Şimdi Ara

video kesip bicmek icin program tavsiye edermisiniz.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
519
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhaba arkadaslar ben ozellikler vcd formatindaki videolari istedigim yerden kesip daha sonra birlestirmek icin bir program ariyorum.bunun icin en ideali sizce hangisi?

• merhabalar, bence video editing programlarının en iyisi Virtual Dub 'dır. Bu programı nette çok kolay bulabilirsiniz, ilk başta biraz karışık gibi görünecektir ancak kısa zamanda içli dışlı olursunuz. Bir de netten plugin ve codecleri indirerek vcdleri divx yaparak tek cdye bile sığdırabilirsiniz veya varolan bir divxin renk kalitesini, çözünürlüğünü değiştirebilirsiniz... Çok kullanışlı bir program
  • onu bende biliyorum ama birazdaha profesyonl olmasi lazim.aralara efekt falan koyacaz.
  • Bence de Virtual dun en iyisi hem ses ekleme olayı falan da var ve cok basit bir arayüze sahip.
  • adobe premiere isine yarayabilir
  • En kolay ve gveniliri bence Windows Xp de bulunan Movie Maker efekt slan verebilion hem dene memnın kalırsın
  • Pinnacle Studio,
    Avid,
    Adobe Premiere,
    Ulead Video,
    Canopus ( capture işlemi için )
  • efekt yapacaksan adobe after effects+ adobe premier pro
  • premiere tavsiye ederim, son sürümü pek başarılı bulmadım sanırım after effects in kullanımını artırmak için biraz kırpmışlar programı; 6 veya 6.5 sürümünü tavsiye ederim
  • Ulead
    100 mb falan download.com dan indirebilirsin
    crack vs aradığın zaman hemen bulursun ;-)

+premiere, vegas5.0 kesinlikle tavsiye edilir.
  • quote:

Orjinalden alıntı: penguen

merhabalar, bence video editing programlarının en iyisi Virtual Dub 'dır. Bu programı nette çok kolay bulabilirsiniz, ilk başta biraz karışık gibi görünecektir ancak kısa zamanda içli dışlı olursunuz. Bir de netten plugin ve codecleri indirerek vcdleri divx yaparak tek cdye bile sığdırabilirsiniz veya varolan bir divxin renk kalitesini, çözünürlüğünü değiştirebilirsiniz... Çok kullanışlı bir program

hangi plug-in le?????

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Caceter -- 26 Aralık 2004, 1:54:00 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.