kız bulmanın yolları
57 Cevap9565 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş
Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
29 Mayıs 2007; 1:27:04 

arkadaşlar sizce kız bulmanın yolları nelerdir?

(yani illaki çıkacağımız kişiyi siberalem,yonja gibi sitelerden mi bulmamız lazım?)

yorumlarınızı bekliyorum.

1977 Mesaj
29 Mayıs 2007; 1:29:57 

arkadaşım gir yonjaya arabanla resmini çektir hemen atlıyolar. daha bugün bi arkadaşla konuştum.çocukta minicooper war. kız özel mesaj atmış arabanın plakasından araştırmış "gerçekten araba seninmiş gel buluşalım" die mesaj atmış. yani bu işler biraz paraya bakıyor

1417 Mesaj
29 Mayıs 2007; 1:32:01 

para para para = sex + mal gerizekalı karı milleti + 5 para etmez ilişkiler... gidin çevre yapın, değişik ortamlara girin, işe girin çalışın. tabi amaç aşksa. yoksa para para para...

Uzaklaştırılmış
29 Mayıs 2007; 1:40:15 

AH BE DOSTLARIM KAFAYI YİCEM YAAAA

ABİ TEK ÇAREMİZ YONJA GİBİ SİTELER Mİ? :(

YA ABİ MİLLETE BAKIYORUM AGA Bİ BAKIYORUM TAŞ GİBİ HATUN YANINDAKİ ADAM HIYAR GİBİ BEYLER GÖRSENİZ VARYA KOPARSINIZ ABİ 100 TANE GÜZEL KIZ GÖRSEM YANINDAKİ ADAMLAR MALIN ÖNDE GİDENİ YANİ ŞÖYLE Bİ DÜŞÜNÜYORUM BENİM BU ADAMLARDAN EKSİĞİM NE DİYE SONRA CEVABIN PARA VE ARABA OLDUĞUNU ANLIYORUM :(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackMage -- 29 Mayıs 2007; 1:42:27 >

1417 Mesaj
29 Mayıs 2007; 1:42:32 

yoo bu aralar xuqa , roxxi, 8630 çok mode. kaynıyor :) tabi yine para para para :)

551 Mesaj
29 Mayıs 2007; 1:42:52 

eglenilecek kiz var evlenilecek kiz var anladin onu sen baskasi olma kendin ol

T.C.
İstanbul Üniversitesi

1417 Mesaj
29 Mayıs 2007; 1:45:33 

evet bencede. öyle paraylan arabaylan gelen karı eksik olsun hayatımdan. elbet çıkar bir yerden karşına doğru olan. klasiktir bu cümle fakat doğrusuda budur. sen bulacam diye kastıkça kaçar. ayrıca milletin parası züğürdün çenesini yormasın. para da gelip geçer. parayla gelen mutluluğun da sonu bir gelir. kasma kendin ol. yaşamaya bak.

Uzaklaştırılmış
29 Mayıs 2007; 1:46:04 

quote:

Orjinalden alıntı: s3rs3ri_dogukan

hocam zaten ben evlenicek bi kız aramıyorum zaten bu devirdede böyle bi kız bulmak imkansız gibi bişey.
ama devir öyle bir devirki abicim en çapulcu hatun bile kasıyo :(

Uzaklaştırılmış
29 Mayıs 2007; 1:49:07 

quote:

Orjinalden alıntı: Duna

evet bencede. öyle paraylan arabaylan gelen karı eksik olsun hayatımdan. elbet çıkar bir yerden karşına doğru olan. klasiktir bu cümle fakat doğrusuda budur. sen bulacam diye kastıkça kaçar. ayrıca milletin parası züğürdün çenesini yormasın. para da gelip geçer. parayla gelen mutluluğun da sonu bir gelir. kasma kendin ol. yaşamaya bak.

ya iyide abi ne yapayım yani evde oturup doğru kızın gelmesinimi bekliyim :) ?
sonuçta yani ben evlenecek bi kız aramıyorum ama yani şöyle çirkin hatunlar bile kendini bi şey sanıyo sırf bu abaza erkekler yüzünden herkesin bi tarafları kalkmış durumda aslında senin dediğin gibi yonja gibi sitelere üye olmak lazım :(

