Şimdi Ara

0541 ve 0545 li yeni hatlar fazla rağbet görmedi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
53
Cevap
1
Favori
36.771
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bildiğimiz gibi son günlerde vodafone nin yeni seri hatları çıktı 0541 ve 0545 üstelik istediğin numarayıda veriyor ve ben 4 tane aynı seriden cepaile aldım,fakat bugün bir çok cepshop a sordum bu yeni hatlara rağbet varmı diye hepside fazla rağbet görmüyor... eğer bu hatlar kontörlü olsa inan çok fazla satardı

• nasıl istediğin numarayı veriyorlar???
  • quote:

Orjinalden alıntı: erenraj_khan

Bildiğimiz gibi son günlerde vodafone nin yeni seri hatları çıktı 0541 ve 0545 üstelik istediğin numarayıda veriyor ve ben 4 tane aynı seriden cepaile aldım,fakat bugün bir çok cepshop a sordum bu yeni hatlara rağbet varmı diye hepside fazla rağbet görmüyor... eğer bu hatlar kontörlü olsa inan çok fazla satardı

DAHA SONRA KONTÖRLÜYE ÇEVRİLMİYORMU O HATLAR
  • tabiki çevrilebilir öyle bir koşul yok ama vergi engeli var ilk yıl geçişte ya da iptal edilmek istendiğide öiv+kullanım ve ruhsatname ücreti toplam alınıyor
  • istediğin numarayı şöyle veriyorlar son 4 rakamı sen belirliyorsun o şekilde yoksa 0545 545 45 45 gibi vermiyorlar
  • Seninde dediğin gibi kontörlü olsaydı çok rağbet görürdü
  • Bende 5 tane Faturalı 541'li aldım.Dediğin gibi son 4 rakamı ben söyledim o da seri bir şekilde verdi hatları Numaralar ... 15 15, 17 17, 18 18, 19 19, 20 20 diye bitiyor.
  • senin aldığın hatlar faturalı cepaile mi yoksa seç konuş tarifesimi? ben 4 tane aldım 3 tanesi 545 diğeride 541
  • 0545 li numaralar faturalı mı yaa ben kontörlü biliyordum o yüden alacaktım kesin ve net iblgi verirmisiniz
  • 545 li hatlar faturalı olarak çıktı malesef kontörlü değil,ama kontörlü olsa dediğim gibi çok fazla rağbet görürdü
  • quote:

istediğin numarayı şöyle veriyorlar son 4 rakamı sen belirliyorsun o şekilde yoksa 0545 545 45 45 gibi vermiyorlar

Ben de dün aldım bu hatlardan fakat son 4 rakamı değil numaranın tamamını söyledim ve aldım.Aldığım numarada Turkcel ve avea'da kullandığım numaranın aynısı.Yani üç operatördeki numaram da aynı.

edit: Bu arada numaralar normal bir numara da değildi gold number tabir edilen numaralardandı.Yinede bir problem olmadan verdiler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi makhan -- 2 Haziran 2007; 16:12:59 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: makhan

quote:

istediğin numarayı şöyle veriyorlar son 4 rakamı sen belirliyorsun o şekilde yoksa 0545 545 45 45 gibi vermiyorlar

Ben de dün aldım bu hatlardan fakat son 4 rakamı değil numaranın tamamını söyledim ve aldım.Aldığım numarada Turkcel ve avea'da kullandığım numaranın aynısı.Yani üç operatördeki numaram da aynı.

edit: Bu arada numaralar normal bir numara da değildi gold number tabir edilen numaralardandı.Yinede bir problem olmadan verdiler.

vayy şanslıymışsın

• bende turkcell hattımı aldım Teşekkürler Vodafone!
  • quote:

senin aldığın hatlar faturalı cepaile mi yoksa seç konuş tarifesimi? ben 4 tane aldım 3 tanesi 545 diğeride 541

Faturalı CePÖzel benimkisi...
  • Yakında Kontörlü olan versiyonlarınıda piyasaya sürerler...
  • ben bugün yine aldım ya ama son bir daha almayacam 2 tane 545 li 2 tanede 541 li ama numaraları aynı

0545 405 05 xx 0545 405 03 xx
    0541 405 05 xx 0541 405 03 xx
  • keşke hatlı olsaydı bende alardım
  • quote:

Orjinalden alıntı: DRAGON711

keşke hatlı olsaydı bende alardım

Zaten hatlı ( yani faturalı)... Kontörlü şimdilik yok....
  • 0545 ler kontörlü olarak piyasaya çıktı ama 541 kontörlü olarak çıkmayacak
  • 545 358 78... numaram var kontorlu. 545 serı kontorlu 541 hakkında bırsey bılmıyorum zaten pısayasada artık sadece 545 lı numaralar var
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.