Şimdi Ara

Watch Dogs: Legion RTX sistem gereksinimleri yayınlandı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
536
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 29 Ekim’de oyuncularla buluşacak Watch Dogs serisinin son halkasına ait RTX PC Sistem gereksinimleri yayınlandı.

Geçtiğimiz ay yayınlanan sistem gereksinimlerine kıyasla bir miktar değişen donanım ihtiyaçları içinde haliyle RTX 3000 serisi kartlar öne çıkıyor. Ubisoft’un 4K Ultra ayarlarda önerdiği tek ekran kartı RTX 3080 olmuş.

Ayrıca Bkz.Mortal Kombat 11'e Rambo karakteri geliyor

Buna göre aşağıdaki fotoğrafta da detaylarına bakabileceğiniz ihtiyaç çizelgesinde ilginç bir detay da yer alıyor. Tüketiciler için şu an için piyasadaki en güçlü ekran kartı olan RTX 3080 için 4K ayarlarda önerilen DLSS ayarı “Performance” modu olarak görünüyor.

“Performance, Balanced ve Quality” olmak üzere üç öntanımlı ayarla gelen DLSS 2.0 özelliğinde Performance modu, adından da anlaşılacağı gibi en düşük kalite ayarını ifade ediyor. Piyasadaki en güçlü ekran kartı için Ubisoft’un böyle bir tavsiyede bulunması akıllara, “Acaba RTX 3080, oyunu DLSS kapalı iken 4K çözünürlükte akıcı oynatamıyor mu?” sorusunu getiriyor. Tabi henüz piyasaya çıkmamış bir oyunla ilgili peşin hükümlerde bulunmamak da lazım.

Şu ana kadar öğrendiklerimize göre ise Watch Dogs: Legion, ışın izleme desteğini oyundaki yansıma sahnelerinde kullanacak. Bakalım RTX kartlarla sunulan başka hangi ışın izleme efektini oyunda göreceğiz.

Kaynak:https://www.dsogaming.com/news/ubisoft-shares-the-official-rtx-pc-requirements-for-watch-dogs-legion/

• vram olayına takıldım ben

• fotifoti kullanıcısına yanıt

Nvidia destekli bir oyun olmasi ve 11gb VRAM onermesi hakikaten manidar  

• Merhaba, görsel yüklerken bir hata olmuş. Kaynaktaki doğru görseli yükledim. Vram ihtiyacı RTX 3080'e göre burada.

• 10gb erken dalya demiş.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Watch Dogs kimsenin umrunda değil.

• Ubisoft oyunları neden bana 40 dolarlık oyun gibi geliyo içi boş aynı görsellik düşününce bile fenalık geldi.

• Timeguard T kullanıcısına yanıt

11gb yazıyordu. sonradan ufak bir ayarlama yaptılar. 

• lemartes kullanıcısına yanıt

• Eski hali bu şekildeydi. 2080ti yetersiz kalmış bu noktada. Bu normal, sonuçta daha iyisi cıktı, tavsiye edilen olarak daha hızlısını koymaları. İlginç olan Kart ile beraber tavsiye edilen VRAM de 1gb düşmüş 

• Bir süre nvidia title oyunlar pc de bazı yerlerden downgrade olarak gelebilir muhtemelen XSX'e göre falan 10gb vram aşılmasın diye. Öyle olursa üzücü umarım olmaz ama 3080 alan insanlar da daha baştan vram sıkıntısı yaşasın istemez nvidia.

• 970le 1060 arasında o kadar fark yok

• Vram kurtarmıyor belli ki 290x de çok güçlü o seviyede ama 4gb diye low.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Timeguard -- 13 Ekim 2020; 15:31:27 >
  • e hani 3080 30% hızlıydı 2080 Ti'dan boşuna mı aldık biz kartı yazmışlar 2080 Ti da aslında işinizi görür 4k da diye

• 8gb Rtx 3070 alan olacak mı acaba

• quote:

Orijinalden alıntı: ookami

e hani 3080 30% hızlıydı 2080 Ti'dan boşuna mı aldık biz kartı yazmışlar 2080 Ti da aslında işinizi görür 4k da diye

sende 3080 varsa 5kda oyna diye

• Ya bu rtx yansımaları yerlerde sanki su varmış gibi geliyor bana. Sadece bana öyle gelmiyodur umarım.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.