- x
cd sürücüm boş cd leri okumuyor,dolu cd leri okuyor
55 Cevap60443 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

39 Mesaj
27 Mayıs 2007; 21:18:53 
Bu mesajla ilgili şikayetinizi bu icon a tıklayarak yapabilirsiniz. Şikayet PM

slm arkadaşlar cd sürücüme boş cdleri taktıgım zaman aynenn şöyle diyor:

E:/ yanlış işlev

Erişilemez.

Tamam

ama içi dolu herhangi bir cd yi taktıgım zaman ise hemen okuyor.bu sorunu nasıl düzeltebilirim.

yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim...

kolay gelsin...

mehmet

476 Mesaj
27 Mayıs 2007; 21:22:53 

boş cd takıp içine girmeye çalışırsan normal bu hata okuyor cd sürücün

2069 Mesaj
27 Mayıs 2007; 21:53:43 

Boş olan bir cd'de ne okutmayı çalışıyorsun anlamadım?
Neden seni bu kadar rahatsız etti bu durum?

İNSANLAR DA PARA GİBİDİR, IŞIĞA TUTUN, İÇİNDE ATATÜRK YOKSA SAHTEDİR!

1691 Mesaj
27 Mayıs 2007; 22:37:33 

bu sorunu windowsu cd kayıt özelliiğini açarak çözebilirsin cdrw dvdrw herneyse cd yazıcına sağ tık özelliklerden kayıt sekmesine gel ve oradan bu sürücüde cd kaydetmeyi etkinleştiri işaretle tamam de tamadır

biliyorsan konus ibret alsınlar bilmiyorsan sus adam sansınlar

5035 Mesaj
27 Mayıs 2007; 23:00:56 

mantıklı olan da bu değil mi zaten :)

Alper ŞEN
KALBİMİZDESİN PİLOT ALPER

GALATASA|RA|Y

39 Mesaj
28 Mayıs 2007; 19:58:52 

herhangi bir programı boş cd ye kayıt etmek istiyorum,ama okumuyor işte,cd yi görmüyor ki nereye kaydedecegim ben şimdi bu programı.taktıgım cd boş olsa bile ya otomatik olarak ya da kendim içini açtıgımda sana ne kadar alan dolu ne kadar alan boş gösteriyordu,şimdi ise okumadıgı için hiçbir şey göstermiyor,bende hiçbir şeyi kaydedemiyorum.

sorun bu.

yardımlarınız için teşekkürler.

mehmet

39 Mesaj
28 Mayıs 2007; 20:05:55 

quote:

Orjinalden alıntı: SPaCeLoRD

mantıklı olan da bu değil mi zaten :)

abi ''windows cd kayıt bölümüne'' nerden gidecegim.bunu da zahmet olmasa açıçlaman mümkün mü?

çok teşekkür ederim ayrıca.

mehmet

319 Mesaj
28 Mayıs 2007; 20:12:36 

kardeş cd sürücün Writer değilse elbette giremezsin içine....

39 Mesaj
28 Mayıs 2007; 20:41:46 

abilerim olay şu:

ben 1 ay evveline kadar bunun içine bir boş cd takıp mesela 50 tane şarkı atacam ya,takıyordum cd yi,otomatik olarak karşıma hemen bir klasor açılıyordu,bu klasörün içine istedigim şarkıları atıp

sol tarafta '''Bu dosyaları cd ye kopyala''diye bir imleç oluyordu,ve ben buna bastıgımda şarkılar cd ye yazdırılıyordu.

sonra cd yi çıkarıp istedigim yerde dinleyabiliyordum.ama artık yeni bir şarkı cd si yapamıyorum.Artık boş cd taktıgımda hiç otomatik açılma falan olmuyor.ben de bilgisayarıma girip ordan üzerine iki kere tıklayıp açayım diyorum,ve iki kere tıklayınca da şu hatayı veriyor işte:

E:/yanlış işlev

Erişilemez

Tamam.

mecburen de tamam a basmak zorun da kalıyorum.

yardımlarınızı bekliyorum....

