Şimdi Ara

Huawei Mate 40 serisi yüksek fiyatlarla gelecek

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
568
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Yaklaşmakta olan Mate 40 serisi ile alakalı sızıntılar devam ediyor. 22 Ekim lansmanı öncesi Mate 40 serisi ile alakalı ortaya çıkan son sızıntı fiyatlarla alakalı. Sızıntıya göre ayrıca Mate 40 serisi; Mate 40, Mate 40 Pro, Mate 40 Pro Plus ve Mate 40 RS olmak üzere 4 farklı model içerecek. Mate 40 RS'nin özellikler olarak Mate 40 Pro Plus ile aynı olması sadece Porsche tasarımsal farklılıkların olması bekleniyor.

Ayrıca Bkz.Instagram DM'ye müşteri hizmetleri sohbetleri geliyor

Mate 40 serisi sızıntı fiyatları

Huawei Mate 40 serisi, Huawei'nin ilk 5nm yongası olacak Kirin 9000 tarafından desteklenecek. Geekbench puanlarıyla kıyaslama yapılıldığında yeni Kirin 9000; Apple A14 Bionic, Snapdragon 875 ve Exynos 2100'ün gerisinde kalacak görünüyor.

Görünüşe göre standart Mate 40, üçlü kamera kurulumuna sahip olacak.

Mate 40 Pro, 50 MP birincil sensör, 20 MP ultra geniş sensör, 5x optik yakınlaştırmalı 12 MP telefoto sensör ve lazer otofokus sensörü ile birlikte sunulacak. Ayrıca gerçek renkleri yakalamasına yardımcı olması beklenen bir renk sıcaklığı sensörüne sahip olması bekleniyor.

Mate 40 Pro Plus'ın 50MP birincil lens, 20MP ultra geniş sensör, iki adet 8MP ünitesi, lazer otofokus sensörü ve bir renk sıcaklığı sensörüne sahip olacağı bildiriliyor.

Mate 40 RS'nin Pro Plus ile benzer bir kamera kurulumuna sahip olması bekleniyor ancak lazer otofokus ünitesini bir Time of Flight (ToF) sensörü ile değiştirilecek

Sızıntı, Kirin 9000 yonga setinin istenilen sayıda üretilememesinden dolayı Huawei  Mate 40 Pro Plus ve Mate 40 RS'nin sınırlı sayıda üretilebileceğini bu yüzden bu telefonlara ulaşmanın zor olabileceğini belirtiyor.

Sızıntıya göre;

Mate 40 Pro yaklaşık 1100 Euro

Mate 40 Pro Plus yaklaşık 1400 Euro

Mate 40 RS modelinin 2500 Euro fiyatla satılacak

Yüksek fiyatlara sahip olacağı ön görülen Mate 40 serisinin satışa sunulduğunda amiral gemisi telefonlar arasında nasıl bir etki yapacağı insanlarda merak konusu oldu.

Kaynak:https://www.phonearena.com/news/huawei-mate-40-pro-price-availability-alleged_id127925

• İçinde google olmayan bir p40 pro kullandım, tam bir ay dayanabildim. Bu fiyata kimse almaz, kimse dayanmaz.. Bildirim gelmiyor telefona, alıyorsunuz masa üstünde öyle duruyor.. korsan yolla google yüklemek ayrı ızdırap.. öyle alıyorsunuz duruyor.. vallaha huawei "fiyatlarını" buna göre güncellemek yerine içinde android var gibi satmayı düşünüyor, sonuç, samsung dünya lideri oluyor.
    şu bizim teknoloji kanallarına hiçbirine güvenilmez milleti kandırmaya birebirler, ya kardeşim android google dır bu telefonda google uygulamaları yok çok kolay yüklenir nilmem ne diye huaweiden reklam paralarıyla teklam yapıyorlar bırakın artık huawei habeelerini işimize yaramadığını biliyorsunuz bizde seviyorduk zamanında evet mate 10 telefonunu bayılarak kullandım ama yok artık bir halta yaramaz bir telefon birde anlamsızca yüksek fiyata satmaları yokmu kardeşim samsungta hiçbir derdim olmadan yada başka bir markada telefonu o yom bu yom demeden aynı fiyata alıp kullanmak varken neden huawei alayım mantıklı bir yanı yok kamera demeyin bana geçin bunları cep telefonu kamerası işte abartmayın
  • ‘😀’Yorum bu kadar.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • burnundan kıl aldırmıyor huawei.bu fiyatlarla türkiye'de satış yapamaz.kim, neden, rakiplerinden farkı olmayan pahalı telefonu android sorunları varken alsın...