301 Mesaj
29 Mayıs 2007; 1:54:10 

Bi gün para yerine başka bisey olacak icad olaack

Onun çizgilerinin tek bir hedefi var: Kalbiniz.
Miller'ın 8 saniyede 8 sayı
YÜZÜAK (BY ey11)
production ஜஜஜஜ*Leader Prime*ஜஜஜஜஜOptimus ©2007

301 Mesaj
29 Mayıs 2007; 1:57:11 

quote:

Orjinalden alıntı: BlackMage

ya iyide abi ne yapayım yani evde oturup doğru kızın gelmesinimi bekliyim :) ?
sonuçta yani ben evlenecek bi kız aramıyorum ama yani şöyle çirkin hatunlar bile kendini bi şey sanıyo sırf bu abaza erkekler yüzünden herkesin bi tarafları kalkmış durumda aslında senin dediğin gibi yonja gibi sitelere üye olmak lazım :(

dostum harika bi tespit herkesin bi tarafları kalkmış

YÜZÜAK (BY ey11)

Uzaklaştırılmış
29 Mayıs 2007; 2:04:36 

ya abi olay öyle bi olayki yine suç bizim abaza erkeklerde abi bu adamlar babasının anasının parasıyla ve arabalarıyla en ucube ve çapulcu karıları bile evinden alıp evine bırakıyosa bu seviyesiz karıları ben ne oldum delisi yapıyosa burda suç karınını değil onu öyle yapan malın!!

abi öyle bi hale geldikki bi bakıyosun en hıyar karı bile istediğin kadar yakışıklı ol sallamıyo seni ben ona kızıyom. ama yolda yürürken görüyorum cillop gibi karıların yanında hıyar gibi adamlar var :) tam komedi yaaa.

144 Mesaj
29 Mayıs 2007; 2:06:19 

Allah parayı yiyemeyene, karıyı ...meyene verirmiş

301 Mesaj
29 Mayıs 2007; 2:07:14 

YÜZÜAK (BY ey11)

Uzaklaştırılmış
29 Mayıs 2007; 2:09:04 

beyler böyle gülüyonuzda ne yapcaz abi biraz çözüm üretelim???
yoksa böyle olmicak abi

71 Mesaj
29 Mayıs 2007; 2:16:30 

Para ve doğal olarak arabayla kız bulmak çok kolay 2 fotoğrafa tav olanlar var tabiki.. ama bunlar da 2 tarafın çıkar ilişkisinden başka birşey olmuyor.. Bence ortam çok önemli.. en azından ordaki ilişkiler para araba ilişkisine göre biraz daha seviyeli ve düzgün oluyor.. Bende çok anlamasam da mutlaka bir ortamınızın olması gerektiğini biliyorum.. (araban ve paran yoksa :] ) Genelde boş vaktiniz olduğunda canınız sıkıldığında vs... gidip takıldığınız belli bir ortam ve arkadaş çevresinin olması gerekli bence... Aslında bu ortamın kız arkadaş bulma amaçlı değilde gerçekten vakit geçirmek pc başında vakit öldürmektense biraz sosyalleşmek için olması gerekli.. zaten o zaman istemeseniz de oluyor.. tip para vs.. gibi şeylerin önüne geçen de çenedir bence... parayla ve tiple elde edebilecekleriniz sınırlıdır ama konuşarak çok daha iyi şeyler elde edebilirsiniz..
not: çok bilmiş bi tavır sezdim yazımı okuduğumda.. sadece anlatış ağzımdan dolayıdır... tartışmaları önlemek için bu not.. fikrime karşı çıkan olabilir haklı da olabilir bu sadece benim görüşümdür..

4280 Mesaj
29 Mayıs 2007; 2:18:34 

Kendini fazla kasma hoşlandığın biir varsa onunla beraber olmaya çalış hiç tanımıyorsan bi şekilde tanışmayı dene kendin ol rahat ol kendinden bahset hemen beraber olma teklifi etme biraz arkadaş olarak takıl eğer bu arkadaşlık süresi uzun sürerse beraber olursunuz zaten.Hoşlandığım biri yok deme gözüne güzel gözüken hareketlerini sevdiğin biri mutlaka vardır

266 Mesaj
29 Mayıs 2007; 2:22:49 

Kız ayarlamaya çalışacağımız kadar para için çalışsaydık şuan zengindik..zengin olduğunda kız kendi geliyorsa zaten sorunda çözülmüş olacak... nasıl mantık ama

http://cimbomluligtvalma.com/

Lig TV alma, aldırtma!