mehmet

2533 Mesaj
28 Mayıs 2007; 20:47:11 

cd sürücüsü ile alakalı degil sanırım yazdırma programın ayarları ile biraz oynasan olabilir

14683 Mesaj
28 Mayıs 2007; 20:47:14 

Bilgisayarınıza taktığınız Cd'leriniz artık otomatik başlama özelliğine cevap vermiyorsa ve gereken tüm ayarları değiştirmenize rağmen bir fayda sağlamadıysanız çözümü registry'de bulabilirsiniz.
Başlat-çalıştır-regedit
Bunun için kayıt içinde HKEY_CURRENT_USERS\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion \Policies\Explorer anahtarına ulaşın ve buradaki NoDriveTypeAutoRun'ın değerinin 95 00 00 00 olduğundan emin olun değilse değiştirin. Sorun düzelecektir.

MOTO G ORJİNAL FLIP COVER KILIF (Turkuaz)

2852 Mesaj
28 Mayıs 2007; 20:49:37 

durum şu.sen eskiden boş cd yi taktığında otomatik olarak bir klasör açılıyordu.o klasör yazdırmak istediğin dosyaları attığın yer.cdnin içi değil o.hatta dosyaları o klasöre attığında üstte "CD'ye yazılmaya hazır dosyalar" yazan bi klasör.sen şimdi şöyle yap.hangi dosyaları cdye yazdırmak istiyorsan üstüne sağ tıkla ve gönder'e gel.ordan cd yazıcını seç o zaman o klasör gene karşına gelecek.

2005 Nissan Primera Tekna + 2005 Renault Modus 1.6 BVA Dynamique Stil Paket
www.nissanclubtr.com

392 Mesaj
28 Mayıs 2007; 21:09:29 

Arkadaşım cd writerın ile beraber sana bir yazılım cd si vermeleri gerekiyordu. (muhtemelen nero) o cd deki programı kurarsan windowsun cd yazdırma işlevini kullanmak zorunda kalmazsın. kolay gelsin.

39 Mesaj
28 Mayıs 2007; 21:20:18 

quote:

Orjinalden alıntı: FelixCrail

durum şu.sen eskiden boş cd yi taktığında otomatik olarak bir klasör açılıyordu.o klasör yazdırmak istediğin dosyaları attığın yer.cdnin içi değil o.hatta dosyaları o klasöre attığında üstte "CD'ye yazılmaya hazır dosyalar" yazan bi klasör.sen şimdi şöyle yap.hangi dosyaları cdye yazdırmak istiyorsan üstüne sağ tıkla ve gönder'e gel.ordan cd yazıcını seç o zaman o klasör gene karşına gelecek.

abi,
başlat-çalıştır-regedit.
yazıyorum ama bun da bile hata veriyor yaw.aynen hata şu:

''Windows belirtilen aygıta,yola veya dosyaya erişemedi,öğgeye erişmek için gereken izinleriniz olmayabilir''diyor aynen,öteki sorunu sanki halledebilidim bir de bu sorun çıktı.

rica etsem buna da bi el atar mısın?
çok teşekkür edrim,çok

mehmet

1691 Mesaj
28 Mayıs 2007; 22:16:15 

quote:

bu sorunu windowsu cd kayıt özelliiğini açarak çözebilirsin cdrw dvdrw herneyse cd yazıcına sağ tık özelliklerden kayıt sekmesine gel ve oradan bu sürücüde cd kaydetmeyi etkinleştiri işaretle tamam de tamadır

senin cevabın bu başka yerde arama

39 Mesaj
28 Mayıs 2007; 22:19:52 

dedigin yere nereden gidecem abi,onu bulamadım ki ben.
dediklerini uygulayacam da bulursam...

açıklaman mümkün mü?

mehmet

1691 Mesaj
28 Mayıs 2007; 23:37:23 

bilgisayarıma gireceksin dvd rw nin üstüne sağ tık özellklere geleceksin kayt sekmesine geçeceksin bu sürücüde cd kaydetmeyi etkinleştiri işaretliyeceksin tamam diyeceksin

