Şimdi Ara

The Matrix 4'ün Oyuncusu Jessica Henwick, Matrix 4'ün Film Endüstrisini Değiştireceğini Söyledi

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
152
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Bilim kurgu dünyasının en önemli serilerinden biri olan The  Matrix'in dördüncü filmi bildiğiniz gibi şu sıralar yapım aşamasında. Film ile ilgili çok fazla detay bilinmiyor. Ancak filmin oyuncularından Jessica Henwick'in geçtiğimiz gün film hakkında söyledikleri beklentiyi bir hayli yukarı çıkarttı.  

Geçtiğimiz günlerde Comicbook ile röportaj yapan Jessica Henwick, daha önce birçok büyük prodüksiyonlu yapımda çalışmasına rağmen bu tarz bir şeyi daha önce görmediğini söylüyor. Lana Wachowski'nin aynı orijinal filmlerde olduğu gibi bu filmde de sektörü yeniden değiştireceğini söyledi.

Son vizyon değişikliğinden sonra filmin yeni vizyon tarihi 22 Aralık 2021 oldu. Her geçen gün film ile ilgili heyecan daha da artıyor.

• bekliyoruz inşallah efsaneyi batırmazlar
  • Serinin harika bir felsefesi, çok ince referans noktaları vardı. Aynı kaliteyi yakalamak çok zor o yüzden beklentimi düşük tutuyorum, umarım beni utandırırlar.

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • tahminimce geleceğe gidicekler film içinde :D
  • Lütfen Neo sakallı olmasın

• bu kızın dediğini dikkate alacak olan yoktur herhalde. got -star wars- matrix ve godzilla filmlerinde sırf lobisi yapılıyor diye asyalı kotasından rol alan birisini kim ne diye dediğine inanacak.

• Aynen moruk aynen. İlk film yılını da hesaba katarsak gerçekten önemli bir iş ama sonraki iki film kaliteli aksiyon filmlerinden fazlası değildi.

• Keanu bey çıkıp bu açıklamayı yapsaydı gerçekten beklenti tavan olurdu ama bu kız yapıyorsa açıklamayı ımm bilemedim şimdi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kimse boşuna büyük beklentilere girmesin bence. Matrix'in ilk çıktığı 1999 yılı ile günümüz arasında gerek toplumun gerekse film yapımcılarının anlayış ve bakış açısında dağlar kadar fark var! Asla o ilk zamanlardaki tadı veremeyecek ve içinde mutlaka küçük küçük propagandalar olacaktır. (SJW, LGBT, Feminizm, vb.)

Zaten 90'lar ve 2000 başları "Bilgisayarlar dünyayı ele geçirecek, robotlar yönetecek bizi!" modası hakimdi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi crash95 -- 9 Kasım 2020; 10:49:37 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Revrains

Keanu bey çıkıp bu açıklamayı yapsaydı gerçekten beklenti tavan olurdu ama bu kız yapıyorsa açıklamayı ımm bilemedim şimdi

Kızın yapması daha iyi, ama söylentiden öteye gitmesi gerekiyor.

• Ilk film ozellikle aksiyin sahnelerinde yeni standarti belirlemisti. Cok bi beklentim olmasa da film vizyona girdiginde gitmek icin sabirsizlaniyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.