Şimdi Ara

Oppo ilk akıllı televizyonunu tanıttı: Smart TV S1

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
555
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Oppo bugün uzun süredir gündemi meşgul eden ilk akıllı televizyonunu resmen tanıttı. Smart TV S1 olarak adlandırılan cihaz 4K çözünürlük, 120 Hz kare hızı, HDR teknolojisi ve Dolby Atmos desteği ile geliyor.

Ayrıca Bkz.DxOMark'tan iPhone 12 Pro Max kamerası için ön değerlendirme: En iyisi olma ihtimali düşük

Akıllı televizyonda 4K çözünürlük (3840 x 2160 piksel) sunan 65 inç QLED panel mevcut. NTSC renk gamutunun yüzde 120’sini kapsayan panelin maksimum parlaklık değeri 1500 nit'e ulaşıyor.

Smart TV S1, 8.5 GB RAM ve 128 GB dahili depolama alanına sahip. Gücünü ise 1.8 GHz hızında çalışan dört çekirdekli MediaTek MT9950 işlemcisinden alıyor.

Fiyat etiketi de açıklandı

Cihazda Dolby Atmos destekli ve 85W ses çıkışı sunan 18 adet hoparlör var. Aynı zamanda açılır-kapanır kamera, Breeno sesli asistan, Bluetooth 5.0 modülü, Wi-Fi 6 ve NFC uzaktan kumanda gibi özelliklerle donatıldığını belirtelim.

Çinli şirketin ilk akıllı televizyonu iki HDMI 2.1, bir HDMI 2.0 ve iki adet USB Type-A portu içeriyor. Cihazın ColorOS TV işletim sistemiyle çalıştığını hatırlatalım.

Oppo Smart TV S1, 1 Kasım itibarıyla Çin'de satışa sunulacak. Akıllı televizyon 1.050 dolar fiyat etiketiyle mağaza raflarındaki yerini alacak.

• pop up kameramı varmış xd

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Adamlar müthiş bir cihaz yapmış. TV diye sadece panel satan firmalar örnek alır umarım..

• 18 adet hoparlör nasıl yani anlamadım

• "Cihazda Dolby Atmos destekli 18 adet 85W hoparlör var"  

• 8.5 GB Ram den emin miyiz?

• Bir adet HDMI mı? Yanlış bilgidir umarım. En az 3-4 adet olmalı ve bir type-a yanında bir de type-c günümüz için minimum standart. Hoparlör koyacam diye yer mi bırakamadılar acep(!)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Greylights -- 19 Ekim 2020; 21:55:7 >
  • Canavar gibi cihaz yapmış adamlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sesin dehşet olacağı kesin. Lg, samsung sıktı rekabet namına yeni oyuncular gerek

• 8.5 GB RAM değil RAM 6.5 GB

işlemci mimarisi Cortex A73 GPU tarafı da Mali-G52 MC2
    https://www.mediatek.com/products/digitalTv/s900-mt9950

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aceleciburak -- 19 Ekim 2020; 23:32:50 >
  • aceleciburak A kullanıcısına yanıt
    Oppo'nun resmi web sayfasında 8.5 GB RAM'e sahip olduğu yazıyor:https://www.oppo.com/cn/accessories/oppo-tv-s1/specs/

• Görüntü kalitesi olarak Samsung mu iyidir bu mu ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Greylights kullanıcısına yanıt
    3 adet HDMI var.

• Türkiye'de satışı olacak mı acaba

• OPPO oldukça kaliteli marka, buraya gelse süper olurdu gerçekten .. ama bu çok büyük 40-50 de yeterdi bize..... 

• Adamlar yapsın bizde anca satın alalım! Yaşasın reisssss...

• bizga33 B kullanıcısına yanıt
    Sanki vestel yapti bizde almadik. Daha yeni mevcut televizyonum bozuldu 9.yilinda servisi cagirdim daha bu televizyondan malzeme uretmiyoruz dedi. Ayiptir gunahtir. Boyle yaparsa da onlar satar bizde aliriz.

• Xtrud kullanıcısına yanıt
    Buçuklu bana da pek makul gelmedi.

• logi666leboss L kullanıcısına yanıt
    Vestel yapmış ve almışsın ve Vestel'i bayağı övmüşsün sen:) Vestel Televizyonunu 9 yıl kullandım diyorsun, bozulunca yedek parçası bulunmadığı için yerden yere vurmuşsun:))) 9 Sene bozulmadan kullandığına göre harika o televizyon değerini bil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi monacomen -- 20 Ekim 2020; 15:22:12 >
  • monacomen kullanıcısına yanıt
    Ya bi git isine bozulduguna yanan kim neden malzeme tedarigi yapmiyor diyorum. Leeco diye telefonum var adam fabrika kapatti cinde halen bozuldugunda malzeme alabiliyorum.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.