Şimdi Ara

Hangi yongayla geldi? 'Samsung Galaxy S20 FE ilk izlenim'

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
1.136
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • hay allahım okdr bekle bekle exynos 990 ve 6 gb ram ile gelsin pes!

• Avrupa fiyatları 4g 650 euro 5g 750 euro olarak açıklandı

• exynos yani almayacağım. Bi umut snapdragonlu da gelir alırım demiştim. Artık başka markalara bakacağız...

• Snapdragon gelse alacan yani :) s20 den pahalı gelir bu telefon git s20 al geç. Exynos 990 da iyidir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-BB2CECC18 -- 23 Eylül 2020; 18:30:30 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Düz ekran tercih ediyorum. Zaten s10e kullanıyorum.

İsteyen s20 alabilir tabi ama benim şartlarımı karşılamıyor malesef.

• Hollanda Belsimpelde Poco F2 Pro 128 GB 349 Euro şu an. Daha 2 ay önce telefon aldım ama yine de alıcam çok uygun şu an fiyatı.

• herze H kullanıcısına yanıt

Düz ekran kesinlikle bir ekran zevki veriyor. S8'den S10e'ye geçince ekran beni aşırı memnun etmişti. S20'nin hafif kıvrımları çok sıkıntı olmasa da, yine de bir düz ekran değil.

• sis651 kullanıcısına yanıt

S10e bulabilsem uyguna bende şimdi alırım fakat s10 plus fiyatına satılıyor. Kavisli ekran bana göre değil.

• hasan.sonus kullanıcısına yanıt

Fiyatı çok iyiymiş bizde 6000-6500 lira bandında. 650 euroluk s20 fe 6500 den geldi demek ki bizim kazıkçılar hala 650 eurodan satıyor.

• samsung shop tr'de exynos 990 işlemci,128gb hafıza ve 8 gb ddr5 ram diyor. yani 6 gb ddr5 ram olmayacak. bu güzel.. ah işlemci sd olaydı tadından yenmezdi.. acaba sd 5g versiyonda satılırmı ülkemizde... herneyse ilk çıkınca değilde 6bin bandına gelince alırım artık..

• wosswoss kullanıcısına yanıt

Akacajsan şimdi al galaxy buds plus var onu satınca aynı para olur zaten

• turkay23 kullanıcısına yanıt

galaxy buds plus olması benim için bir artı veya eksi değil. çünkü şimdi eğer alırsam eğer ztn kulaklığı satmayı düşünmem. şimdi almak içinde acele etmem çünkü sırf kulaklık veriyor diye (ihtiyacım olmayan bir şey) almam.

ben incelemeler vb. geldikten yani 1 ay sonra vb. almayı düşünüyorum ki o zmnlar eminim samsung dışındaki yerlerde 6.250 tl bandında satılır (kur artsa bile)

hem belki süpriz olur sd 5g'li bulurum bir yerden belli olmaz

• wosswoss kullanıcısına yanıt

Ülkemizde 5G ihalesi yapılmadı. Bu yüzden 5G'li diye satılan bir telefonun, ülkede 5G devreye girdikten sonra hizmet verememe riski var. Küçük bir risk ama bu belirsizlikte bu işe girmek istemiyor Samsung.

aslında doğru söylüyorsunuz 5g diye alıp 5 g'yi kullanamama ihtimalide var. fakat ozmnda 4g ile exynos990 kullanacağıma 4g ile sd kullanırım daha iyi diye düşünüyorum :)

• Exynos pişmanlıktır

LTE mode da takılırız ne olacak. Ancak Exynos 990'da 5G modem ayrı.

https://www.sammobile.com/samsung/exynos/990//

5G'lisi SD 865

Keşke 8 GB RAM 128 ROM SD 865 SoC ile de gelse.

• astegon kullanıcısına yanıt

Qualcomm Snapdragon 865'te de bu sene modem harici hocam. X55 modem var harici.

Bence fiyat farkı oluşturabilmek için böyle bir şey yaptılar. 5G'li alan hem daha pahalı hem de 5G'li model, diğerleri daha ucuz Exynos model. Ha merakım, ola ki Amerika'da biri 4G cihazı almak istedi. Öyle bir seçenek olacak mı ve o Exynos'lu mu olacak? Yoksa oraya 4G'li bir Qualcomm mu gidecek?

• Tam da s10 plus alacaktım iyi oldu bunu alabilirim.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.