2176 Mesaj
29 Mayıs 2007; 2:24:29 

hani kusura bakmayında ,,
araba için veya herhangi bir menfaat için , gösteriş için ,veya maddiyata ve özenti budalası olan bir kız , benimle beraber olacaksa hiç olmasın daha iyi dünyada o tiplerle 1 saniye bile işim olmaz aslaa

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SkYNeT-06 -- 29 Mayıs 2007; 2:25:47 >

2335 Mesaj
29 Mayıs 2007; 2:28:10 

quote:

AH BE DOSTLARIM KAFAYI YİCEM YAAAA

ABİ TEK ÇAREMİZ YONJA GİBİ SİTELER Mİ? :(

YA ABİ MİLLETE BAKIYORUM AGA Bİ BAKIYORUM TAŞ GİBİ HATUN YANINDAKİ ADAM HIYAR GİBİ BEYLER GÖRSENİZ VARYA KOPARSINIZ ABİ 100 TANE GÜZEL KIZ GÖRSEM YANINDAKİ ADAMLAR MALIN ÖNDE GİDENİ YANİ ŞÖYLE Bİ DÜŞÜNÜYORUM BENİM BU ADAMLARDAN EKSİĞİM NE DİYE SONRA CEVABIN PARA VE ARABA OLDUĞUNU ANLIYORUM :(

Bence öz eleştiri yap, o mal gibi adamlar dediğin kişilerin mutlaka bilgi, düşünce anlamında senden üstünler. mesela onlar senin açtıgın gibi konular açmıyorlardır muhtemelen. veya tek çare yonja demiyolardır. kızlar sadece tipe bakmaz, tipsiz olupta manken gibi çıkan çok arakdaşım var. arabaları da yok paralarıda, ama farklı özellikleri var, birçok kişide olmayan.

Davinci'nin şifresi soğanın cücüğünde saklı.

Uzaklaştırılmış
29 Mayıs 2007; 2:39:23 

quote:

Orjinalden alıntı: HaNGMaN_tr

Para ve doğal olarak arabayla kız bulmak çok kolay 2 fotoğrafa tav olanlar var tabiki.. ama bunlar da 2 tarafın çıkar ilişkisinden başka birşey olmuyor.. Bence ortam çok önemli.. en azından ordaki ilişkiler para araba ilişkisine göre biraz daha seviyeli ve düzgün oluyor.. Bende çok anlamasam da mutlaka bir ortamınızın olması gerektiğini biliyorum.. (araban ve paran yoksa :] ) Genelde boş vaktiniz olduğunda canınız sıkıldığında vs... gidip takıldığınız belli bir ortam ve arkadaş çevresinin olması gerekli bence... Aslında bu ortamın kız arkadaş bulma amaçlı değilde gerçekten vakit geçirmek pc başında vakit öldürmektense biraz sosyalleşmek için olması gerekli.. zaten o zaman istemeseniz de oluyor.. tip para vs.. gibi şeylerin önüne geçen de çenedir bence... parayla ve tiple elde edebilecekleriniz sınırlıdır ama konuşarak çok daha iyi şeyler elde edebilirsiniz..
not: çok bilmiş bi tavır sezdim yazımı okuduğumda.. sadece anlatış ağzımdan dolayıdır... tartışmaları önlemek için bu not.. fikrime karşı çıkan olabilir haklı da olabilir bu sadece benim görüşümdür..

hocam çok doğrusun kesinlikle çene bu olayı bitiren bizdede çene ve ortam abi bende eksik olan tek şey ortam işte onuda nasıl yakalicaz :(

551 Mesaj
29 Mayıs 2007; 2:43:40 

bak bi arkadasim var onun sozudur elinde 10 ytl varsa 100 ytl varmis gibi gostereceksin biraz dusun ne demek istedigimi anliyacaksin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi s3rs3ri_dogukan -- 29 Mayıs 2007; 2:48:26 >

