Şimdi Ara

OYNARKEN EN ÇOK KORKUTAN OYUN... (22. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
700
Cevap
1
Favori
26.134
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • doom 3 derim,başkasını tanımam.bir keresnde karanlıkta 5+1 le oynarken klavye ve mouse yi korkudan fırlattığımı hatırlarım.başka oyunda bu olmadı yane..
  • hakkaten bende doom3 ü oynamaktan korkuyodum.kaç zaman bir bölümde kalmıştım da oynamaya devam edememiştim.
  • Resident Evil Nemesis.
  • sufffering aboooo az başında drumadıydım ama çok korkunçtu gibi olmadıydım,
    [img=http://img444.imageshack.us/img444/4509/fotosufferingtiesthatbihd3.th.jpg]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi grinbol -- 25 Eylül 2007; 15:18:54 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: ducky

quote:

Orjinalden alıntı: medrebaz

kingde rıfkı almaz acaip yusuf yusuf ettiriyo bana

8 sayfa geçmiş aradan baştan bir okuyayım dedim ilk günki gibi güldüm süper yaa

• Condemned ve Fear

Condemned geceleri hala oynuyorum.
  • call of cthulhu bu oyunu çok az kişi söylemiş. Tamam grafikleri çıktığı zamana göre kötü olabilir, ama atmosferi mükemmeldi. Burdaki hiç bir oyunda call of cthulhu'da olduğu gibi bir kaç saniyelik kurtulma hiisi yok. Bir kere oyunun ortasına kadar elinizde hiç bir silah olmadan gidiyorsunuz. Oyun çok zor olduğu için oyunu oynayanların % 70'i oyunu yarıda bıraktığı için sanırım burda adı fazla geçmedi. Bu oyunu şu an bir daha oynadığım için yazdım. Gerçekten bu tür oyunlar çok az geliyor. Herkes doom diyo. Oda korkunç ama o oyunda kurtulmak için bir düzine silahınız var bu oyunun yarısına kadar silahınız yok ve kurtulmak için tek seceneğiniz var beyniniz. Bir kaç saniyede ordan kurtulmak için sadece düşünmeniz lazım. İşte o bir kaç saniye insanı öyle bir geriyorki bu yüzden en korktuğum oyun benim için Call of Cthullu

2- Clive Barker Undying
    3- Condemned

3 oyunda "C" harfi ile başlıyor.

• quote:

Orjinalden alıntı: half life

call of cthulhu bu oyunu çok az kişi söylemiş. Tamam grafikleri çıktığı zamana göre kötü olabilir, ama atmosferi mükemmeldi. Burdaki hiç bir oyunda call of cthulhu'da olduğu gibi bir kaç saniyelik kurtulma hiisi yok. Bir kere oyunun ortasına kadar elinizde hiç bir silah olmadan gidiyorsunuz. Oyun çok zor olduğu için oyunu oynayanların % 70'i oyunu yarıda bıraktığı için sanırım burda adı fazla geçmedi. Bu oyunu şu an bir daha oynadığım için yazdım. Gerçekten bu tür oyunlar çok az geliyor. Herkes doom diyo. Oda korkunç ama o oyunda kurtulmak için bir düzine silahınız var bu oyunun yarısına kadar silahınız yok ve kurtulmak için tek seceneğiniz var beyniniz. Bir kaç saniyede ordan kurtulmak için sadece düşünmeniz lazım. İşte o bir kaç saniye insanı öyle bir geriyorki bu yüzden en korktuğum oyun benim için Call of Cthullu

2- Clive Barker Undying
    3- Condemned

Call of cuthlu olmasın
    Bence Doom 3

• Doom1

Karanlıkta ve yüksek seste oynayın bir bakın :) Bulabilirseniz tabi...
  • Doom 3 , Painkiller , ManHunt
  • Ne alaka Call of Cthulhu Hatta oyunun isminin tamamını yazıyım.Call of Cthulhu Dark corners of the earth...
    quote:

Orjinalden alıntı: Black_dragon

quote:

call of cthulhu bu oyunu çok az kişi söylemiş. Tamam grafikleri çıktığı zamana göre kötü olabilir, ama atmosferi mükemmeldi. Burdaki hiç bir oyunda call of cthulhu'da olduğu gibi bir kaç saniyelik kurtulma hiisi yok. Bir kere oyunun ortasına kadar elinizde hiç bir silah olmadan gidiyorsunuz. Oyun çok zor olduğu için oyunu oynayanların % 70'i oyunu yarıda bıraktığı için sanırım burda adı fazla geçmedi. Bu oyunu şu an bir daha oynadığım için yazdım. Gerçekten bu tür oyunlar çok az geliyor. Herkes doom diyo. Oda korkunç ama o oyunda kurtulmak için bir düzine silahınız var bu oyunun yarısına kadar silahınız yok ve kurtulmak için tek seceneğiniz var beyniniz. Bir kaç saniyede ordan kurtulmak için sadece düşünmeniz lazım. İşte o bir kaç saniye insanı öyle bir geriyorki bu yüzden en korktuğum oyun benim için Call of Cthullu