0

veya neronun ek yazılım programı olan incd yükleyerek cdye atmak istediklerinizi direk cdye kopyalayabilirsiniz

39 Mesaj
29 Mayıs 2007; 19:49:25 

quote:

Orjinalden alıntı: adem81

bilgisayarıma gireceksin dvd rw nin üstüne sağ tık özellklere geleceksin kayt sekmesine geçeceksin bu sürücüde cd kaydetmeyi etkinleştiri işaretliyeceksin tamam diyeceksin

0

veya neronun ek yazılım programı olan incd yükleyerek cdye atmak istediklerinizi direk cdye kopyalayabilirsiniz

oraya gelip ''Kayıt' a tıkla diyosun da o bile yok yahu,

'''Genel'''Otomatik kullan'''Donanım'''Paylaşım''' simgeleri var.kayıt diye bir şey yazmıyor.olması gerek ama yok abi işte.bunu kurtarmanın tek yolu format mı acaba.atsam düzelir mi.Başlat tan regediti bile çalıştırmıyor,ama csd veya başka bişi yazdıın mı çalıştıra, açıyor.trojanların bir etkisi ola bilir mi.

yardımların için teşekkürler...

mehmet

39 Mesaj
30 Mayıs 2007; 19:32:09 

arkadaşlar ne yapmam lazım bu durum da ,format atsam düzelir mi?

lütfen, engin bilgilerinize ihtiyacım var.pc de hiç bir işi yapamaz oldum.

mehmet

587 Mesaj
5 Haziran 2007; 5:05:51 

Aynı problemi ben de yaşıyorum. e çıldırma noktasındayım. Koskoca internette tek bir adam gibi çözüm yok. İnanılır gibi değil.. Boş CD yi takınca yanlış işlev hatası veriyor.

2005 Model Peugeot 307 XR 1.6 Triptonik Vites Benzinli

1691 Mesaj
5 Haziran 2007; 8:34:48 

sizin okuyucunun rw özelliği olduğundan eminmisiniz

21 Mesaj
5 Haziran 2007; 12:50:34 

Boş Cd Taktığında Böle Demesi Normal Cd Sürücünde Birşey Yok Merak Etme

1 Mesaj
14 Haziran 2007; 18:25:05 

aynı sorunu aylarca yaşadım. servise getirmem gerekiyordu. Ama yeni aldığım toplama bilgisayarım için servise zaten çok fazla gitmiştim. Derdimi çözebileceklerinden de doğrusu emin değildim. DVD yazıcım garantiden yeni gelmişti. Kopyalama yapmadığı için sökerek servise getirdiğimde oradaki bilgisayara takılınca sorunsuz çalışmıştı. Ama nedense bendeki bilgisayarda çalışmıyordu. Günlerce internette sorunumu googleye yazarak çözümünü araştırdım. Bu sayfa karşıma çıktığında sevinmiştim. Ümitle devamını okuyordum. Çünki sorun benim sorunumla aynıydı. Ama maalesef bir çözüm bulamamıştım. Bu konudaki önerlierin bir çoğunu değişik sitelerden okudum. Bilgisayarımı açtım uğraştım. Ne olduğunu dahi bilmediğim ilk defa forumlardan öğrendiğim campır ayarlarını bile değiştirdim. ama sorunumu çözemedim. Sonunda karar vermiştim. belkide benim işletim sistemim hatalı idi. başka bir xp cd si ile format attım. donanım yazılımlarını yüklemeden dvd yazıcımı denedim. Erişilemez yanlış işlev hatası ortadan kalkmıştı. gigabyte GA 965P-S3 anakart kullanmaktayım. Anakartımın drayvırını yükleyince aynı hata yeniden oluştu. drayvırları kaldırınca sistem açmaz oldu. Sorunun işletim sisteminde değil anakartın yazılımında olduğunu düşündüm. Yeniden format attım. Bu sefer anakartımın yazılımını internetten indirerek kurdum. Şu anda dvd yazıcım gayet güzel çalışıyor. Önceden dolu cd ve dvd leri okuyabiliyor ama boş cd ve dvd leri ne okuyabiliyor ne de yazabiliyordu. Açmak isteyince de erişilemez yanlış işlev hatası veriyordu. Bu tecrübemi burada paylaşmak istedim. Sırf bu yüzden foruma üye oldum. Umarım bu tecrübem size de faydalı olur. sevgilerle...

