Şimdi Ara

Huawei Watch GT 2 Pro indirimli olarak ön siparişe açıldı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
900
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Huawei’in yeni üst seviye akıllı saat modeli Huawei Watch GT 2 Pro ön siparişe açıldı. Huawei Watch GT 2 Pro’nun fiyatı 2299 TL olarak belirlendi. Ön satış döneminde depozito ödeyerek sipariş veren müşteriler 150 TL indirimli olarak satın alacak. Yani 2149 TL'ye saate sahip olacak. İndirimin yanı sıra Huawei Mini Hoparlör ve Huawei araç şarj cihazı hediye ediliyor. Ön satış kampanyası 4 Ekim 2020’ye kadar devam edecek. Ayrıca alışverişten sonra Huawei Online Mağazası’na yorum yazan müşteriler, kazanacakları kupon ile 1 TL’ye Huawei Band 3e sahibi olabiliyorlar

Huawei Watch GT 2 Pro satış linki

Huawei Watch GT 2 Pro, diğer GT 2 modellerine göre premium tasarım, gelişmiş sensör, gelişmiş spor takibi ve kablosuz şarj özelliğiyle dikkat çekiyor. Saatin AMOLED ekranı 1.39 inç büyüklüğe ve 454x454 piksel çözünürlüğe sahip.

Premium materyal

Huawei Watch GT 2 Pro’da safir cam ve titanyum gövde kullanılıyor. Bu sayede dayanıklılık olarak epey gelişme kat edilmiş. Adrenalin dolu sporlar yaparken saatin çizilmesinin önüne geçiliyor. Saatin bilekliğe temas eden kısmında seramik taban kullanılmış. Bu da konforu artırıyor. Saatin genel tasarımı olarak daha sportif ve daha parlak tasarım tercih edilmiş.

Golf, kayak, snowboard ve fazlası

Huawei Watch GT 2 Pro’da 100’den fazla spor modu bulunuyor. Seçenekler arasında golf, kayak ve snowboard seçenekleri de bulunuyor. Golf oynarken sopayı tutuş pozisyonunuzu analiz ediyor, salınım hızınızı söylüyor ve oyununuzu geliştirmeniz için önerilerde bulunuyor. Kayak sporu yaparken ortalama hız, maksimum eğim gibi bilgileri kaydediyor. Sürüşünüzün tehlikeli seviyeye ulaşması durumunda uyarıda bulunuyor.

Saatin SpO2 ölçüm özelliği sayesinde sayesinde kandaki oksijen oranınızı öğrenebilirsiniz. Kandaki oksijen oranınız, ne kadar zinde olduğunuz konusunda fikir verir. Spor yaparken vücudunuzun molaya ihtiyacı olup olmadığını takip edebilirsiniz. Huawei Watch GT 2 Pro’da TruSeen 4.0+ nabız izleme teknolojisi, TruSleep 2.0 uyku takip teknolojileri kullanılıyor. Uyku problemlerinizi tespit edip öneriler sunuyor. HUAWEI Tru Relax teknolojisi sayesinde tüm gün stres takibi yapabilir, nefes egzersizleriyle stres seviyenizi düşürebilirsiniz.

200'den fazla arayüz seçeneği

Huawei Watch GT 2 Pro’yla beraber arayüz seçeneği artmış. 200’den fazla seçenek bulunduğu belirtiliyor. Kullanıcılar ayın evreleri, gelgit zamanı ve takım yıldızı gibi arayüzler seçerek gökyüzü olaylarını kolaylıkla takip edebiliyor. HUAWEI Share OneHop isimli özellik ile Huawei telefonlardaki fotoğrafları kolaylıkla arayüze ekleyebiliyoruz.

Saatin SIM girişi bulunmuyor ancak Bluetooth bağlantısını kullanarak telefonunuzdaki çağrıları saat üzerinden cevaplayabiliyoruz. Saatin mikrofonunu kullanarak görüşme gerçekleştirebiliyoruz. Çağrıyı reddetme veya sessize alma işlemleri de saat üzerinden gerçekleştirilebiliyor. Ayrıca dahili GPS özelliğine de yer veriliyor.

Kablosuz şarj

Huawei Watch GT 2 Pro, kablosuz şarj özelliğine sahip. Tam şarjla 2 haftaya kadar kullanım sunuyor. 5 dakikalık şarjla 10 saat kullanım süresi vaat ediyor. Huawei Watch GT 2 Pro, siyah ve küllü kahve renk seçenekleriyle 2299 TL fiyat etiketiyle satışa sunuldu. Ön satış döneminde satın alan kullanıcılar  2149 TL’ye bu saate sahip olabilecek. İndirime ek olarak Huawei Mini Hoparlör ve Huawei araç şarj cihazı hediye edilecek.