2- Clive Barker Undying
    3- Condemned

Call of cuthlu olmasın
    Bence Doom 3

• Ben dün FEAR aldım dün gece bayaaa bir oynadım ancak pek korkunç gelmedi. İyi bir aksiyon oyunu ancak beni pek germedi. Doom3 insanı geriyordu, ne zaman nerden yaratık çıkacak diye yusuf bir şekilde beliyordunuz.
  • arkadaşa tamamen katılıyorum, call of cthulhu, ne fear ne condemned gibi gerçekten korku öğeleri içeren tek oyun gördüğüm kadarıyla. ben de birazını oynayıp bırakmıştım 1 senedir duruyordu. tekrar başladım ve bitirdim, inanın ki hiç bir oyunda böyle bir atmosferde oyun oynayamazsınız. bu oyundan önce fear'ı en korkunç oyun sanırdım ama öyle değilmiş .hatta oyunun kaynağı olan kitabı bugün yarın alıyorum. ankarada oturuyorum ve şu ana kadar dost tan başka hiç bir yerde göremedim merak edenler olursa yazarın adı: Lovecraft kitapları da toplu eserler olarak bulunabiliyor.
    quote:

2- Clive Barker Undying
    3- Condemned

• quote:

Orjinalden alıntı: -BuRAk-
    arkadaşa tamamen katılıyorum, call of cthulhu, ne fear ne condemned gibi gerçekten korku öğeleri içeren tek oyun gördüğüm kadarıyla. ben de birazını oynayıp bırakmıştım 1 senedir duruyordu. tekrar başladım ve bitirdim, inanın ki hiç bir oyunda böyle bir atmosferde oyun oynayamazsınız. bu oyundan önce fear'ı en korkunç oyun sanırdım ama öyle değilmiş .hatta oyunun kaynağı olan kitabı bugün yarın alıyorum. ankarada oturuyorum ve şu ana kadar dost tan başka hiç bir yerde göremedim merak edenler olursa yazarın adı: Lovecraft kitapları da toplu eserler olarak bulunabiliyor.

Bu oyunu bulabileceğimiz bir yer varmı ? Çok merak ettim. Şööle gerim gerim gerecek bir oyun istiyorum. Birde undyingi arıyorum. bulabilirsem süper olacak.
  • şu anda nerede olduğunu hatırlamıyorum ama orjinalini görmüştüm yakın zamanda, tekrar rastlarsam haber veririm ;) , undyingi ben de merak edip internetten indirdim pek hoş değil
    quote:

Orjinalden alıntı: yigit1_g2

quote:

Orjinalden alıntı: -BuRAk-
    arkadaşa tamamen katılıyorum, call of cthulhu, ne fear ne condemned gibi gerçekten korku öğeleri içeren tek oyun gördüğüm kadarıyla. ben de birazını oynayıp bırakmıştım 1 senedir duruyordu. tekrar başladım ve bitirdim, inanın ki hiç bir oyunda böyle bir atmosferde oyun oynayamazsınız. bu oyundan önce fear'ı en korkunç oyun sanırdım ama öyle değilmiş .hatta oyunun kaynağı olan kitabı bugün yarın alıyorum. ankarada oturuyorum ve şu ana kadar dost tan başka hiç bir yerde göremedim merak edenler olursa yazarın adı: Lovecraft kitapları da toplu eserler olarak bulunabiliyor.

Bu oyunu bulabileceğimiz bir yer varmı ? Çok merak ettim. Şööle gerim gerim gerecek bir oyun istiyorum. Birde undyingi arıyorum. bulabilirsem süper olacak.

• Cabelas Dangerous Hunting
  • Half life 2 de ravenholm bölümü o bölüme girerken çalan müzik bile
  • artık sizleri Jericho ya alalım, demosuda çıkmış

http://forum.donanimhaber.com/m_8201775/tm.htm
  • RETURN TO WOLFENSTEIN CASTLE
  • ben en çok fear'da tırstığımı hatırlarım
  • 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.