Şimdi Ara

Marvel's Spider-Man: Miles Morales'ten Yeni Oynanış Görüntüleri Yayınlandı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
101
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Game Informer, Marvel's Spider-Man: Miles Morales'ten yeni görüntüler yayınlamaya devam ediyor.

İlk videoda kısa bir Manhattan turundan sonra Miles Morales ve Peter Parker'ın birlikte çalıştığı bir ara sahne görüyoruz.

İkinci videoda ise Spider-Cat'e ilk bakış atma şansı yakalıyoruz.

Marvel's Spider-Man: Miles Morales, Game Informer dergisinin yeni sayısının kapağını süslüyor. Game Informer, ay boyunca web sitesi üzerinden de oyunla ilgili paylaşımlarda bulunacak. gameinformer.com/miles adresini ziyaret etmeyi unutmayın. 

Marvel's Spider-Man: Miles Morales 12 Kasım'da PlayStation 5 ve PlayStation 4 için çıkacak.

• Of çok canım çekti

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Spider Cat mi baya komik ve şirin olmuş ama

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ps4 yok ama gerekte yok
  • ilk oyundan görsel olarak zerre fark yok iki ayrı makineye çıkarmanın dezavantajı, ssd ile spidermanın hızını hissederiz diyordum binalar arasında gösterdekikleri kadarıyla o hız hisside yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rambocuk -- 15 Ekim 2020; 9:43:48 >
    < Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Eminim PS4'te, PS5'in Performans modundan daha güzel gözüküyordur...Bu oyunu yeni nesil diye kekliyorlar insanlara..Millette oww ne kadar güzel gözüküyor diyor, Aslında PS4'te aynı görsellik olduğunu bilmiyorlar...
  • 1080p de bütün efektler açık ama 60 fps veren bir mod yoksa beni çok sarmaz bu özellik. Benim gibi hala 4K ' dan ziyade 1080p kullanan milyonlarca insan var.

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.