Şimdi Ara

Tesla, 2 bin dolar karşılığında elektrikli araçlarının hızlanma süresini kısaltıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
495
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Elektrikli otomobil şirketi Tesla, Model Y isimli kompakt SUV modelinin dört tekerlekten çekişli versiyonları için yeni bir "ücretli" yazılım güncellemesi sunmaya başladı.

Ayrıca Bkz.Polestar Precept üretime girecek: Resmi açıklama geldi

Tesla uygulamasının satın alımlar bölümünde listelenen güncelleme, aracın hızlanma süresini 0.5 saniye kısaltıyor. Ancak otomobilinin daha çabuk hızlanmasını isteyenlerin şirkete 2.000 dolar ödemesi gerekecek.

Hızlanma çabuklaşıyor

Model Y'nin dinamik özellikleri güncellemeden hemen sonra daha iyi seviyeye geliyor. Araç normalde 0-100 km/sa hıza 4.8 saniyede ulaşırken, güncelleme yapıldıktan sonra bu rakam 4.3 saniyeye düşüyor.

Otomobilin hızlanma süresini yarım saniye kısaltan bu doping, yazılım modüllerinin çalışmasını optimize ederek elde ediliyor.

Bu kapasite zaten aracın kendisinde var olduğu için bazı kullanıcılar araç yazılımını hackleyerek kilidi açmaya çalışıyorlar ancak Tesla gerekli önlemleri alarak bu tür işlemlerin yapılmasını engelliyor.

Kaynak:https://electrek.co/2020/09/25/tesla-launches-acceleration-boost-upgrade-model-y/

• EA otomotiv subesi.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • DLC?
    Ben "SEASON PASS" istiyorum.
    Bir de skin falan icin key vb seyler satiyorsaniz onlardan da alabilirim.

• 1000 dolarlık istiyorum, 0,25 sn bana yeter

• Ben hep 50$ lık alıyorum.

• Yeni nesil Tokatçı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu çok saçma olmuş Tesla’ya yakışmayan bir uygulama.

• Bunlar da Apple gibi piller eskidi diye zamanla aracı yavaşlatmasın.

• Tesla, 2 bin dolar karşılığında elektrikli araçlarının hızlanma süresini kısaltıyor
  • Torrent'e düşene kadar beklesinler. Tesla saçmalık yapmış gerçekten.

• Yazılımcı araba üretirse olacağı buydu alın size elon mask dahi para tırtıklama dahisi.

• Yarım saniye kazanmak için 2,000 Dolar mı? Bedava yaşıyoruz bu Dünyada, bedava...

• Yeni nesil tüketici yolma yöntemi. Hayran kaldım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tunacadirci -- 28 Eylül 2020; 9:21:31 >
  • Yakında arabayı çalıştırmak içinde para isterler.

• Yazılım ile overclock mu yapacaklarmış?

Bir de o araç VW Beetle'a benzemiş yav, resimde mi sıkıntı var?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.