Şimdi Ara

iPhone SE 3 sızdırıldı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
1.608
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Apple’ın bahar döneminde piyasaya sürdüğü iPhone SE 2020 modelinin beklentileri karşılayacak bir başarı elde etmesi devam modelinin de önünü açtı. 2022 yılı için yine bahar aylarında iPhone SE serisinin yeni modeli gelebilir.

iPhone SE 3 neler sunuyor?

iPhone SE serisi firmanın biraz daha uzun soluklu piyasada kalan serisi haline geldi diyebiliriz. 2016 yılındaki ilk iPhone SE modelinin ardından 2020 yılında iPhone SE 2020 modeli piyasaya çıktı. Serinin üçüncü modeli için ise 2022 yılı işaret ediliyor. Bunun sebebi ise muhtemelen Apple’ın ana serinin satışlarını destekleme ihtiyacı hissettiği zamanlar olabilir.

Ayrıca Bkz.Amiral gemi katili Xiaomi Mi 10T ve 10T Pro tanıtıldı

iPhone SE 2020 modeli için 6.06 inçlik entegre LCD panel iddiaları var. Panel Sharp veya JDI tarafından veya her ikisi tarafından karşılanacak. Buna bakarak aslında modelin ertelenen iPhone SE Plus olduğunu düşünebiliriz.

iPhone SE 2022 firmanın diğer modellerinden pek çok unsuru miras alacak. Örneğin iPad Air 2020 ile gördüğümüz güç tuşuna entegre TouchID sensörü bunlardan birisi. iPhone 11 modelindeki çift kamera yine bu modelde yer alacak. Ayrıca zayıf da olsa çentiksiz bir ekran iddiası mevcut.

Yukarıda bahsettiğimiz gibi iPhone SE 2022 modelinin akıbetini asıl serinin satışları belirleyecek. 2021 yılında çıkacak iPhone 13 serisinin gidişatına göre Apple yeni kartını masaya sürebilir.

Kaynak:https://www.gizmochina.com/2020/10/02/apple-iphone-13-iphone-se-3-specs-features-emerge/

• Yine başladınız iphone SE haberlerine yeter kardeşim ya

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • iPhone 8 Plus kasasında yap işte. Saçma sapan çentiğe girme yahu. Ben çerçeveli telefon istiyorum her şey simetrik olmalı. İsterse kafam kadar çerçeve olsun. Simetrik olduktan sonra önemi yok.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Apple, SE döngüsünü 2 senede bir yapıp orta segment pazarına oynayacak anlaşılan.

• Laf olsun torba dolsun...

• Haber için teşekkürler

• fazla kasmaya gerek yoktu bu kadar SE den 1 sene sonra daha büyük boy ile SE Plus olarak satsalar yeterdi ben kesin alırdım SE çok küçük

• Sızdıra sızdıra telefon kalmadı ne saçma haberler yaa
    Bir kaç saat sonra apple bardağını sızdıracam beklemede kalın

• 2 sene önceden neyin hazırlığı yapılıyor. iPhone SE modeli o sene iPhone serisinin satıştaki en kötü modelinin işlemcisinin değiştirilip SE adı altında satılması

Geçen sene iPhone 8 güncellendi.

2020 de iPhone 11 modeli SE olacak.

• Bir 5 yıl da haftada bir Se 3 haberleri okuruz artık. Uzun süre se2 bekleyip hayal kırıklığı yaşayan biri olarak ilgilenmiyorum artık.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Umarım yeni SE 3’e daha iyi bir pil ve çerçevesiz ekran koyarlar. 5S kasasında çerçevesiz ekran için henüz geç değil.

• 4-5 yıl sonra çıkarsa görürüz. Şimdi haber değeri yok...

• onsos1100 O kullanıcısına yanıt
    Ben de yeni SE modelinin iPhone 11 üzerine şekilleneceğini düşünüyorum. Son Apple A serisi işlemci konulur. Maliyetten kısmak için FaceID yerine de TouchID'ye geçerler. iPhone 11 oldu sana iPhone SE(2022) 😄

Büyük ihtimal Apple'ın çıkardığı son LCD ekranlı telefon olacaktır.

• İphone 8 i se2 se3 diye itelemeye calişiyolar.Helal olsun güzel satiş politikalari var:) işlemci değiştirip ver

• SEHZADE63 S kullanıcısına yanıt
    Bence bu sefer 8 kasası koymazlar 11 kasası gibi bişey olur

• googleye düşme çabası..

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.