Şimdi Ara

kız bulmanın yolları

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
59
Cevap
0
Favori
9.711
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar sizce kız bulmanın yolları nelerdir?

(yani illaki çıkacağımız kişiyi siberalem,yonja gibi sitelerden mi bulmamız lazım?)

yorumlarınızı bekliyorum.
  • arkadaşım gir yonjaya arabanla resmini çektir hemen atlıyolar. daha bugün bi arkadaşla konuştum.çocukta minicooper war. kız özel mesaj atmış arabanın plakasından araştırmış "gerçekten araba seninmiş gel buluşalım" die mesaj atmış. yani bu işler biraz paraya bakıyor
  • para para para = sex + mal gerizekalı karı milleti + 5 para etmez ilişkiler... gidin çevre yapın, değişik ortamlara girin, işe girin çalışın. tabi amaç aşksa. yoksa para para para...
  • AH BE DOSTLARIM KAFAYI YİCEM YAAAA

ABİ TEK ÇAREMİZ YONJA GİBİ SİTELER Mİ? :(

YA ABİ MİLLETE BAKIYORUM AGA Bİ BAKIYORUM TAŞ GİBİ HATUN YANINDAKİ ADAM HIYAR GİBİ BEYLER GÖRSENİZ VARYA KOPARSINIZ ABİ 100 TANE GÜZEL KIZ GÖRSEM YANINDAKİ ADAMLAR MALIN ÖNDE GİDENİ YANİ ŞÖYLE Bİ DÜŞÜNÜYORUM BENİM BU ADAMLARDAN EKSİĞİM NE DİYE SONRA CEVABIN PARA VE ARABA OLDUĞUNU ANLIYORUM :(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackMage -- 29 Mayıs 2007; 1:42:27 >
  • yoo bu aralar xuqa , roxxi, 8630 çok mode. kaynıyor :) tabi yine para para para :)
  • eglenilecek kiz var evlenilecek kiz var anladin onu sen baskasi olma kendin ol
  • evet bencede. öyle paraylan arabaylan gelen karı eksik olsun hayatımdan. elbet çıkar bir yerden karşına doğru olan. klasiktir bu cümle fakat doğrusuda budur. sen bulacam diye kastıkça kaçar. ayrıca milletin parası züğürdün çenesini yormasın. para da gelip geçer. parayla gelen mutluluğun da sonu bir gelir. kasma kendin ol. yaşamaya bak.
  • quote:

Orjinalden alıntı: s3rs3ri_dogukan

eglenilecek kiz var evlenilecek kiz var anladin onu sen baskasi olma kendin ol

hocam zaten ben evlenicek bi kız aramıyorum zaten bu devirdede böyle bi kız bulmak imkansız gibi bişey.
    ama devir öyle bir devirki abicim en çapulcu hatun bile kasıyo :(
  • quote:

Orjinalden alıntı: Duna

evet bencede. öyle paraylan arabaylan gelen karı eksik olsun hayatımdan. elbet çıkar bir yerden karşına doğru olan. klasiktir bu cümle fakat doğrusuda budur. sen bulacam diye kastıkça kaçar. ayrıca milletin parası züğürdün çenesini yormasın. para da gelip geçer. parayla gelen mutluluğun da sonu bir gelir. kasma kendin ol. yaşamaya bak.

ya iyide abi ne yapayım yani evde oturup doğru kızın gelmesinimi bekliyim :) ?
    sonuçta yani ben evlenecek bi kız aramıyorum ama yani şöyle çirkin hatunlar bile kendini bi şey sanıyo sırf bu abaza erkekler yüzünden herkesin bi tarafları kalkmış durumda aslında senin dediğin gibi yonja gibi sitelere üye olmak lazım :(
  • Bi gün para yerine başka bisey olacak icad olaack
  • quote:

Orjinalden alıntı: BlackMage

quote:

Orjinalden alıntı: Duna

evet bencede. öyle paraylan arabaylan gelen karı eksik olsun hayatımdan. elbet çıkar bir yerden karşına doğru olan. klasiktir bu cümle fakat doğrusuda budur. sen bulacam diye kastıkça kaçar. ayrıca milletin parası züğürdün çenesini yormasın. para da gelip geçer. parayla gelen mutluluğun da sonu bir gelir. kasma kendin ol. yaşamaya bak.