59 Mesaj
25 Haziran 2007; 19:03:05 

ya bende de aynı sorun var. gerçekten bunun çözümünü bilen yok mu. Bende de sağ tıklayınca kayıt bölümü yok. sorun ondan mı kaynaklanıyor acaba....

5228 Mesaj
25 Haziran 2007; 19:07:44 

http://www.isobuster.com/
isobuster yazılımını indirip, bununla CD içeriğini görmeye çalış

''İki Mustafa Kemal vardır: Biri ben, et ve kemik, geçici Mustafa Kemal... İkinci Mustafa Kemal, onu "ben" kelimesiyle ifade edemem; o, ben değil, bizdir! O, memleketin her köşesinde yeni fikir, yeni hayat ve büyük ülkü için uğraşan aydın ve savaşçı bir topluluktur. Ben, onların rüyasını temsil ediyorum. Benim teşebbüslerim, onların özlemini çektikleri şeyleri tatmin içindir. O Mustafa Kemal sizsiniz, hepinizsiniz. Geçici olmayan, yaşaması ve başarılı olması gereken Mustafa Kemal odur!'' Mustafa Kemal ATATÜRK

208 Mesaj
8 Temmuz 2007; 12:18:12 

quote:

Orjinalden alıntı: adem81

0

Arkadaşlar aynı sorun bende de var ve "Kayıt" sekmesi gözükmüyor bende.Onun görünmesi için ne yapabilirim?Yardım eder misiniz lütfen.Ayrıca DVD Writer ım son zamanlarda g/ç hatası veriyordu sistem geri yükleme yapınca düzeldi ama şimdi de boş cd için yanlış işlev hatası veriyor.Cevaplarınızı bekliyorum...
Şimdiden teşekkürler,kolay gelsin.

1 Mesaj
8 Ağustos 2007; 21:58:21 

1. Önce Başlat'ı sonra Çalıştır'ı tıklatın.
2. Aç kutusuna regedit yazın ve Tamam'ı tıklatın.
3. Aşağıdaki kayıt defteri alt anahtarını genişletin:
HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Explorer\CD Burning\Drives
4. Dosya menüsünde Ver'i tıklatın.
5. Dosya adı kutusuna sürücü anahtarlarının yedek kopyası yazın ve Kaydet'i tıklatın.

Not Bu kayıt defteri alt anahtarını, kaydettiğiniz sürücü anahtarlarının yedek kopyası.reg dosyasını çift tıklatarak geri yükleyebilirsiniz.
6. Kayıt Defteri Düzenleyicisi penceresinin sol bölmesinde, Drives altındaki Volume{GUID} klasörünü tıklatın; burada GUID, 32 karakter uzunluğunda onaltılık bir genel benzersiz tanımlayıcıdır.

Not Bilgisayarınızda birden çok CD-ROM sürücüsü varsa, her sürücü için ek bir Volume{GUID} klasörü listelenir.
7. Kayıt Defteri Düzenleyicisi penceresinin sağ bölmesinde, Drive Type öğesini çift tıklatın.
8. Sürücü türüne bağlı olarak, Değer verisi kutusuna 1 veya 2 yazın ve Tamam'ı tıklatın.

Sürücü CD-R ise sürücü türü 1, sürücü CD-RW ise sürücü türü 2 olmalıdır.
9. Kayıt Defteri Düzenleyicisi'nden çıkın.
10. Önce Başlat'ı sonra Bilgisayarım'ı tıklatın.
11. Taşınabilir Depolama Aygıtı altında, CD-R veya CD-RW sürücüsünü sağ tıklatın ve açılan kısayol menüsünden Özellikler'i tıklatın.
12. Kayıt sekmesi görüntüleniyorsa, Windows sürücüyü bir kayıt yapılabilen aygıt olarak tanımlamıştır.
13. İptal'i tıklatın.