T.C.
İstanbul Üniversitesi

156 Mesaj
29 Mayıs 2007; 2:44:19 

Sabahları gidin caddebostan'da yürüyüş veya kros yapın er ya da geç mutlaka biriyle tanışırsınız

Uzaklaştırılmış
29 Mayıs 2007; 2:49:58 

quote:

Orjinalden alıntı: Always0007

Bence öz eleştiri yap, o mal gibi adamlar dediğin kişilerin mutlaka bilgi, düşünce anlamında senden üstünler. mesela onlar senin açtıgın gibi konular açmıyorlardır muhtemelen. veya tek çare yonja demiyolardır. kızlar sadece tipe bakmaz, tipsiz olupta manken gibi çıkan çok arakdaşım var. arabaları da yok paralarıda, ama farklı özellikleri var, birçok kişide olmayan.

sen beni ne kadar tanıyosunki kalkıp bana onlar senden düşünce anlamında üstünler falan diyosun???
eğer çok tanımak istiyosan gel gör beni!!!
ayrıca tanımadığın adamlada bu şekilde konuşma!
bi şey diceksen pm at adresi veriyim! yani burdan konu dışında boş laf kalabalığı yapma

71 Mesaj
29 Mayıs 2007; 2:54:33 

quote:

hocam çok doğrusun kesinlikle çene bu olayı bitiren bizdede çene ve ortam abi bende eksik olan tek şey ortam işte onuda nasıl yakalicaz :(

Yaşına, ilgi alanına veya tarzına göre mutlaka bir kafe veya bar vardır.. zaten bikaç sefer gittikten sonra en azından orayı işleten kişiyle muhabbetin olur.. genelde gelenlerin de onunla muhabbeti vardır... yani daimi müşteri olduğun zaman mutlaka diğer daimi müşterilerle karşılaşırsın.. zaten amaç bir süre sonra kız ayarlamaktan çok güzel vakit geçirmek oluyor..

2311 Mesaj
29 Mayıs 2007; 2:54:54 

quote:

Orjinalden alıntı: ufukweb

Allah parayı yiyemeyene, karıyı ...meyene verirmiş

hocam ne manalı konuştun ha

2335 Mesaj
29 Mayıs 2007; 3:00:13 

quote:

sen beni ne kadar tanıyosunki kalkıp bana onlar senden düşünce anlamında üstünler falan diyosun???
eğer çok tanımak istiyosan gel gör beni!!!
ayrıca tanımadığın adamlada bu şekilde konuşma!
bi şey diceksen pm at adresi veriyim! yani burdan konu dışında boş laf kalabalığı yapma

Sadece insanların üslüpları ciddi ip ucları verir. Eğer yanılmışşsam özür dilerim elbette

Uzaklaştırılmış
29 Mayıs 2007; 3:05:09 

kız bulmak için herşeyden önce ağzın laf yapıcak

Uzaklaştırılmış
29 Mayıs 2007; 3:09:31 

Always0007 hocam ben herkesin dediğine saygı duyuyorum ama insanlarda bana saygı duymalı ve beni rencide etmemeli sadece istediğim bu

neyse saygı ve sevgilerimi yolluyorum sana akardeşim.

159 Mesaj
29 Mayıs 2007; 3:34:32 

Arkadasım sevmek asık olmak ıstıyorsan sanal alemden alemden uzak dur !!!
Ama baska amaclar icin yonja yı oneriyorum gold olmam bıraz daha etkılı tabi kesınlıkle %100

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cixsky -- 29 Mayıs 2007; 3:37:48 >

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

2335 Mesaj
29 Mayıs 2007; 3:47:48 

quote:

Always0007 hocam ben herkesin dediğine saygı duyuyorum ama insanlarda bana saygı duymalı ve beni rencide etmemeli sadece istediğim bu

neyse saygı ve sevgilerimi yolluyorum sana akardeşim.

Sevgili dostum, yonja ve benzeri internet sitelerinden kız felan bulunmaz. Araba, para ordaki kızlar için ciddi anlamda önem teşkil eder dediğin gibi. Sosyalleşerek doğru insanlarla tanışabilirsin. hayat sadece seks den ibaret değil. hayatı her anlamda paylaşmak gerekir sevgilyle.

