Şimdi Ara

PS Store'da oyun fiyatları yine zamlandı: 700 TL'yi aşan oyunlar var

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
197
Cevap
0
Favori
10.157
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• PlayStation Türkiye'den art arda üzücü haberler gelmeye devam ediyor. Bugün yapılan bir güncellemeyle birlikte oyun fiyatlarına yine bir zam geldi. Bazı yeni oyunların standart versiyonları artık 700 TL'yi aşan fiyatlara sahip. Daha önce 499 TL olan maksimum oyun fiyatları şu anda 600 TL-700 TL'ye tırmanmış durumda.

Örneğin daha önce 429 TL olan Marvel's Avengers oyunu şu anda 679 TL'ye satılıyor. 199 TL'ye satışa çıkan PES 2021 ise 319 TL yapılmış. FIFA 20'nin fiyatı da yine 679 TL'ye çıkarılmış. Son olarak Need for Speed Heat ise bir zam rekoru kırmış diyebiliriz, şu anda tam 709 TL'lik müthiş bir fiyat etiketine sahip.

PS Store'daki yeni zamlar yeni nesil oyunlara da elbette yansıyacak. Sony ve diğer birçok oyun firması yeni PS5 oyunlarını 80 Euro fiyattan piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Böylece 800 TL sınırı da çok yakında kırılacak gibi. Kasım ayında PS5 için çıkacak olan Demon's Souls'un fiyatını herhalde şimdiden tahmin edebiliriz.

Diğer taraftan yeni zamlar şu an için mağaza geneline yansıtılmamış gibi görünüyor. Bazı oyunlar hala eski fiyatlarından satışta

• Gençlik ne yapabilir sence ?
    Dışarı çıksa 2 sene önce 10 lira olan kahve olmuş 20lira
    2 sene önce 10 lira olan hamburger olmuş 20-25 lira
    2 sene önce 12-15 lira olan sinema olmuş 20-30 lira
    Sevgilisi olsa dert, olmasa dert.
    Sigara içse pahalı
    mekana gidip eğleniyim dese alkol fiyatları durmadan artıyor.
    Ne yapsız bu çocuk, oyun oynayayım bari diyor oda durmadan artıyor.
    Merak etme yani kimse oyun fiyatı için memleket değişmez bu ülkede her şey artıyor tek düşen şey yaşam kalitesi ve refah düzeyi.
    Algı yapmayı bırakın artık Türkiye ekonomisi uçuşa geçti. Ben Almanya da yaşıyorum gecen gün gözümün önünde iki Alman kiskancligindan çatladı. Siz hala kriz var demeye devam edin yakında yasa çıkacak ekonomik kriz var diyeni Silivri ye atacağız. Nankörsunuz nankör Almanya da insanlar açından ölüyor Türkiye de bolluk var. Ben burda tuvalaet temizliyorum. Canım vatanım ülkeme geliyorum en lüks otelde kalıyorum. Siz daha ne istiyorsunuz nankorrrr
  • Tekrardan hoş geldin torent ve kırıklama devrimi xd

• 179 TL olduğu zamanlar çok uzak değildi, gençlerin gençliğini elinden aldı iktidar, bu gençler de çalışıp bu ülkeye neden fayda sağlamak için uğraşsın, göç eder.

• Topladım 4K ya orta seviye bir cihaz. Epic games sağolsun oynuyorum oyunumu :)

• Oyun oynamadan gençlikleri heba oldu vaybe neymiş bu oyun sevdası ülke bile değiştirdiyor.

• Almayin aldırmayın. Sadece bu ulkede durmadan zam yapiliyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Tam olarak kim bizi kıskanıyordu. Uganda filan mı? 🤔

• Genç nesil bu iktidara sandıkta nasıl tepki verecek hep birlikte göreceğiz

• Ekonomik gücün somali seviyesine düşmüş, sen hala avrupalılara, amerikalılara özeniyorsun. Tabii ki oyun oynayamayacaksın, ne sandın? Sen kim oyun oynamak kim. Bak mesela somaliliye, nijeryalıya, gineliye, onlarda oyun oynama derdi var mı? Yok. Sende de olmayacak.

• Moruq 60 fps

• Resmen dalga geçiyorlar böyle bir şey yok

• zaten yeni gelecek cihazların fiyatlarıda belli o fiyatlara daha iyi bi masaüstü dizip hem iş hem oyun oynarsın haaa korsan takılmam dersen bile xbox game pass for pc, epic games ve steam indirimleri ile hem daha iyi kalitede hemde daha ucuz fiyata krallar gibi oynarsın konsol bu ülkede kesinlikle lüks (xbox one s, one x + game pass i ayrı tutuyorum)

• Algı yapmayı bırakın artık Türkiye ekonomisi uçuşa geçti. Ben Almanya da yaşıyorum gecen gün gözümün önünde iki Alman kiskancligindan çatladı. Siz hala kriz var demeye devam edin yakında yasa çıkacak ekonomik kriz var diyeni Silivri ye atacağız. Nankörsunuz nankör Almanya da insanlar açından ölüyor Türkiye de bolluk var. Ben burda tuvalaet temizliyorum. Canım vatanım ülkeme geliyorum en lüks otelde kalıyorum. Siz daha ne istiyorsunuz nankorrrr

• AtiMX4 A kullanıcısına yanıt
    Sebebini de biliyorsunuzdur umarım.
    Kıskanıyorlar

• MaximillianFoe kullanıcısına yanıt
    Haydi yallah başka ülkeye

• Eeh illa ki o seçim günü gelecek.. ama erken ama 23 de, bu sefer seçilemeyeceksiniz. Bu gençlik artık oyun bile oynayamıyor. Bunun cevabını sandıkta vereceğiz. Yazıklar olsun.

• joven kullanıcısına yanıt
    Gençlik ne yapabilir sence ?
    Dışarı çıksa 2 sene önce 10 lira olan kahve olmuş 20lira
    2 sene önce 10 lira olan hamburger olmuş 20-25 lira
    2 sene önce 12-15 lira olan sinema olmuş 20-30 lira
    Sevgilisi olsa dert, olmasa dert.
    Sigara içse pahalı
    mekana gidip eğleniyim dese alkol fiyatları durmadan artıyor.
    Ne yapsız bu çocuk, oyun oynayayım bari diyor oda durmadan artıyor.
    Merak etme yani kimse oyun fiyatı için memleket değişmez bu ülkede her şey artıyor tek düşen şey yaşam kalitesi ve refah düzeyi.

• 28 yaşındayım 7 yaşından beri PlayStation sahibiyim. Son 2-3 senedir benim için bir eğlence ve hobi değil lüks haline gelmeye başladı..Playstation'a ötv ne demek Allah aşkına yaa.. Ahdım olsun herhangi bir oyun 1k fiyatı gördüğü an konsolu bırakacağım.. Ki çok ta uzak görünmüyor

• Siz böyle demeye devam edin, Steam de nasıl o fiyatlara satılıyor bu oyunlar peki? Resmen adamlar yeni konsollar öncesi vurgun peşindeler. Dolar 12 TL oldu da bizim mi haberimiz yok? Siz bu sözlere inanmaya devam edin, Sony de sizi Keriz yerine koymaya devam etsin. Bu mesajımı şikayet edecek bir arkadaş varsa şunu söyleyeyim; bu hakareti ben değil Sony müşterilerine yapıyor. Yıllarca PS kullanmış birisi olarak sırf bu nedenle PS 4 almadım, 5 de almayacağım. Oyundaki karakterleri öpüştürmeyi bitiremeyen Sony artık müşterilerini de öpmeye başladı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.