Not Bilgisayarınızda birden çok CD-ROM, DVD-ROM veya CD-RW sürücüsü varsa ve Kayıt sekmesi görüntülenmiyorsa, Windows kayıt defterinde yanlış bir sürücü "kayıt yapılabilen" olarak yapılandırılmış olabilir. Bu sorunu gidermek için aşağıdaki adımları izleyin:a. 1. ile 9. adımlar arasını yineleyip, yukarıdaki değerini değiştirmiş olduğunuz Volume{GUID} klasörünün Drive Type değerini düzenleyin.
b. Değer verisi kutusuna 3 yazın ve Tamam'ı tıklatın.

Sürücü türü değeri olarak 3 kullanılması, sürücünün standart bir CD-ROM olduğunu ve yazdırılabilir olmadığını gösterir.
c. Kayıt Defteri Düzenleyicisi penceresinin sol bölmesinde, sonraki Volume{GUID} klasörünü tıklatın.
d. 7. ve 8. adımları izleyip, Değer verisi girdisini sürücü türüne bağlı olarak 1 veya 2 olarak değiştirin.
e. Kayıt Defteri Düzenleyicisi'nden çıkın ve 10 ile 12. adımlar arasını yineleyip CD-R veya CD-RW sürücüsünün Özellikler iletişim kutusunda Kayıt sekmesinin görüntülendiğini doğrulayın.

En önemlisi (drive type)deki değeri 2 yapmanız ondan sonra zaten Cd özelliklerinde kayıt sekmesi açılıyor ve boş cd leri görüyor ben denedim yaptım.inşallah sizin işinizede yarar.başarılar...

5836 Mesaj
28 Ocak 2008; 22:35:34 

quote:

Orjinalden alıntı: emrear

HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Explorer\CD Burning\Drives
5. Dosya adı kutusuna sürücü anahtarlarının yedek kopyası yazın ve Kaydet'i tıklatın.

Not Bu kayıt defteri alt anahtarını, kaydettiğiniz sürücü anahtarlarının yedek kopyası.reg dosyasını çift tıklatarak geri yükleyebilirsiniz.
6. Kayıt Defteri Düzenleyicisi penceresinin sol bölmesinde, Drives altındaki Volume{GUID} klasörünü tıklatın; burada GUID, 32 karakter uzunluğunda onaltılık bir genel benzersiz tanımlayıcıdır.

Not Bilgisayarınızda birden çok CD-ROM sürücüsü varsa, her sürücü için ek bir Volume{GUID} klasörü listelenir.
7. Kayıt Defteri Düzenleyicisi penceresinin sağ bölmesinde, Drive Type öğesini çift tıklatın.
8. Sürücü türüne bağlı olarak, Değer verisi kutusuna 1 veya 2 yazın ve Tamam'ı tıklatın.

11. Taşınabilir Depolama Aygıtı altında, CD-R veya CD-RW sürücüsünü sağ tıklatın ve açılan kısayol menüsünden Özellikler'i tıklatın.
12. Kayıt sekmesi görüntüleniyorsa, Windows sürücüyü bir kayıt yapılabilen aygıt olarak tanımlamıştır.
13. İptal'i tıklatın.

Not Bilgisayarınızda birden çok CD-ROM, DVD-ROM veya CD-RW sürücüsü varsa ve Kayıt sekmesi görüntülenmiyorsa, Windows kayıt defterinde yanlış bir sürücü "kayıt yapılabilen" olarak yapılandırılmış olabilir. Bu sorunu gidermek için aşağıdaki adımları izleyin:a. 1. ile 9. adımlar arasını yineleyip, yukarıdaki değerini değiştirmiş olduğunuz Volume{GUID} klasörünün Drive Type değerini düzenleyin.