Baki sevgi saygılar

90 Mesaj
29 Mayıs 2007; 8:50:17 

quote:

Orjinalden alıntı: Ey11

dostum harika bi tespit herkesin bi tarafları kalkmış

sizin kalkmamış belli
sadece hayatımda birisi olsun diye sevgili ararsan seninle olabilecek kapasitedeki kızlarda sadece paraya bakar tabi. bide buraya yazıyosun evlenilcek kız aramıyoru m diyee düzgün kız aramıyosan parayla gelecek kızlarla olabilirsin paran yoksa oda bizim suçumuz değil

19611 Mesaj
29 Mayıs 2007; 8:51:37 

www.yonja.com

Kim icat ettiyse Allah razı olsun. Yonja' dan önce yaşamamışız...

Bazıları hayatı dolu dolu yaşar. Bazıları ise yavaşça akıp geçmesini bekler. Ama hayatı biryerde yakaladın mı, işte O zaman muhteşem birşey olur...

Uzaklaştırılmış
29 Mayıs 2007; 9:29:47 

quote:

Orjinalden alıntı: TuVNeRa

www.yonja.com

Kim icat ettiyse Allah razı olsun. Yonja' dan önce yaşamamışız...

Boş işler

968 Mesaj
29 Mayıs 2007; 10:23:09 

abi önce giricen ister asgari ücretle çalış ister milyar al ;)
bu aşamadan sonra herşey kapitalist düşüncedeki işletme mantığıyla başlıyor...
önce hedef kitleni seçicen, tikkymi istiyorum rockçı mu istiyorum alternatifmi istiyorum falan gibi vs. vs. vs.
daha sonrada belirlediğin hedef kitleye göre dalacan ortamlara o tarz mekanlara yani sağa sola zıplıcan dostum ;)
birazda çevreyi gözlemle ;)
ilk başlarda tecrübesizlikle avcunun içinde olan hatunları bile kaçırcan ancak yılmak yok azimle mıçan mermeri deler anladın sen onu

iktisat fakultesinde bile bööle anlatım yok walla

342 Mesaj
29 Mayıs 2007; 10:29:52 

Canını sıkma vakti saati gelince karşına çıkacaktır. Sen yeterki başkaları gibi kimseye farklı yaklaşma ve kendin olmaya devam et.

Düşünürsün ki varsın, Oysa bu varsayımın... Zat-ı Hak'tır varlığın, "NEFS"ini görebilsen!..

Uzaklaştırılmış
29 Mayıs 2007; 11:45:20 

abazan gençlik her yerde

1239 Mesaj
29 Mayıs 2007; 12:07:14 

quote:

Orjinalden alıntı: suree

sizin kalkmamış belli
sadece hayatımda birisi olsun diye sevgili ararsan seninle olabilecek kapasitedeki kızlarda sadece paraya bakar tabi. bide buraya yazıyosun evlenilcek kız aramıyoru m diyee düzgün kız aramıyosan parayla gelecek kızlarla olabilirsin paran yoksa oda bizim suçumuz değil

bayan polemik her konuda polemik çıkarıyosun nedir bu feminist ruh anlamıyorum ki

1256 Mesaj
29 Mayıs 2007; 12:11:20 

ya salla arkadaşım arabaya eve gelecek olan kız hiç gelmesin daha iyi.,
Elbette karşına çıkacaktır,Sevgili dediğin,seni sen olduğun için sevmeli.

29 Mayıs 2007; 13:07:32 

[Deleted by Admins]

1493 Mesaj
29 Mayıs 2007; 13:18:51 

işiniz netten kız bulmaya kaldıysa atın kendinizi yüksek bi yerden

netten bulacagın kıza ne kadar güvenebilirsin

sahsen ben organlarımı sevdigim icin netten kız bulmuyorum daha önce hicmi okumadınız adam netten kız buluo bulusuyolar kız eve davet ediyo icki verio adam uyuyo sabah kalkıo aa böbrek yok...