• Kesin satar.

• sfgsfgsfg kullanıcısına yanıt
    satacak

• sanırım işletim sistemi ile sorunları vardı ama inşallah satarlar

• abi apple pahalı yhaaa,kutudan adaptör çıkardı alınmaz,anca kerizler alır. devam :d

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi th9 -- 20 Ekim 2020; 17:27:59 >
  • Sanki ülkeye ucuza gelen telefon veya elektronik cihaz var da...

• Huawei yavaş ! senin etin ne budun ne !

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İçinde google olmayan bir p40 pro kullandım, tam bir ay dayanabildim. Bu fiyata kimse almaz, kimse dayanmaz.. Bildirim gelmiyor telefona, alıyorsunuz masa üstünde öyle duruyor.. korsan yolla google yüklemek ayrı ızdırap.. öyle alıyorsunuz duruyor.. vallaha huawei "fiyatlarını" buna göre güncellemek yerine içinde android var gibi satmayı düşünüyor, sonuç, samsung dünya lideri oluyor.

• şu bizim teknoloji kanallarına hiçbirine güvenilmez milleti kandırmaya birebirler, ya kardeşim android google dır bu telefonda google uygulamaları yok çok kolay yüklenir nilmem ne diye huaweiden reklam paralarıyla teklam yapıyorlar bırakın artık huawei habeelerini işimize yaramadığını biliyorsunuz bizde seviyorduk zamanında evet mate 10 telefonunu bayılarak kullandım ama yok artık bir halta yaramaz bir telefon birde anlamsızca yüksek fiyata satmaları yokmu kardeşim samsungta hiçbir derdim olmadan yada başka bir markada telefonu o yom bu yom demeden aynı fiyata alıp kullanmak varken neden huawei alayım mantıklı bir yanı yok kamera demeyin bana geçin bunları cep telefonu kamerası işte abartmayın

• ben söyliyim sıfır etki yaratacak.p30dan sonra huawei telefon mu satmış? bu paraya apple,samsung amiral gemileri varken yarım akıllı telefonu kim alsın?

ancak kendi ülkesinde satar o kadar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aycibin -- 20 Ekim 2020; 18:53:58 >
  • Bununla denk çıkacak Oneplus 9 falan varken bunu alan da kerizdir, Bulgaristan'a bilet parası da gönderir, ponzi sisteme para da yatırır.

• Batışını kendi eliyle hızlandıran tek firma

• Kimse çıkıp da ebıl coğğ pahalı demesin artık komik oluyor

• Huawei Türkiye ye güveniyoruz demişti. Bu güvenin karşılığında 20 bin den satarlar telleri. telefona 20 bin verip dışarıdan apk yüklemek keyfisi.

• Bir şekilde google play yukleniyor sonucta. Meraklisi alir.

• Bu ne kibir? bu ne şımarıklık? Anlaşılan samsung için söylediğim şey aynen hatta fazlası huawei için de geçerli iyi kötü samsung hala global bir ekosistemde ya Huawei ? Abd den meydan dayağı yiye yiye akıllanması gerekirken hala "tüketiciyi nasıl soyarım?" hırsını devam ettiriyor umarım bugünlerini de daha çok arar hale gelir bu firma

• Ne şirket idi şu Huawei, çok sağlam geliyordu fakat Amerika tehlikeyi gördü ve önünü kesti. Düşünsenize şu an en son ARM ve Google lisanslarına sahip olduğunu...

Şirkete body block yaptılar.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.