Şimdi Ara

Xiaomi Mi 10T Lite tanıtıldı: İşte özellikleri ve fiyatı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
1.465
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Yılın son döneminde akıllı telefon pazarındaki payını güçlendirmek için Mi 10T serisini hazırlayan Xiaomi, alt seviyeleri de unutmadı. Xiaomi Mi 10T Lite biraz daha maliyet odaklı düşünenleri hedefliyor.

Xiaomi Mi 10T Lite özellikleri ve fiyatı

Xiaomi Mi 10T Lite tasarım itibariyle abilerinden biraz ayrılıyor. 6.67 inçlik Full HD+ çözünürlüğündeki panel tam ortada bir nokta çentik barındırıyor. Parmak izi okuyucu yan kısma entegre edilirken ana kamera paketi ise daire şeklinde bir yuvaya yerleşmiş.

Ayrıca Bkz.Yerli Osman Gazi oyunu Steam mağazasında yerini aldı

Ekran NTSC renk uzayının yüzde 84’ünü kapsarken 450 nit parlaklık değeri ile dış ortamlarda tatmin edici sonuçlar verebiliyor. Ayrıca tazeleme hızı da 120Hz ile sınıfında dikkat çekiyor. Ekran Gorilla Glass 5 ile korunuyor.

Telefon Snapdragon 750G yonga setini barındıran ilk cihaz olma özelliğine sahip. 8nm sürecinde geliştirilen yonga seti 2 adet Cortex-A77 tabanlı Kryo 570 Gold ve 6 adet Cortex-A55 tabanlı Kryo 570 Silver çekirdeklerini temel alıyor. Yanında Adreno 619 grafik birimi yer alıyor. Snapdragon X52 modem ise kısa ve uzun mesafe teknolojilerine uyumlu.

Arka tarafta 64MP çözünürlüğünde ana sensör, 8MP çözünürlüğünde ultra geniş sensör, 2MP çözünürlüğünde derinlik ve makro sensörleri bulunuyor. Ön kamera ise 16MP çözünürlüğünde. Qualcomm’un gelişmiş yapay zeka motoru pek çok farklı ayarı otomatik olarak yapabiliyor. 4820mAh kapasiteli bataryası 33W hızlı şarj ile desteklenen Xiaomi Mi 10T Lite için fiyatlar şu şekilde:

Xiaomi Mi 10T Lite 6GB RAM + 64GB depolama 280 Avro

Xiaomi Mi 10T Lite 6GB RAM + 128GB depolama 330 Avro

Kaynak:https://www.gizchina.com/2020/09/30/xiaomi-mi-10t-lite-comes-with-snapdragon-750g-120hz-refresh-rate-more/

• Poco x3'ün 5g'lisi olmuş.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 64 gb depolama farkı için 50 euro çok değil mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Grkwnxs -- 30 Eylül 2020; 19:44:42 >
  • lite fiyatı böyleyse ohooo

• Xioami isim konusunda karmaşık bir yapı tercih ediyor. Daha sade isimler bekliyoruz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mekan54 -- 30 Eylül 2020; 20:30:26 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • kuruwa kullanıcısına yanıt
    Para birimi değil satın alma gücü. Şu birim saçmalığını ilk kim attı ortaya çok merak ediyorum. Kenya'da asgari ücret 130 dolar. Şimdi alırsın 300 avroluk telefonu 1 haftalık maaşınla. Ha bu arada 1 TL 13 Japon yeni ediyor. Aman tanrım Japonlar ölüyor olmalı açlıktan değil mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: gcb1903

Para birimi değil satın alma gücü. Şu birim saçmalığını ilk kim attı ortaya çok merak ediyorum. Kenya'da asgari ücret 130 dolar. Şimdi alırsın 300 avroluk telefonu 1 haftalık maaşınla. Ha bu arada 1 TL 13 Japon yeni ediyor. Aman tanrım Japonlar ölüyor olmalı açlıktan değil mi?

Japonyada en düşük asgari ücret 190.000-200.000 Yen civarı.Bu yorumu yaparken umarım onun da bilgisini verirsiniz yoksa eleştirdiğiniz kesimden bir farkınız olmaz.

• Ben çok beğendim, 3000-3500 arasında alabilirsem bir tane almayı düşünüyorum, ne zaman gelir acaba TR ye

• Amoled ekran yok mu yani bunda.,

• gcb1903 kullanıcısına yanıt

Bizdede asgari ücret 297 dolar civarı ve dahada düşüyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Grkwnxs G kullanıcısına yanıt
    Bu duyuru fiyatı, piyasaya inince 50-70EU zaten düşüşe gecer. TR'de 2800-3200 bandında 6gb-128gb modeli bulunabilir olursa tadından yenmez.
    Chipset yeni optimizasyonlarla güncelliğini uzun süre korur. :))

• Walter H.White kullanıcısına yanıt

Japonya'da asgari ücretin 200 bin yen olduğundan haberin yok sanırım?

Aynen bunu yazmışsın. Hem de tam olarak ben de bunu yazmışken.

Benim söylediğimi, bana söyleyerek ne amaçladığını da anlamadım gerçi.

• denizaya kullanıcısına yanıt

Amoled ekran yok.

Mi 10 T serisinin hiç birinde yok.

Sadece saat'e koymuşlar.

• Yine en iyi fiyat performans telefonu olmuş. Her işi görür oyunları da ultra oynatır

• T takısı Bunlar ara model oluyor genelde asıl bundan sonraki çıkanlar çok iyi oluyor bekliyoruz bi sd875 5nm farkı

• Bu telefon TR'de yok galiba. Bu telefonda Xiaomi'nin getirmediği ama reklamını yaptırdığı telefonlardan mı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sedat. -- 22 Ekim 2020; 19:40:0 >
  • Hafızayı çok takmayın 512gb kadar hafıza kartı desteği var.. Tabii Türkiye ye gelirse...

En sevdiğim kullandığım özelliklerden biri radyosu da var..

Pro sında bile ne hafıza kartı desteği ne radyo hiç bir şey yok...

• quote:

Orijinalden alıntı: darkmoon34

Hafızayı çok takmayın 512gb kadar hafıza kartı desteği var.. Tabii Türkiye ye gelirse...

En sevdiğim kullandığım özelliklerden biri radyosu da var..

Pro sında bile ne hafıza kartı desteği ne radyo hiç bir şey yok...

Ve en önemlisi diğer serilerde olmayan ama bunda olan 3.5 mm kulaklık girişide var.Umarım Türkiyeye getirirler bu telefonu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HanDar05 -- 21 Kasım 2020; 14:5:12 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.