Şimdi Ara

Üç yeni Steam indirim döneminin tarihleri belli oldu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
1
Favori
1.334
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Steam'in 2020 yılının geri kalanı için planladığı yeni indirim dönemleri belli oldu. Her zaman olduğu gibi yine SteamDB tarafından sızdırılan tarihleri aşağıda bulabilirsiniz. Bu yılın sonuna kadar üç farklı kampanya dönemi bizleri bekliyor.

Cadılar Bayramı İndirimleri önümüzdeki ayın sonunda başlayacak ve 29 Ekim-2 Kasım tarihleri arasında toplam beş gün sürecek. Hemen sonrasında Kasım ayında ise Sonbahar İndirimleri yapılacak. Sonbahar İndirimleri'nin tarihleri de 25 Kasım-1 Aralık olarak belirtilmiş. Son olarak Aralık'ta da klasikleşen Kış İndirimleri bizleri bekliyor. Tam iki hafta sürecek olan Kış İndirimleri'nin tarihleri de 22 Aralık-5 Ocak olarak belirlenmiş.

Yeni indirim dönemlerinde binlerce oyunda %90'a varan büyük indirimlerin yapılması ve popüler birçok yapımın uygun fiyatlarla satılması bekleniyor.

• eerdaalll0001. kullanıcısına yanıt
    Çıkmamış oyunlarda veya yeni çıkan oyunlarda indirim bekleyen de ne biliyim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Tos hoi4 eu4. Şu üçünü 30a alsam mükemmel olur

• Her zamanki indirimler olacak kesin. Büyük bir indirim beklemiyorum. Dark Souls 3 30tl altını görse keşke.

• 29 ekimi iple çekiyorum

• Aynı oyunları ısıtıp ısıtıp indirime koymaya devam. Ben şimdiden söyleyeyim indirime girecek oyunları: Dark Souls 3,ETS 2,Witcher 3,Tomb Raider,GTA 5.

• Artık Epic games varken steam den oyun alınmaz

• hadi çabuk yapsınlar !
    aylık aidat adı altında
    yine kartındamdan 2 TL daha araklates yaptılar ! :(

• Epic Games aynı dönemlerde yeni kuponlarla daha fazla indirim yaparak önünü kesiyor Steam'in. Steam indirim dönemleri eskisi kadar heyecan vermiyor.

• Euro truck türkiye kısmını almak için bekliyorum. Çünkü macaristan için çok para verdim

• Celonfix kullanıcısına yanıt

dark soul3 için pc yada ps yok bende her sene almazsam üzülürüm diyorum.. sonra diyorum ki nasıl olsa yine indirime girecek  

• Epicte oyun mu var güldürdün beni.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.