Şimdi Ara

OYNARKEN EN ÇOK KORKUTAN OYUN... (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
700
Cevap
1
Favori
26.134
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• obsidian derim tek geçerim
  • Duke Nukem iln versiyonu... ilk aldıgım gece sabaha kadar oynamıstım ve sona dogru seytan sunaklarının oldugu bi yer vardı orası bayaa iyiydi... ondan sonra zaten Championship Manager dısında oyun oynamadım...
    O da pek korkutucu değil :)))))))
  • abi nie hiç gerilim oyunu yazmıyosunuz amerikada yasaklanan bi oyun var intahar ettiren oyun müzikleri flm klise müziğiydi kimse bilmiomu bu efsaneyi ilk oyunu 7cd ydi Phantasmagoria duymadımı kimse 2 si yapıldı ama o tutmadı sierra yapmıştı çok oy attım yenisi çıksın die ama çıkarmıolar bugüne kadar oynadığım en güzel oyundu zaten grafikler gerçekti filmin içinde oynuodun çok 11 senelik fln bu oyun çok zor bulunur şu anda bi yerde duymuştum herifin teki satıyodu 50 dolar çekmiş hesab edin artık
  • SH Serisi, Half Life da karanlık oldugunda o böcekler iyi gerilim yapıo. Bide süper mariodaki mantarlar
  • quote:

Orjinalden alıntı: genocider23

abi nie hiç gerilim oyunu yazmıyosunuz amerikada yasaklanan bi oyun var intahar ettiren oyun müzikleri flm klise müziğiydi kimse bilmiomu bu efsaneyi ilk oyunu 7cd ydi Phantasmagoria duymadımı kimse 2 si yapıldı ama o tutmadı sierra yapmıştı çok oy attım yenisi çıksın die ama çıkarmıolar bugüne kadar oynadığım en güzel oyundu zaten grafikler gerçekti filmin içinde oynuodun çok 11 senelik fln bu oyun çok zor bulunur şu anda bi yerde duymuştum herifin teki satıyodu 50 dolar çekmiş hesab edin artık

Oyununla ilgili bir siteye baktım screenshotlar ve mp 3 ler var, Hakatten psikopat birşeye benziyor.

http://sierraplanet.com/phantas/goodies.html dosayaları indirmek için şifre istiyo,
    username: adventure
    pass: games

• ilgilenenler için bir not: oyun eşşekte (bir cd dükkanı) 7 cd halinde mevcuttur. Genocider, intahar falan edersem öbür dünyada iki elim yakandadır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi arctic -- 30 Aralık 2004, 5:36:23 >
  • gece evde yalnız doom3 oynuyordum saat2 -3 civarı.... masada cep telefonuda vardı... telefon bir caldı zıpladım mouse uctu yere falan...

sonra oturdum yarım saat güldüm:)
  • PAINKILLER ı tek geçerim.
    ha tabi bi de SILENT HILL serisi ve ALONE IN THE DARK ı da unutmamak lazım.
  • quote:

Orjinalden alıntı: kymelria

PAINKILLER ı tek geçerim.
    ha tabi bi de SILENT HILL serisi ve ALONE IN THE DARK ı da unutmamak lazım.

• nosferatu
    derim
  • half-life yüze yapışan yaratıklar
    mafia
    alien vs predetor
    solitaire

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emredici -- 31 Aralık 2004, 22:31:48 >
  • bence pokemon serisi çok yusufcuk(göt korkusu)edirtiyor.
  • suffering le nosferatuyu çekiorum şu anda dc dende, ya ben şöyle sorim bariz böyle adamı altına sıçırtçak bi oyun varmı ,acayip korkunç böyle gece nin bi saati oynayıp mest olduracak, bir de böyle bir film var mı? Mesela diş perisi diye bi film vardı o da yanlız izliyince hafiften adamı sıçırtıyodu, bi arkadaş izlemiş, geldi tırsmış baya bize anlatmıştı biz baya bi dalga geçmiştik, sonra tek başıma izledim harbi ben bile tırstım manyak film, arkadaşların hepside tırsmış...
  • oynadığım kadarıyla half life 1 de borulardan çıkan kurukafalı böcekler ve MOHAA daki köpek altıma ettiriyor bi keresinde gece saat2 ben açmışım half life 1 i oynuyorum o ....... böcek bir atladı o gece uyuyamadım
  • 1) SILENT HILL SERISI ( Kesinlikle ) ( 1,2,3 bitti 4 ü bekliyom % 67 civarında )
    2) Resident evil Serisi ( Ben Şimdi CODE VERONICA oynuyom)
    3) Doom Seisi ( Hepsi Bitti )
    4) The Suffering ( Süperdi )
    5) Nosferatu ( Höööö Höööö)

Gerisine gerek yok ama Fatal frame 2, clock tower 3 .... diye gidiyor

MsDos ta en baba Korku BLOOD dur

• The Suffrering
    Bir de ister inanın ister inanmayın Prince Of Persianın kasa hoparlöründen gelen ses.
  • play statıon 2 deyken resident evil ve silent hill cok sevıodum o oyunları ama artık menejerlık ve pes dısında pek oyun oynamıom..
  • 1) undying
    2) Doom 3
    3) Half life 2 de we dont goto Rovenholm bölümü
    4) Mohaa da koşarak gelen itler

• quote:

Orjinalden alıntı: medrebaz

kingde rıfkı almaz acaip yusuf yusuf ettiriyo bana

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hknylmz -- 1 Ocak 2005, 2:37:31 >

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.