ya iyide abi ne yapayım yani evde oturup doğru kızın gelmesinimi bekliyim :) ?
    sonuçta yani ben evlenecek bi kız aramıyorum ama yani şöyle çirkin hatunlar bile kendini bi şey sanıyo sırf bu abaza erkekler yüzünden herkesin bi tarafları kalkmış durumda aslında senin dediğin gibi yonja gibi sitelere üye olmak lazım :(

dostum harika bi tespitherkesin bi tarafları kalkmış
  • ya abi olay öyle bi olayki yine suç bizim abaza erkeklerde abi bu adamlar babasının anasının parasıyla ve arabalarıyla en ucube ve çapulcu karıları bile evinden alıp evine bırakıyosa bu seviyesiz karıları ben ne oldum delisi yapıyosa burda suç karınını değil onu öyle yapan malın!!

abi öyle bi hale geldikki bi bakıyosun en hıyar karı bile istediğin kadar yakışıklı ol sallamıyo seni ben ona kızıyom. ama yolda yürürken görüyorum cillop gibi karıların yanında hıyar gibi adamlar var :) tam komedi yaaa.
  • Allah parayı yiyemeyene, karıyı ...meyene verirmiş
  • beyler böyle gülüyonuzda ne yapcaz abi biraz çözüm üretelim???
    yoksa böyle olmicak abi
  • Para ve doğal olarak arabayla kız bulmak çok kolay 2 fotoğrafa tav olanlar var tabiki.. ama bunlar da 2 tarafın çıkar ilişkisinden başka birşey olmuyor.. Bence ortam çok önemli.. en azından ordaki ilişkiler para araba ilişkisine göre biraz daha seviyeli ve düzgün oluyor.. Bende çok anlamasam da mutlaka bir ortamınızın olması gerektiğini biliyorum.. (araban ve paran yoksa :] ) Genelde boş vaktiniz olduğunda canınız sıkıldığında vs... gidip takıldığınız belli bir ortam ve arkadaş çevresinin olması gerekli bence... Aslında bu ortamın kız arkadaş bulma amaçlı değilde gerçekten vakit geçirmek pc başında vakit öldürmektense biraz sosyalleşmek için olması gerekli.. zaten o zaman istemeseniz de oluyor.. tip para vs.. gibi şeylerin önüne geçen de çenedir bence... parayla ve tiple elde edebilecekleriniz sınırlıdır ama konuşarak çok daha iyi şeyler elde edebilirsiniz..
    not: çok bilmiş bi tavır sezdim yazımı okuduğumda.. sadece anlatış ağzımdan dolayıdır... tartışmaları önlemek için bu not.. fikrime karşı çıkan olabilir haklı da olabilir bu sadece benim görüşümdür..
  • Kendini fazla kasma hoşlandığın biir varsa onunla beraber olmaya çalış hiç tanımıyorsan bi şekilde tanışmayı dene kendin ol rahat ol kendinden bahset hemen beraber olma teklifi etme biraz arkadaş olarak takıl eğer bu arkadaşlık süresi uzun sürerse beraber olursunuz zaten.Hoşlandığım biri yok deme gözüne güzel gözüken hareketlerini sevdiğin biri mutlaka vardır
  • Kız ayarlamaya çalışacağımız kadar para için çalışsaydık şuan zengindik..zengin olduğunda kız kendi geliyorsa zaten sorunda çözülmüş olacak... nasıl mantık ama
  • hani kusura bakmayında ,,
    araba için veya herhangi bir menfaat için , gösteriş için ,veya maddiyata ve özenti budalası olan bir kız , benimle beraber olacaksa hiç olmasın daha iyi dünyada o tiplerle 1 saniye bile işim olmaz aslaa

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SkYNeT-06 -- 29 Mayıs 2007; 2:25:47 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: BlackMage

AH BE DOSTLARIM KAFAYI YİCEM YAAAA

ABİ TEK ÇAREMİZ YONJA GİBİ SİTELER Mİ? :(

YA ABİ MİLLETE BAKIYORUM AGA Bİ BAKIYORUM TAŞ GİBİ HATUN YANINDAKİ ADAM HIYAR GİBİ BEYLER GÖRSENİZ VARYA KOPARSINIZ ABİ 100 TANE GÜZEL KIZ GÖRSEM YANINDAKİ ADAMLAR MALIN ÖNDE GİDENİ YANİ ŞÖYLE Bİ DÜŞÜNÜYORUM BENİM BU ADAMLARDAN EKSİĞİM NE DİYE SONRA CEVABIN PARA VE ARABA OLDUĞUNU ANLIYORUM :(

Bence öz eleştiri yap, o mal gibi adamlar dediğin kişilerin mutlaka bilgi, düşünce anlamında senden üstünler. mesela onlar senin açtıgın gibi konular açmıyorlardır muhtemelen. veya tek çare yonja demiyolardır. kızlar sadece tipe bakmaz, tipsiz olupta manken gibi çıkan çok arakdaşım var. arabaları da yok paralarıda, ama farklı özellikleri var, birçok kişide olmayan.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.