Şimdi Ara

CoD:Black Ops Cold War betası, serinin en çok indirilen oyunu oldu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
245
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Treyarch tarafından geliştirilen ve bizleri Soğuk Savaş dönemine götürecek olan CoD CoD:Black Ops Cold War için hatırlanacağı üzere bir çokoyunculu beta süreci başlatılmıştı. PS4 sahipleri için 10 Ekim, PC ve Xbox sahipleri için ise 17 Ekim tarihinde başlayan süreç, 20 Ekim itibariyle sona ermişti.

Ayrıca Bkz.Epic’in Fortnite için yayınladığı güncelleme, oyunun 99GB’lık boyutunu 30GB’a indiriyor

Bu süre zarfında oldukça fazla ilgiyle karşılaşan oyun, kendi markası içinde bir rekor kırdı. Treyarch tarafından yapılan açıklamada, CoD:Black Ops Cold War’un Cod beta sürecine giren CoD yapımları arasında en çok indirilen oyun olduğu ifade edildi.

Geliştiricinin indirilme rakamlarına yönelik bir rakam paylaşmadığı açıklamada, “Dünya çapındaki Black Ops Cold War hayranlarına binlerce kez teşekkür ediyoruz. Çokoyunculu betayı Call of Duty tarihindeki en fazla indirilen oyun yapmayı başardınız” ifadeleri kullanıldı. CoD:Black Ops Cold War, birincilik koltuğunu ise 2019 yılında piyasaya sürülen Call of Duty: Modern Warfare betadan devraldı.

CoD:Black Ops Cold War 13 Kasım’da oyuncularla buluşacak.

Kaynak:https://www.gamesradar.com/uk/black-ops-cold-war-beta-was-most-downloaded-in-series-history/

• Mw gibi iyi bir oyundan sonra herkeste büyük merak oluştu. Bence başarı cold warın değil mw. Ama mw dan sonra baya geride bir oyun olduğu her haliyle ortada

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Nesini beğenmişler? 20 yıldır aynı grafik motorunu kullanıp duruyorlar.

• Portraitclub kullanıcısına yanıt
    Motor değişti geçen oyunla beraber, alakası bile yok eski oyunlarla?

• MaximillianFoe kullanıcısına yanıt

Oyunun fiziğinden bahsetiyorum. Adamların koşmasına hiç baktın mı? Counter strike’daki adamlar gibi koşuyorlar, silahların tutuşu hiç değişmedi koşuları aynı şekilde ve silahların tepmesi de aynı. Birazcık kontrast ekleyip az keskinliği artırınca değişmiş olmuyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İndirenler ortalama ne kadar süreyle oynamış, ona da değinselermiş keşke. Misal ben de indirdim ama hiç oynamadım. Bir ara bakarım derken beta süresi bitti.

• Warzone daha iyi ben beğenmedim betayı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.