Şimdi Ara

Digital Foundry, DIRT 5'in Xbox Series X'teki Grafik Modlarını Test Etti

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
348
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Digital Foundry, DIRT 5'in Xbox Series X versiyonunu test etme şansı yakaladı.

Off-road yarış oyunu üç grafik modu ile birlikte geliyor: Kare hızı, görsel kalite ve 120Hz.

Kare hızı ve görsel kalite modlarının ikisi de dinamik 4K çözünürlükte 60FPS hedefliyor. Görsel kalite modunda gölgeler ile doku filtreleme daha iyi bir seviyede ve seyirciler daha fazla fakat FPS bazen düşebiliyor.

120Hz modu ise dinamik 1440p çözünürlükte 120FPS hedefliyor. Çözünürlükle birlikte gölge kalitesi düşürülmüş ve seyirciler tamamen kaldırılmış. 

Bu, oyunun final sürümü değil. Çıkışıyla birlikte daha iyi optimize edilmiş olabilir.

DIRT 5 PlayStation 4, Xbox One ve PC için 6 Kasım'da; Xbox Series X ve S için 10 Kasım'da; PlayStation 5 için 12 Kasım'da çıkacak.

• Ya şu oyunun haberlerini gördükçe 4K120fps bekleyenler geliyor aklıma, istemsizce gülüyorum. Yahu oyun 4K60'ı bile stabil veremiyor 1800p'lere kadar düşüyor. Yani yanlış anlamayın crossgen bir oyun bu, nextgen de değil, hatta grafikler çok kötü.

"Performance Mode: Between 1080p-1440p, 120FPS, noticeable dip in visuals"

İşte en çokta buna gülüyorum.

• Bu jenerasyon 8k hayali kuranlar bile vardı sonuçlar hayal kırıklığı ki bu oyunda ray tracing desteği de yok diye biliyorum.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Çok kötü old gen bir oyun ön sipariş yapmıştım bu rezil grafikleri gördükten sonra iptal ettim almayacağım. Zaten tüm serisi game pass’a geldi bu da kesin gelecektir o zaman beleşe oynarız.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ne derseniz deyin bu konsollar 2K 60 Fps konsollarıdır...Hiç kendinizi 4K ekran satın almak için kasmayın bile 60 Fps istiyorsanız..3090'nın bile 4K 60 oynatamadığı oyunlar var...
  • La gidin pc alın pc, konsol alınmaz şimdi ne oyun var ne bir şey..

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Bence Rtx 3080 bir gorun derim. Kart anormal guclu. 4k 120fps verebiliyor ve kart 30 tflops bu kart bunu yapabiliyorsa bunu 10tflops luk kartlarla mi saglayacak konsollar

• Tek kelime ile rezillik..120fps icin feragat edilen ozelliklere bak..tabiki bu bir secenek ama ne gerek var? Yap 4k@60 fps tamam iste..

• Low Medium High modu gelmiş işte konsollara pc de halihazırda var olan bir şeydi. :D

• Yine bazilari burada yargi dağıtiyor :)

• quote:

Orijinalden alıntı: İdrak İstimlak

Bu mesaj silindi.

Utanmasalar oyundan arabaları da çıkaracaklar Digital Foundry, DIRT 5'in Xbox Series X'teki Grafik Modlarını Test Etti 

• Adamlar yeni konsol tanıtıyor gösterilen oyunlar dirt 5 ve geçen sene çıkan yakuza şaka gibi valla. Bir tane cihazın hakkını verecek oyununuz yok mu?

• Katılıyorum.

• Herşey bu 4K sapıklığı yüzünden, Alın size 4K 60 Fps..Yazık bütün güç 4K 60 Fps vermeye gidecek..Konsollar bas bas bağırıyor bizden 4K'da yeni nesil grafik beklemeyin diye... İnşallah Sony özel oyunlarında grafik fantazisi yapar aynı Ps4 gibi..Zaten 3. Partilerden çok bir beklentim yok..İnşallah neslin ortalarında RDR 2'nin, TLOU Part 2'nin 2 katı grafikli oyunlar görürüz...
  • Konuşmak için biraz erken ama firmaların ürünleri hakkında yaptıkları saşalı reklamlara tereddütle bakmak gerektiğini bir kez daha görüyoruz.

• su oyunu series x ime hayatta yüklemem 120 fps si batsın mobil oyun gibi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

Ne derseniz deyin bu konsollar 2K 60 Fps konsollarıdır...Hiç kendinizi 4K ekran satın almak için kasmayın bile 60 Fps istiyorsanız..3090'nın bile 4K 60 oynatamadığı oyunlar var...

Sende abartma hocam 3090 4k nasıl oynatamıyacak

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.