Şimdi Ara

Mr. Brooks (2007)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
1.274
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Oyuncular: Demi Moore, Kevin Costner, Dane Cook, William Hurt, Marg Helgenberger
    Senaryo: Bruce A. Evans, Raynold Gideon
    Müzik: Ramin Djawadi
    Gör. Yönetmeni: John Lindley
    Tür: Dram, Gerilim, Suç
    Yapım: 2007, ABD

Bay Brooks (Kevin Costner) karısı (Marg Helgenberger) ve kızıyla (Danielle Panabaker) birlikte oldukça normal biridir. Olağan aldatıcı görünüm altında gömülü olan yine de karanlık bir sırrı barındıran bir insanın duygusal olarak işkence gören ruhudur. Bay Brooks'un çapraşık değişken benliği Marshall (William Hurt) cinayeti ve kargaşayı sever ve Bay Brooks'u kötü işlere sevk eder. Bay Brooks ne kadar çok disiplin içinde kalmaya karar verip, kötü dürtülere karşı mücadele ederse etsin, Marshall'ın etkisine karşı koyamaz ve seri bir katil olarak ikinci bir yaşam sürer.

Mr. Brooks (2007)
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• kariyeri pek iyi gitmeyen kevin costner ve demi moore bakalım bu filmde nasıl olcaklar?
  • Az önce sinemada izledim ve gercekten baya baya begendim farklı ve güzel bir film mükemmel bir zeka
  • film çok güzel. olaylar arasında çok zekice bağlantılar var fakat sonunu iyi bağlayamamışlar. bazı karekterlerin konuları yarım kalıyor
  • Bende merak ediyorum.
  • ya arkadaşlar filmin bir sahnesinde demi morenin eski kocası evinde avukatını beklerken 'in your eyes' diye bir şarkı başlıyor. Hani mr brooks ve bay smith evde saklanırken. Çok güzel bir şarkı bulamadım bilgisi olan varmı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dtserdar666 -- 27 Temmuz 2007; 2:25:17 >
  • bende indirip indirmemekte kararsız olanlardayım.

Die Hard ın riplisini görünce die hardı önceliğe aldım
  • quote:

Orjinalden alıntı: Hirotaro

bende indirip indirmemekte kararsız olanlardayım.

die hard ın ripi çıktı mı yaw
  • Açıkcası çok pişman oldum gittiğime vasat tı
  • ben hic begenmedim oyuncularin kalitesine yakismamis
  • quote:

Orjinalden alıntı: emrecelik

quote:

Orjinalden alıntı: Hirotaro

bende indirip indirmemekte kararsız olanlardayım.

die hard ın ripi çıktı mı yaw

çıktı
  • Ben sinemada arkadaşlarla izlemiştim,çok tırsmıştım açıkçası.Değişik bir konusu var.
  • acıkcası filmin oyuncuları bu filmde ziyan edilmiş.
    filmi hiç mi hiç beğenmedim.
    ikinci karekter,kevin amcamızın engel olamadıgı karakter,sinir bozucu...
  • film gayet iyi...bekledemiğiniz şeyler olup duruyor...spoiler:film,costner'ın gördüğü rüyayla bitmeliydi bence...
  • die hard mr.brooks'a göre daha güzel bence ama ikiside güzel en azından bu aralar sinemalarda daha iyileri yoktu

die hard da izleyenler bilir baba kız ikiside süper manyak çok beğendim
  • [Deleted by Admins]
  • kevin costner döktürmüş resmen, ne diyorsunuz siz. başka film mi izledik? uzun süredir bu kadar iyi görmemiştim kendisini.
    psikolojik-gerilim meraklıları kaçırmasın.
  • Arkadaşlar filmi henüz izlemedim ama ev arkadaşım izlerken, filmin sonunda beni çağırmıştı bir şey sormak için. Sanıyorum filmin sonunda(emin değilim) K.Costner yatağında bir şeyler mırıldanıyor. Altyazı yok ve ne söylediği tam olarak anlaşılmıyordu. O kısmı bilen varsa -spoiler'a dikkat ederek- yazabilir mi?
  • divxplanet'ten tekrar indirin bence altyazıyı. böyle bir olay hatırlamıyorum çünkü, altyazı eksiksizdi..
  • izlemek lazım konuyu acan arkadasa tsk
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.