Şimdi Ara

Monster Hunter filminin tanıtım fragmanı yayınlandı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
607
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Capcom’un popüler serisi Monster Hunter’ın film uyarlamasına ait tanıtım fragmanı yayınlandı. Oldukça uzun bir süredir sesi soluğu çıkmayan uyarlamaya ait kısa fragman, bizleri savaşın tam ortasına götürüyor.

“Büyük bir şey yaklaşıyor” sloganının yer aldığı fragman, filmin Aralık ayında sadece sinemalarda gösterime gireceğini söylemekte. Dünya çapında birçok sinema salonunun kapılarını kapattığı bu günlerde, yapımcıların bu iddiasına biraz temkinli yaklaşmak gerekebilir. Daha önce, filmin ilk gösterim tarihinin 4 Eylül olarak duyurulduğunu ancak pandemi süreciyle birlikte bu tarihin Aralık ayına ötelendiğini hatırlatmakta fayda var.

Ayrıca Bkz.Kobra Kai’ın 3. sezon yayın tarihi açıklandı

Resident Evil filmlerinden tanıdığımız Paul W.S. Anderson’ın yönetmenlik koltuğunda aktris Milla Jovovich’in ise başrolde yer alacağı uyarlamada Hellboy, Blade II ve Sons Of anarchy’den tanıdığımız Ron Perlman ve müzisyen/aktör T.I Harris de yer alacak.

Şubat ayında yayınlanan Monster Hunter posterlerinde gördüğümüz devasa silahlar ise ne yazık ki fragmanda yer almıyor. Anlaşılan yapımcılar, filmin heyecanını fazla kaçırmak istememiş.

İçimizin iyice sıkıldığı pandemi döneminde, kafamızı meşgul etmeyecek eğlencelik bir film iyi gelecektir. Monster Hunter serisinin son oyunu Monster Hunter World, 11 milyonun üzerinde kopya satmış ve çok olumlu inceleme sonuçları almıştı. Aşağıda Monster Hunter tanıtım filminin fragmanını izleyebilirsiniz.

Kaynak:
    https://www.engadget.com/monster-hunter-movie-teaser-trailer-201214235.html

• Monster Hunter evrenin askeri kıyafet giymiş ve araca binmiş biri minigun ile Diablos'a ateş ediyor. Yapmasanıza kardeşim şu filmi allah kahretsin sizi ya.

• Sadece ismi kullanmaya çalışmışlar. Bari isme de para vermeseydiniz, Monster Killer olsa neyse :D

• Milla jovovich denen kanser in olduğu filmleri izlemiyorum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • oyunda böyle itemler varda neden denk gelmedi? oyuna bağlı kalsaydınız keşke.

• Lütfen devil May cry filmi çıkarmayın daha fazla dayanamam

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Oyunu beni alakadar etmiyor Mila Jovovich için izlerim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • En büyük canavar, İnsan. Diğerileri kokutmıyor beni.

• Muhtemelen yine oyunuyla alakasız vasat veya altı bir yapım geliyor. Milla'nın doğru düzgün kaliteli bir yapımda yer aldığını nadiren gördüm.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • O kadar kötü değildi ya.

Fragmandan bakınca bir zaman önce çok eleştirdik ama izleyince

dil bariyeri koymaları, survival, kaliteli çekim, klişelerden uzak durmaya çalışmaları..

güzel kotardıklarını düşünüyorum.

MH evrenini bilenleriniz tabi casting'den bazı tiplere güleceksiniz fakat cidden güzel yapmak için uğraşmışlar, çöp filmlerden değildi.

CGI kalitesi de oldukça başarılı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rindaman -- 19 Şubat 2021; 22:41:39 >
  • Vasat, klişelerle dolu, vakit öldürmelik, çerezlik bir yapım. Oyununu oynamadım ama muhtemelen çok kötü bir uyarlama olmuştur.

• İmbd notu neden 5.3 anlamış değilim oyunun fanları mı sevmedi ama film gayet eğlenceli özellikle görsel anlamda oldukça doyurucu bir filmdi .bence izlerken zerre sıkılmazsıniz

Notum : 10/ 7

• Oyunu oynamayınca karakterlerle pek bir bağ oluşmadı. Survivor hava vermeye çalışmaları güzel olmuş başlangıç için. Sanki bariz bir hikaye sıkıntısı çekmişler gibi. mila abla bunun da 4-5 tanesini çeker artık seri olarak.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.