Huawei Watch GT 2 Pro’yu detaylı incelemek ve satın almak için:

Huawei Watch GT 2 Pro satış linki

• Bilgi vermeden DonanimHaber.com&utm_source=gelirortaklari&utm_term=63
    gelir etme linkleri paylaşımı kanunen yasaktır. Bilgi vermeniz lazım burada kekolanan alıcılarada söyliyeyim. Linkle tıkladıktan sonra bilgisayarınıza cookie atılır siz 4 ay sonra bile alsanız donanımhaber veya yazar bu satıştan komisyon alır. Dürstlük her şeydir.

Bilgi vermeden DonanimHaber.com&utm_source=gelirortaklari&utm_term=63

gelir etme linkleri paylaşımı kanunen yasaktır. Bilgi vermeniz lazım burada kekolanan alıcılarada söyliyeyim. Linkle tıkladıktan sonra bilgisayarınıza cookie atılır siz 4 ay sonra bile alsanız donanımhaber veya yazar bu satıştan komisyon alır. Dürstlük her şeydir. 

• Huawei saatlerin iphone ile uyumsuzlukları var, almadan önce araştırın.

• Yanları gibi arkası da titanyum mu acaba?

Düzenleme: Linkten inceledim arkası plastikmiş. O zaman ne anlamı kaldı titanyum olmasının?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _magnetar_ -- 23 Eylül 2020; 23:7:50 >
  • Saat çok güzel duruyor. Ciddi ciddi almayı düşünüyorum vallahi.

• yalnız sitede 2149 tl gözükmüyor. 150 tl depozito + 150 daha öde diyor daha sonra. yani 2299-300 = 2000 tl olacak gibi duruyor. mobil kuponda var aslında fakat kullanma şansımız pek yok gibi onu

• _magnetar_ kullanıcısına yanıt
    Arkası seramik

• headhunter kullanıcısına yanıt
    En özenli, detaylı ve düzgün Türkçeli haberleri komisyonlu olanlar oluyor. Buradan ayırt edebiliyorum ben :)

• Ön siparişi verdim. Materyal olarak Titanyum gövde, Safir Cam, Seramik arka kapak olması ve Deri kayış sunması bir saat için 4*4 lük demek.

• Huawei gt2e kullanan birisi olarak. Huawei kesinlikle tavsiye etmiyorum.

• HUAWEİ Hayatıma renk kattı bu saat almak istiyorum

• Çıktığı ilk günden beri samsung saatleri kullanıyorum. bu saat,i sipariş vermemin nedeni golf aktivitesi olması deneyip göreceğim (Arkadaşın biri yorum yazmış buradan linke tıklar dört ay içerisinde alırsanız bu site komisyon alıcak:)) ben doğrudan huwei sayfasından sipariş verdim burada belirtilen aynı ücreti ödedim:)

• _magnetar_ kullanıcısına yanıt
    arkası metal olursa kablosuz şarj özelliği işlemez ;)

• Şu pandemi süresinde temassız ödemesi olmayan veya Türkiye'de çalışmayan akıllı saat ne işe yarayacak? GT 2 Pro da temassız ödeme var mı? Varsa da Türkiye'de ki kredi kartları ile çalışıyor mu?

• Galaxy watch 3 varken aynı fiyata neden bunu alalım? Gsmarenadan donanımlarına baktım watch 3 önde gibi geldi bana?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kediterbiyecisi

arkası metal olursa kablosuz şarj özelliği işlemez ;)

Kablosuz şarj olmasına rağmen Apple arkasını da metal yapıyordu. Sensörün olduğu kısım plastik sadece. Huawei de sadece sensörün olduğu kısmı plastik yapsa çevresini metal yapsa benim istediğim gibi olacak.

Tag Heuer da benzer şekilde yapmış. İstedikten sonra yapılıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: _WaMpire_

Arkası seramik

Seramik demişler ama canlı incelemek lazım. Seramik dedikleri malzemenin plastik benzeri bir malzeme olduğunu düşünüyorum.

• Bilindik markalar arasinda apple watch 6 nin vs titanyum veesiyonlarini saymazsak 2200 kusure alinabilcek en ust malzeme kalitesine sahip cihaz. Ekran safir cerceve titanyum arkasi seramik fiyatina bakilirsa cok iyi gercekten.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sanki bir çok yorum parayla yazılmış gibi. Reklamında bir ahlakı olmalı..

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.