ne kadar iyi olursa olsun servis kötü, müşteri hizmetleri "müşteri düşmanı"
    LG servise yolu düşen bilir, müşteri hizmetlerini bir iki arayan anlar..

çeken bilir..

sadece ürün değil, servis sorun, müşteri hizmetleri sorun, iletişim sorun.. hele ürünüz için yedek parça ihtiyacı olsun, bakın ne oluyor.. hele garanti bitsin servisin eline düş bak ne oluyor..
    müşteri hizmetleri zaten servisin iç işlerine karışmadığını belirtiyor..
    8 gün tv kurulumu yapamamış şirketten bahsediyorum..
    şikayet varda 2500 e yakın şikayet var, yanıtlanan SIFIR tane.. Hi level çok daha iyi.. forumda c9 mağdurları grubu var.. bir ara telefon mağdurları vardı..

• quote:

Orijinalden alıntı: renega

Bu mesaj silindi.

LG nin bir tane ürünüyle değerlendirme yapıyorsun.. Ben LG nin DVD player, TV, monitör, Çamaşır makinesi ve membran ile sorunlar yaşamış biri olarak söylüyorum.. Adem HELVACInın LG kullananlarla ilgili şirket sorunlarını youtubeta anlatmış, şikayetvar.com da 2500 tane şikayet var ve çözüm yok.. aç izle aç oku.. elin şirketinin avukatlığını yapmanın bir anlamı yok.. vestel için konuşsaydın eyvallah derdim..

eleştiriyi yapanlar sana herhangi bir hakarette bulundu mu?? sen hakaret etme hakkını nereden buluyorsun..

• quote:

Orijinalden alıntı: 12 Angry Men

LG = ÇÖP

LG kullanan ortalama IQ ve Ortalama beklenti'ye sahip herkesin LG için söylediği TEK kelime "ÇÖP"

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.