Sürücü türü değeri olarak 3 kullanılması, sürücünün standart bir CD-ROM olduğunu ve yazdırılabilir olmadığını gösterir.
c. Kayıt Defteri Düzenleyicisi penceresinin sol bölmesinde, sonraki Volume{GUID} klasörünü tıklatın.
d. 7. ve 8. adımları izleyip, Değer verisi girdisini sürücü türüne bağlı olarak 1 veya 2 olarak değiştirin.
e. Kayıt Defteri Düzenleyicisi'nden çıkın ve 10 ile 12. adımlar arasını yineleyip CD-R veya CD-RW sürücüsünün Özellikler iletişim kutusunda Kayıt sekmesinin görüntülendiğini doğrulayın.

En önemlisi (drive type)deki değeri 2 yapmanız ondan sonra zaten Cd özelliklerinde kayıt sekmesi açılıyor ve boş cd leri görüyor ben denedim yaptım.inşallah sizin işinizede yarar.başarılar...

çok saol allah razı olsun sorunumu çözdün..artık dvd rw içine girebiliorum boş cd leri dvd leri okuyor

2 Mesaj
23 Şubat 2008; 13:27:02 

Slm emrear dediğin gibi hepsini yaptım cd-rw özelliklerindende kayıt sekmesi çıktı oralarıda yaptım ama tam yazıcam zaman cd yazılabilir değil gibi hata veriyo ama cd yazılabilir yani sizce nedir problem? şimdiden teşekkürler

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
18 Mart 2008; 17:57:36 

Bilgiler için tşk ederim şu an bendede yazıyor!

563 Mesaj
23 Nisan 2008; 23:48:25 

cevap doğru cd sürücüne sağ tuş de özel kayıt cd kaydetme tik at oluo.bendede ole oldu sımdı buran baktım duzelttım artık yazabılıom cok sağolun arkıler sızın gıbı ınsanalar olmasa fortmat atccaktım

"Baylar, bütün insanlığın görgü, bilgi ve düşünüşte yükselip olgunlaşması, hıristiyanlıktan, müslümanlıktan, budizmden vazgeçerek yalınlaştırılmış ve herkes için anlaşılacak bir duruma getirilmiş katkısız ve lekesiz bir dünya dininin kurulması ve insanları şimdiye değin kavgalar, pislikler, kaba istek ve eğilimler arasında bir aşağılık yerde yaşadıklarını kabul ederek, bütün gövdeleri ve usları ağılayan kötülük etkenlerini ortadan kaldırmaya karar vermesi gibi koşulların gerçekleşmesini gerektiren "birleşik dünya devleti" kurma düşünün tatlı olduğunu yadsıyacak değiliz."***Mustafa Kemal Atatürk ***

1062 Mesaj
23 Şubat 2009; 16:13:25 

çok teşekkür ederim bendede oldu

SONY XPERİA SP KULLANICILAR KULÜBÜ

1544 Mesaj
23 Şubat 2009; 19:37:16 

eline sağlık emre
quote:

13. İptal'i tıklatın.

Bugünler kötü olsa bile hep yarınlar güzel olacak derler peki bugünler dünlerin yarınları değil mi?

Büyük randevu bilsem nerede saat kaçta,Tabutumun tahtası bilsem hangi ağaçta.. ((( Necip Fazıl Kısakürek )))

344 Mesaj
14 Mayıs 2009; 16:25:10 

forumuma yeni üye oldum bende sadece dvd rw war ama kayıtsekmesini açtım ama

boş cd leri takınca okuyor ama boş göstermiyor [simage][/simage]

344 Mesaj
14 Mayıs 2009; 16:44:18 

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

752 Mesaj
18 Mayıs 2009; 13:51:15 

quote:

Orjinalden alıntı: myth1907

kardeş cd sürücün Writer değilse elbette giremezsin içine....

writer olmadan boş cd açılmaz

344 Mesaj
19 Mayıs 2009; 19:38:42 

benimki writer yazıcı okuyucu herşey war

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

344 Mesaj
19 Mayıs 2009; 19:41:53 

sadece boş cd yi takınca 700 mb boş alan göstermiyo :S o sorunum var cd leri yazıp okuyom ama nero ile yazıyom

