Şimdi Ara

Xiaomi yeni akıllı saatini tanıttı: Mi Watch Revolve

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
590
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Xiaomi bugün Hindistan'da Mi Watch Revolve isimli akıllı saatinin duyurusunu gerçekleştirdi. Cihaz Google'ın WearOS platformu yerine şirketin kendi işletim sistemiyle çalışıyor.

Ayrıca Bkz.Apple, iPhone 12 mini ve iPhone 12'yi 5 Ekim'de mağazalara gönderecek

Xiaomi Mi Watch Revolve inç başına 326 piksel yoğunluğa ve maksimum 450 cd/m2 parlaklığa sahip 1.39 inç AMOLED ekran taşıyor. Cihazda Daima Açık Ekran (Always on Display) desteği de var.

VO2 Max ölçümü yapabiliyor

Akıllı saat kalp atış hızı izleme, stres seviyesi takibi, uyku kalitesini ve süresini izleme gibi standart özellikler sunuyor. Ayrıca VO2 Max (maksimum oksijen tüketimi) ölçümü yapabildiğini de belirtelim.

Xiaomi Mi Watch Revolve 10 spor modunu ve gerçek zamanlı hava tahmini güncellemesini desteklediği gibi çeşitli solunum egzersizleri de içeriyor. Cihaz 5 ATM'ye kadar su geçirmezlik özelliğine sahip.

Fiyat etiketi de açıklandı

Akıllı saatlerle ilgili en büyük sorunlardan biri de kısa pil ömrü olarak karşımıza çıkıyor. Çinli şirket Xiaomi Mi Watch Revolve'un aktif kullanımda 7 gün, ekonomi modunda 14 güne kadar dayandığını belirtti.

Xiaomi'nin yeni akıllı saati 149 dolar fiyat etiketiyle satışa sunulacak. İlk müşteriler Mi Watch Revolve'u 135 dolar ödeyerek satın alma şansına sahip olacaklar.

Kaynak:https://www.mi.com/in/mi-watch-revolve/

• Yani 2000 TL bizde

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aliexpress de 80 dolar, mi watch color diye geçiyor Çin versiyonu güncelleme ile İngilizcesi oluyor almayı düşünmüştüm bir ara ama gts 2 beklemeye karar verdim.

• hiç bir özelliği olmayan sıradan bir akııllı saat ama biz 2000 civarında alıyoruz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bu saatler kullanımı zor ve gereksizbu paraya deymez

• Ben yaklaşık iki aydır kullanıyorum bu saati. Aliexpresste Mi watch color diye geçiyor. Bana her şey dahil toplamda 680 TL'ye geldi. Ben çok memnunum. Çok hafif ve şarjı çok iyi. Denizde yüzerken kullandım. Kesinlikle su geçirme yok. Sadece ekranı bir tık büyük gibi. Ama ekran kalitesi çok iyi.

• Arkadaşlar dolar şuan 30 eylül saat 00:11 ve 7.79 saat ise 135$ satılıyor Türkiye parasıyla 135×7.79=1.051.65 tl yapiyor zaten 14 güne kadar jarzi giden bir diyer telefon honor magic watch 2 fiyati 1.050 ile 1.400 arasında satisada bilginiz olsun...

• Xiaomi önceleri Apple Watch'ı çakardı şimdi Huawei Watch'ı çakmış.

• Kendi işletim sistemiyle çalışıyor. Selam olsun malum sisteme.

• Şirketin kendi işletim sistemi dediği an bitiyor iş.

Xiaomi watch çıktı. Çok büyük umutlarla fiyatı nedeniyle tutmadı. Avrupaya satılmadı zaten.
    Alanlar kendileri dışarıdan yazılım atmışlar ama fiyat etmiyor.

Şimdi 135 dolara bu tutmaz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 2000tl isteyecekler wear os değil. satmaya kalksan kimse istemeyecek

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.