Former: Izmir University Of Economics
Computer Engineering
---
Current: Warsaw University of Technology
Computer Science

4354 Mesaj
29 Mayıs 2007; 13:22:12 

quote:

Orjinalden alıntı: ikista

arkadaşım gir yonjaya arabanla resmini çektir hemen atlıyolar. daha bugün bi arkadaşla konuştum.çocukta minicooper war. kız özel mesaj atmış arabanın plakasından araştırmış "gerçekten araba seninmiş gel buluşalım" die mesaj atmış. yani bu işler biraz paraya bakıyor

Yuh be arkadaş. Oha hakkaten!

Kızlar neden böyle konu başlıkları açmazlar ki?

Linguist Jr. [DEU 2006]

441 Mesaj
29 Mayıs 2007; 13:28:00 

KIZ ZATEN GÜZELSE EGOSUNU TATMİN ETMEK İÇİN, SALAKLARIN İLTİFATLARINI OKUMAK İÇİN ÜYE OLUR BÖYLE GEREKSİZ SİTELERE, BUNLARIN NET ALEMİNE İHTİYACI YOK, İŞİN GERÇEĞİ NET TEKİ ARKADAŞLIK SİTELERİ EZİKLERİN SİBER ORTAMI ....

320 Mesaj
29 Mayıs 2007; 13:30:06 

gazeteye ilan ver

sıfırın sıfıra bölümü herşey olabilir
adminlerden imza kursumu alsam

19611 Mesaj
29 Mayıs 2007; 14:47:52 

2004 den beri Yonja' dayım. Tecrübelerimi ücretsiz paylaşırım.

Bazıları hayatı dolu dolu yaşar. Bazıları ise yavaşça akıp geçmesini bekler. Ama hayatı biryerde yakaladın mı, işte O zaman muhteşem birşey olur...

1348 Mesaj
29 Mayıs 2007; 15:01:19 

eskiden okul dersane fln vardı. kızlarla önce arkadaş oluyodun sonraları yakınlaşabiliyodun. şimdi okul yok tanışamıyosun kimseyle. kızlar konusunda kendime güveniyorum ama bu arlar kimselerle tanışamıyorum . ne yapıcam ben

559 Mesaj
29 Mayıs 2007; 15:26:56 

Kardeş arkadaşlık sitelerindeki kızlar paraya bakıyo biraz ama kız aramak için kalbi temiz olmalı yane sevecen olmalı....

90 Mesaj
29 Mayıs 2007; 21:32:29 

quote:

Orjinalden alıntı: Deitel

bayan polemik her konuda polemik çıkarıyosun nedir bu feminist ruh anlamıyorum ki

sende her konuda beni takip ediyosun nedir bu ajan ruhu anlamıyorumkii

3533 Mesaj
29 Mayıs 2007; 21:34:10 

quote:

Orjinalden alıntı: Duna

para para para = sex + mal gerizekalı karı milleti + 5 para etmez ilişkiler... gidin çevre yapın, değişik ortamlara girin, işe girin çalışın. tabi amaç aşksa. yoksa para para para...

+1

Let them come...Frostmourne Hungers!
iPhone 5S Silver 32GB
PSN : KochakTR

20690 Mesaj
29 Mayıs 2007; 21:39:33 

quote:

Orjinalden alıntı: s3rs3ri_dogukan

Şarkı sözünden duydun dimi.

Aynısını bende duydum.

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

1540 Mesaj
29 Mayıs 2007; 21:44:16 

quote:

Orjinalden alıntı: TuVNeRa

2004 den beri Yonja' dayım. Tecrübelerimi ücretsiz paylaşırım.

evet başlayalım. introduction to yonja

19611 Mesaj
29 Mayıs 2007; 23:13:18 

1- Asla ve ASLA "Merhaba", "Tanışabilir miyiz?" , "Resmin güzel" , "Çok hoş bir kızsın seni tanımak isterim" benzeri msj lar atmayın.
2- Resimlerinizi özentili seçin ama abartmayın. Mesela araba içinde, motor üzerinde resimler artık rağbet görmüyor.
3- Mümkünse uzaktan ve belli belirsiz yüz hatlarınızı seçildiği resimleri koyun. Gizem çeker.
4- Testimonials bölümü çok önemli. Buraya sizinle ilgili yazılan yorumlar kimliğinizi gösterir.
5- Yonja' nın sorduğu kişisel tüm bilgileri dürüst cevaplayın.
6- Futbol takımı sorusuna mümkünse cvp yazmayın yada yabancı bir takım yazın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TuVNeRa -- 29 Mayıs 2007; 23:14:42 >

