Şimdi Ara

Apple Watch 3 sahipleri watchOS 7 güncellemesinden şikayetçi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
424
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Apple Watch Series 3 sahipleri cihazlarını watchOS 7'ye güncelledikten sonra birçok problemle karşılaşmaya başladılar. Akıllı saat sahipleri Apple Destek Forumu'nda tam 11 sayfalık bir şikayet başlığı oluşturmuş durumdalar.

Ayrıca Bkz.Nokia 7.3'ün tasarımı netleşti: İşte render görüntüleri

Çoğu kullanıcı, günde birkaç kez tekrarlayan "rastgele yeniden başlatma" hatasından dert yanıyor. Artan güç tüketimi, performansta gözle görülür düşüş ve GPS modülünün neredeyse tamamen çalışmadığına dair şikayetler de var.

watchOS 7.0.1 de sorunları çözmüyor

Sorun yaşayan bazı kullanıcılar watchOS 7'yi "şimdiye kadarki en kötü watchOS sürümü" olarak tanımlıyor. Daha da kötüsü hata düzeltmeleri ile kullanıma sunulan watchOS 7.0.1'in de söz konusu sorunları gidermemesi.

Apple, watchOS'un önceki herhangi bir sürüme "geri alınmasına" izin vermediği için kullanıcılar işletim sistemin altıncı sürümüne geri de dönemiyor. watchOS 7 kadran paylaşma, uyku takibi, Antrenman ve Fitness uygulamalarındaki yeni özellikler ve otomatik el yıkama algılama fonksiyonuyla gelmişti.

Kaynak:https://discussions.apple.com/thread/251813787

• Sıkıntı yok yeni bir güncelleme ile sorunu çözerler

• Bende ios 14 ile tüm uygulamalar da çökme sorunu başladı.En sonunda telefonu atıp kırıcam bıktırdı artık apple yemin ederim durumum olsa alabilecek param olsa adam akıllı bir androide geçicem ama inanın durumum yok elimdeki iphone’u 3 yıl önce aldım zam ve vergiler yüzünden bir daha da değiştiremedim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • watch 5 efsane olmuş bence güncelleme çok iyi

• iOS 14 ile iPhone 7 Plus cihazında da takılmalar oluyor. FPS düşmesine benzeyen can sıkıcı şeyler. 14.0.1 ile düzelmedi.

• Apple watch4 sorun yok gayet stabil

• ProsesMuhendisi kullanıcısına yanıt
    Bende de aynısı oldu 14.0.1 ile düzeldi ama

• Ne Mac, ne iPad ne iPhone ne de diğer cihazlar asla ama asla güncellenmemeli...

İki getirisi varsa sekiz götürüsü var...

Kutudan çıktığı sürümle kullanıyorum tüm cihazları, Watch, iPad Pro 2020, iPhone, Mac Mini ve MacBook Pro...

Özellik ve yenilik Jailbreak ile fazlası ile eklenebiliyor zaten...

Her güncelleme az ya da çok hem performans hem kamera kalitesi hem batarya ömründen götürüyor... tecrübeler ile sabittir...

• Watch 3 üm yeni watchOS 7 güncellemesiyle beraber kendi kendine kapanıp açılıyor. Keşke yüklemeseydim watchOS 6 daha iyiydi.

• Watch 3’le güncellemeden memnunum. Bazen uygulamadan atıyor ve el yıkama sayacı gelmiyor, bunlar dışında sorunum yok.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.