Şimdi Ara

Suzuki SX4 S-Cross Türkiye'de: İşte fiyatı ve özellikleri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
2
Favori
2.195
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Suzuki, model gamının en üst kesiminde yer alan modellerden SX4 S-Cross'u Türkiye’de satışa sunmaya hazırlanıyor. Suzuki Sx4 S-Cross, Türkiye'de Ekim ayı içerisinde Suzuki showroomlarında yerini alacak.

1.4 litre hacimli 140 PS güç ve 220 Nm tork üreten Boosterjet benzinli motoruyla da dikkati çeken önden çekişli SX4 S-Cross, 6 ileri tam otomatik şanzımanı ve ideal boyutlarıyla kendi sınıfındaki iddiasını ortaya koyuyor. Boosterjet ile 0-100 km hızlanmasını 9,5 saniyede tamamlayan SX4 S-Cross, ortalama 5.8 litrelik yakıt tüketim değerleriyle de dikkat çekiyor.

Ayrıca Bkz.Tesla kuşbakışı park özelliğini ekstra paket olarak sunacak

4300 mm uzunluk, 1785 mm genişlik ve 1580 mm yüksekliğe sahip olan SX4 S-Cross, 2600 mm’lik aks mesafesiyle dikkat çekiyor. Yolcularına sınıfının muadillerine göre daha geniş bir kabin vadeden 5 kişilik oturma kapasiteli crossover, 430 litre olan ve arka koltuklar yatırıldığında 875 litrelik hacme kavuşan bagaj yapısıyla da geniş bir yükleme kapasitesi sunuyor.

LED far grubu, geri görüş kamerası, ısıtmalı koltukları, manuel modda direksiyondan vites kulakçıkları, 8 inç multimedya ve navigasyon sistemi ve anahtarsız çalıştırma gibi standart donanım özelliklerine sahip SX4 S-Cross, sürüş konforunu artıran özellikleriyle dikkat çekiyor.

Suzuki'nin crossover sınıfındaki SX4 S-Cross modeli, özgün tasarımı, 8 farklı gövde renk seçeneği, konfor odaklı GL Elegance adı verilen tek donanım seviyesi ve performanslı motoruyla Ekim ayı içerisinde Türkiye'de 289 bin 900 TL'lik fiyatıyla satışa sunulacak.

Resim Galerisi

Resimin Açıklaması
    Suzuki SX4 S-Cross Ekim ayında Türkiye'de: İşte fiyatı ve özellikleri

• Geçmiş yıllarda bir adet swift almıştım. Ucuza aldım diye sevinip zararına güç bela satabilmistim. Arabadan çok memnundum ama parça ve usta sorunu nedeniyle elden çıkardım. Bütün dezavantajına rağmen Suzuki hala bu fiyatlardan araç satabiliyorsa Türkiye müdürünü ekonomi bakanı yapmak lazim.
  • paraya bak ömürboyu çalışıp yemeden mıçmadan biriktirsek yine alamayız çünki iş yok

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çerez parası.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Satan galericinin linkini gönderin de gerçek fiyatını öğrenelim.

• 300 bin TL bile değil alınmaz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yine mi SUV geçti artık bunların modası.

• suzuki nin piyasası bilinenin aksine türkiyede çok iyi durumda. alınır binilir.

• Kamiq yerine alınır.

• Akhenatonnn kullanıcısına yanıt
    O da bir şey mi? Çalışarak aylık 4k maaşla şu arabaları alabilmek hayal gibi geliyor bana. Millet nasıl alıyor/alabiliyor aklımı kaçıracağım en sonunda.

• Bir dış tasarıma bak bir de iç tasarıma...

• Bu araba 2013 yılında bir dönem satıldı ama sonra ürün gamından kalkmıştı.

Makyajlı kasası bu, keşke içine de dokunsalarmış, demode kalmış.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Geçmiş yıllarda bir adet swift almıştım. Ucuza aldım diye sevinip zararına güç bela satabilmistim. Arabadan çok memnundum ama parça ve usta sorunu nedeniyle elden çıkardım. Bütün dezavantajına rağmen Suzuki hala bu fiyatlardan araç satabiliyorsa Türkiye müdürünü ekonomi bakanı yapmak lazim.

• Bu kadar demode tasarımı olan bir araca bu parayı vermek anlamsız gerçekten. Seleflerinin yanında çok sönük kalıyor.

• Artık özelliklerine bakmıyorum. Fiyatına bakıyorum sonra haberi kapatıyorum

• O vites topuzu bir tek benim mi gözlerimi kanattı?..

• 25 bine satılamayan piyasası olmayan sx4 e bak 280 bin olmuş gerçi herşeyden bir sıfır atarak hasaplarsak 28 binlira eski parayla diyelim... anlıyana

• Yurt dışında bu aracın millet tasarımını unuttu, yıllardır piyasada, bize daha yeni geliyor, gelmesin

• Yurtdışında bu modelin 1.3 multijet motorlusu vardı pndan getirseler türkiye şartlarıda iyi olur

• güzel görünüyor

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.