912 Mesaj
3 Temmuz 2009; 20:07:18 

benim drives in altında volume yokk napcam

MSI GT725,iPhone 5 16 GB,iPad 3 64 GB Wifi+3G,HTC Tytn II,Pentax K-x+55-300mm zoom lens+18-55 mm

1746 Mesaj
3 Temmuz 2009; 21:58:20 

elinize sağlık

633 Mesaj
15 Temmuz 2009; 11:55:07 

Bu işlemi yaptım artık boş cd'lerin içine girebiliyorum fakat şimdide bu dosyaları cd'ye yaz dediğimde cd'ye isim veriyorum ileri diyorum. " Sürücüde Disk Yok Lütfen D:\ sürücüsüne yazılabilir bir CD yerletşrin. " diyor ve ileri gitmiyor =C bu sorunu nasıl çözeriz ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hakeren -- 15 Temmuz 2009; 11:55:35 >

www.basoyna.com
www.oyunhabercisi.com

1 Mesaj
18 Temmuz 2009; 5:16:45 

quote:

13. İptal'i tıklatın.

Eline Koluna sağlık nasıl işime yaradı bilemezsin .... Çok teşşekür ederim

(sana teşşekür etmek için foruma uye oldum :) )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rapustad07 -- 18 Temmuz 2009; 5:17:07 >

Gül sunan elde daima gül kokusu kalır..
(çin ata sözü)

1 Mesaj
7 Kasım 2009; 21:48:54 

allah hepinizden razı olsun benimde bilgisayarıma boş cd koyunca görmüyordu erişilmez diyordu acaba cd mi bozuk dedim başka bir boş cd koydum onu da görmedi .daha sonra başka bi arkadasın bilgisyarından denedim oldu .cd dolunca pc de gördü sonra bu siteye girdim yazılanları yaptım oldu ALLAH SİZDEN RAAZI OLSUN NE MURADINIZ VARSA VERSİN İŞLERİNİZ YOLUNDA GTSİN ALLAH SEVDİKLERİNİZİ SİZE BAĞIŞLASIN AAMİN!!SIRF TEŞEKKÜR ETMEK İÇİN ÜYE OLDUM BEN ÇOOOOO..OOOK TEŞEKKKÜR

1643 Mesaj
14 Kasım 2009; 18:14:00 

beyler benim sorunum direk hiçbir şeyi okumamasıyla ilgili. bazı cdleri çok iyi okuyor, bazı cdleri hiç okumuyor. benim eski 8 yıllık bilgisayardaki cd-rom gibi olması beni sinir ediyor. ama onda cdyi 20-30 kez çıkarıp takınca belki birinde okuyordu. şimdi bu 2 yıllık bilgisayarda LG marka bir dvd-wr var ancak yeni modem aldım, bir türlü yazılımını yükleyemedim çünkü cdyi okumadı... bir yardım ederseniz sevinirim.

NOT: 5-6 kez çıkarıp takıp yeniden denedikten sonra artık ne zaman cdyi taksam kasadan ses gelmeye başladı gürültülü bir şekilde...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gvngngr -- 14 Kasım 2009; 18:15:04 >

gifootball.blogspot.com En iyi liglerin golleri ve muhteşem hareketlerine ait haftalık futbol gifleri

9 Mesaj
12 Nisan 2010; 2:03:34 

Selam arkadaşlar, öncelikle siteye, hepinize teşekkür etmek istiyorum, benim sorunda boş cd görmeme olayı, konudakileri harfiyen yaptım, bu seferde yazılabilir cd yerleştirin diyor, Br de dejaay yöneticimin dediğini geri alınca, sürücü anahtarlarına bir yenisi eklendi; CurrentCDWrit... REG_DWORD 0xffffffff (4294967295). Bu nedir? Aslında emin değilim ama önce yok gibiydi, ne yapacağız silicez mi bunu? Tekrar teşekkürler.

6 Mesaj
29 Nisan 2010; 3:05:34 

Kardeş Allah razı olsun bende de oldu. Nezamandır neden boş cdyi okumuyor diye düşünüp üzülüyordum şimdi senin sayende başardım sağolasın.

