Şimdi Ara

Huawei Watch Fit ilk izlenimler | Yeni akıllı saat

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
362
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Akıllı saat dünyasının en önemli oyuncularından Huawei, yeni akıllı saat modellerini duyurdu. Ülkemize yeni gelen model Huawei Watch Fit'e yakından bakıyor ve ilk izlenimlerimizi aktarıyoruz. 

• Güzel inceleme olmuş. Saat gerçekten çok iyi.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Spotify çalıştırsa, kulaklıkla eşleşse iyiydi.

Spor yaparken telefonu yanımıza almamız gerekmezdi

• uchihaitachi kullanıcısına yanıt
    Aynen özelliklerini yetersiz buldum. Mutlu etmez.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

Ses kalitesi kötü oluyor ve depolama alanı azlığından çok şarkıda indiremiyon indirsende kalitesiz versiyon oluyor. O yüzden telefonsuz bu saatler bence işe yaramaz. Tabi ucuzları için konuşuyorum :) Çünkü 1000 lira altında artık böyle her şeyi yapabilen saat sanırım kalmadı. Bende hala gear s2 var geçmeye değer fiyat performans ürünü bulamadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-BB2CECC18 -- 1 Ekim 2020; 14:29:11 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 40-50 tane şarkı olsa (300mb) yeter zaten,

Evet olabilir ben zamanında gear s2 de denemiştim. Fakat spotify uygulaması baya kötüydü ve telefon kadar güçlü yüksek ses veremiyordu. Şimdi koyuyorum telefonu cebime sadece saatten şarkı değiştiriyorum. Zaten telefonsuz bi yere gitmediğinden bana sıkıntı olmuyor ama telefonsuz müzik dinlemek isteyenler için gear s2 ve üstü kalitede bir akıllı saat alması lazım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.