Şimdi Ara

Samsung Galaxy S20 FE kutunda çıkıyor | Amiral gemisi katiliyim diyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
1.349
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Samsung'un bu yılı piyasa sürdüğü belki de en önemli üst seviye model olabilir. Bahsettiğimiz telefon, Galaxy S20 FE. Amiral gemisi katili iddiasıyla, Çinli rakiplerine karşı Samsung'un en önemli hamlesi. Bakalım bu telefon neler vaad ediyor, benzer fiyata hangi rakipleriyle karşılaşıyor. 

• Note FE aldım ekranı çekirdek gibi kendi kendine kırılıyor. Exynos işlemci zaten çöp. Bikaç ay sonra telefon ısınmaya şişmeye başlıyor. Telefon ısındı soğuması gerek yazısını kaç kere gördüm sayamadım. Bazen durduk yere, bazen kablosuz şarjdayken, bazen normal şarjdayken. Gearvr ile zaten maksimum 5dk sonra ateş gibi olup kendini kapatıyordu. Exynos işlemcili ve kıvrımlı ekranlı telefon almam, aldırmam, alana da mani olurum. 👎
  • Asıl olması gereken maksimum fiyat $649 olmalı. Samsung bu fiyatta ve bu özelliklerde bir model çıkararak iyi etmiş ancak mecbur kalmasaydı böyle bir adım atacaklarını kesinlikle sanmıyorum.

Erdi bey inceleme kaliteniz her zamanki gibi üst düzey. Kamera örneklerini ek olarak mesaja bırakırsanız daha faydalı olur düşüncesindeyim.

• Note FE aldım ekranı çekirdek gibi kendi kendine kırılıyor. Exynos işlemci zaten çöp. Bikaç ay sonra telefon ısınmaya şişmeye başlıyor. Telefon ısındı soğuması gerek yazısını kaç kere gördüm sayamadım. Bazen durduk yere, bazen kablosuz şarjdayken, bazen normal şarjdayken. Gearvr ile zaten maksimum 5dk sonra ateş gibi olup kendini kapatıyordu. Exynos işlemcili ve kıvrımlı ekranlı telefon almam, aldırmam, alana da mani olurum. 👎

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kesbi -- 3 Ekim 2020; 17:32:21 >
  • Snapdragon ile satılacak mı acaba. Ayrıca s20 ile aynı fiyat..

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Nerde bu yetkililer arkadaş katiller aramızda dolaşıyor.

• kesbi kullanıcısına yanıt
    Ne ara aldın da kırdın bile?

• Mion kullanıcısına yanıt
    Note 7 FE diyor herhalde.

Dostum ben de yıllardır Note FE kullanıyorum evet ben de senin gibi artık kavisli ekran almam ama ekranın kendi kendine kırılması nasıl olabilir ? Telefonumda hiç şişme sürekli kasma takılma gibi bir sorun yaşamadım. Sadece yazın sürekli sıcak altında yüke bindirirsem ısınıyor onun haricinde memnunum. Bence hala kullanıyorsan temiz bir format at.

• Lite versiyon fan edition olmuş.

• Huawei ile memnunum şu anda.

2 tane Note 7 FE kullandık (hem eşime hem kendime almıştım ), yıllarca hiç bir sorun yaşamadık.

• 2100 civarına almıştım note fe yi , hiç sıkıntı yaşatmadı bana , hala tadı damağımda, ondan sonra da ithalatçı garantili f/p ürünü görmedim Samsung.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Note FE yazmışım hala ne ara aldın diyen var. Ben yaşadıklarımı yazdım. Ekran cebimde kırıldı köşeden. Düşme vs yok. Isına ısına gevredi sanırım. Şarjı zaten dayanmıyordu. İnşallah siz benim yaşadıklarımı yaşamazsınız. Benim deneyimim böyle. Exynos işlemci ve kenarı kıvrımlı ekran aklı olan almasın.

@Sipihrz Ekran kırıldı kullanmıyorum haliyle. Pil ve ekrana 1200 lira diyorlardı, 1614 liraya realme 5 pro almıştım kullanıyorum. Biraz güneşte dursun ekranın soğuması gerek gibi uyarılar çıkıyordu. Otomatikte tam parlaklıkta uzun süre kullanamıyordunuz. VR vs. zaten dediğim gibi rekorum 10 dk. Cihaz ısındı soğuması gerekiyor deyip kalıyordu. Benim yaşadığım bunlar. En fazla arabada otururken cebimden koltuğun yanına düşmüştür. Ama cebimde iken kırıldı darbe yok. Arabada gidiyorum binerken sağlam, bi ara cebimden bi çıkardım baktım köşesi dağılmış. Durduk yere kırılan bi sürü note fe var. Birisi hatta masada duruyordu gözümüzün önünde kırıldı şok olduk yazmıştı. Kıvrımlı ekran almayın. Bisküvi gibi dağılıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kesbi -- 5 Ekim 2020; 11:46:39 >

• Amiral Katili diyorsunuz. Fiyatı hiç de ucuz değil... 6.500 TL'cik... Exynos'lu Galaxy s20 ile arasında şu an çok fazla bir fark yok...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SIRDAR -- 5 Ekim 2020; 14:44:58 >
  • Değişim kampanyasıyla Note 10 Lite 3099, S20 FE 4699a geliyor. Sizce 1600 lira farka değer mi? Çok arada kaldım.

2017 nin aralık ayından beri kullanıyorum. Biraz acımasız olmuş saki ekranın kıvrımlı olması beni de rahatsız etti ancak diğer dediğiniz şeylere hiç rastlamadım belki de oyun oynamadığım içindir.

• O kadar fiyata bırakın da katil olsun.

Yalnız o kadar parayı bu telefona verip de karşılığını alamayanlar katil olursa, işte o zaman sıkıntı büyük

• ReaLGz kullanıcısına yanıt

Kalem ihtiyacınaza göre karar verin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: thelordof

Kalem ihtiyacınaza göre karar verin.

Kalem hiç kullanmadım hocam açıkçası kestiremiyorum o yüzden kalemin avantajı nedir bir de alışabilir miyim. Note 10 Lite'ın da pili 4500 ama yorumlara baktığımda çok fazla şikayet var. Optimizasyonu mu kötüdür yoksa exynos 9810 mu kötüdür bilemedim. Exynos 990'da da ısınma problemi yok diyolar eski modelleri gibi.

Bir yandan da hiç telefon merakım yoktur alır geçerim normalde. Uzun ömürlü olması benim için en büyük öncelik.

• Pil konusunda vaad edilen pil kapasitesini vermesi çok önemli.

S10+ düşünürseniz 5295 tl şu an internette.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.