189 Mesaj
29 Nisan 2010; 3:35:56 

394 Mesaj
29 Nisan 2010; 10:26:44 

14 Mesaj
3 Mayıs 2010; 0:28:35 

quote:

Orijinalden alıntı: Hakeren

Bu işlemi yaptım artık boş cd'lerin içine girebiliyorum fakat şimdide bu dosyaları cd'ye yaz dediğimde cd'ye isim veriyorum ileri diyorum. " Sürücüde Disk Yok Lütfen D:\ sürücüsüne yazılabilir bir CD yerletşrin. " diyor ve ileri gitmiyor =C bu sorunu nasıl çözeriz ?

aynı sorun bende de var ,kayıt özelliği geldiği halde problem devam ediyor

1 Mesaj
8 Mayıs 2010; 19:32:55 

ALLAH RAZI OLSUN SENDEN **''emrear''** SAYENDE CDROM DÜZELDİ ELİNE SAĞLIK

1 Mesaj
1 Eylül 2010; 16:59:58 

Kardeşim Sürücü Anahtarının kopyası nedir bana bi açıklarmısın şimdiden tşkrler

1 Mesaj
1 Kasım 2010; 10:24:29 

Byler admin kardeş doğru söylüyorr .... dediklerinin hepsını yapınn kayıt sımgesı cıkıyorr ve okuymaya baslıor cd lerı sorun yokk bndede aynısı olmuşştuu eger yapamıyorsanız olmuyorsa format atıcaksınn kardeşim kayıt defterındekı bılgıler sılınmiş olabılırr format cozumu olmuyoırsa ama admının dedıklerını yapın oluyorr !!!

14 Mesaj
22 Mart 2011; 2:03:31 

[Kunye=] mrb kardesim tum bu dediklerini cok rahat bi sekilde yaptim kayit sekmesi geldi ordan kayit acik yapiyorum gene ayni sorun devam ediyo kayit sekmesine geri donuyorum kkayit ozelligi kapali defalarca deedim kayiti aciyoum tmm tikliyorum az sonra bakiyorum isaret kalkmis pc ye cinmi girmistir artik kotu amacli ruhlarmi girmistir :(

mehmet

1 Mesaj
13 Nisan 2011; 19:06:05 

meraba...benim cd rom da da dolu cdler okunuyor fakat boş cdler okunmuyor dediğniz gibi yapıyodum ama çalıştır a regedit yazınca kayıt defteri düzenleme yöneticiniz tarafından devreden çıkarılmış yazıyor herhalde fortmat attrdığım yerde yaptırlar bilmiyorum ben yapmadım bu sorunu nasıl çözebilirim yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler çok önemli...

11 Mesaj
22 Ağustos 2011; 19:57:10 

quote:

Orijinalden alıntı: Tolgá

çok saol allah razı olsun sorunumu çözdün..artık dvd rw içine girebiliorum boş cd leri dvd leri okuyor

Çok ama çok değerli bir bilgi bu. Teşekkürler emrear . Çok uzun zamandır çözemediğim sorunumu çözdüm bu bilgiler ile. Süpersin...

845 Mesaj
25 Temmuz 2012; 23:56:49 

quote:

Orijinalden alıntı: emrear

13. İptal'i tıklatın.

win7 de 1-2 yazdım olmadı kafadan birşeyler yazdım yine olmadı cd cıkarıp taktım bu cd yaz dedi sonra diski yaz butonuna bastığımda yazma korumalı dedi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi herschell -- 27 Temmuz 2012; 13:42:26 >

Neyse Kadrajım Çıksın Fotografım..
En Beğenilmeyen Yorumlar
Yoruma Git Boş Cd Taktığında Böle Demesi Normal Cd Sürücünde Birşey Yok Merak Etme XXXBuRaKsSXXX - 5 Haziran 2007; 12:50:34 -1
Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Donanım / Hardware] » Teknik Yardım » cd sürücüm boş cd leri okumuyor,dolu cd leri okuyor
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.836