Uzaklaştırılmış
29 Mayıs 2007; 23:58:28 

arkadaşlar iyi hoş güzel herkes kendince fikrini ortaya koymuş ama benim anlamadığım bi olay var bi kere forum 2ye ayrılmış bi yonjacılar bide antiyonjacılar diye neyse arkadaşlare şimdi ben kendi nacizane görüşümü sizlerle paylaşmak istiyorum

bana göre:
abi artık öyle yoldan geçerken laf atıyim ya da bi bar veya cafeye girip kızı kesiyim seninle kesen kızla gidip konuşiyim falan devirleri bitti abicim artık sen o şekil hatun seni kesse bile yanına gitsen artık direk s****r git der abi hatun yani bunu çirkin olanıda der güzel olanıda haa hiç mi şansın yok illaki vardır ama bana göre %40 falan şans oranı var
abi artık trend burdaki çoğu arkadaşımın dediği gibi malesef yonja gibi arkadaşlık sitelerine üye olmak.
yani şimdi bunuda yapma diyen arkadaşlar var. elbet bulursun falan diyenlerde, iyide kardeşim gökten inmiyo ya bunlar :) illaki bi şey yapman lazım yani ortamında yoksa olmuyo. bi mekana gidip ordan ayarlamaya kalksan zaten dediğim gibi şans oranı düşük.

yani şimdi size soruyorum yonja gibi sitelerin dışında başka yolu varmıdır???

1348 Mesaj
30 Mayıs 2007; 0:01:49 

blackmage okul durumları nasıl. okuyomusun yoksa mezunmusun merak ettim. eger okuyorsan zaten okul dersane fln yeter. ayarlayabilirsen oralardan bulabilirsin zaten

Uzaklaştırılmış
30 Mayıs 2007; 0:15:46 

quote:

Orjinalden alıntı: Xenom

blackmage okul durumları nasıl. okuyomusun yoksa mezunmusun merak ettim. eger okuyorsan zaten okul dersane fln yeter. ayarlayabilirsen oralardan bulabilirsin zaten

kanka okuyorumda üniversitede okuduğum bölümdeki ortamı görsen varya koparsın kanka :)))
abi rezalet yaaaa büssürü kız arkım var okuldan ama hepsinini çıktığı var ve çoğu okul dışında dışarı çıkmıyo.
okulda güzel kızlar var ama zaten onlarıda alan almış gerçi okulda bitti ama :)

461 Mesaj
30 Mayıs 2007; 0:23:25 

Bu soruya genelde düğünlere falan gidin denilir ama

2021 Mesaj
30 Mayıs 2007; 0:54:02 

quote:

Orjinalden alıntı: ULtraV1olet

Kendini fazla kasma hoşlandığın biir varsa onunla beraber olmaya çalış hiç tanımıyorsan bi şekilde tanışmayı dene kendin ol rahat ol kendinden bahset hemen beraber olma teklifi etme biraz arkadaş olarak takıl eğer bu arkadaşlık süresi uzun sürerse beraber olursunuz zaten.Hoşlandığım biri yok deme gözüne güzel gözüken hareketlerini sevdiğin biri mutlaka vardır

2154 Mesaj
30 Mayıs 2007; 1:13:30 

quote:

Orjinalden alıntı: ..::nET::..

+ Sonsuz

Gerçek hayatta vardır onun bişiyi yoksa neden nete gelsin ki

Ayrıca para+araba varsa zaten gezer dolaşırsın ortama girersin. Sonra kız asılır sana vs.
Ama araba yoksa şimdi git burdan taa karşı tarafa otobüsle cafelere git dolaş vs.

Anladın

ama araba vs. yoksa da 1-0 yenik başlarsın, karizma,tip varsa 1-1, oda yoksa 2-0

tip vs. de yoksa eğer çene varsa 2-1

yani araba dsa olsa,çene de olsa,tip karizmada olsa 3-0 dan maçı alır kupayı da alırsın

Sarı-Lacivert
Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Konu Dışı / Off Topic] » Konu Dışı » kız bulmanın yolları
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.484