Şimdi Ara

The Witcher 3 HD Reworked Project 12.0 Ultimate modu yayınlandı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
511
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• 2015 yılında piyasaya sürülen The Witcher 3: Wild Hunt’ı görsel anlamda daha çekici hale getirmek üzere yola çıkan Halk Hogan isimli modder’ın uzun soluklu mod projesi, The Witcher 3 HD Reworked Project 12.0 Ultimate indirilebilir hale geldi.

Ayrıca Bkz.PS5'in masadaki 'devasa boyutlarını' gösteren temsili görseller

Uzaktaki nesnelere ait detayların (LOD) daha iyi seçilmesi ve dokulardaki keskinliğin artırılması gibi iyileştirmeler içeren mod, yaklaşık 9GB’lık boyuta sahip. The Witcher 3: Wild Hunt’ı en yüksek kalite ayarlarında oynatabilen PC’lere ilave yük getirmeyen modu buradaki bağlantıdan indirebilirsiniz.

Dosyayı indirdikten sonra yapmanız gerekenler ise oldukça basit. Öncelikle dosyayı Witcher 3 klasörüne çıkarmanız gerekiyor. Daha sonra oyun menülerinden grafik ayarları sekmesine ulaşmalı ve ardından doku kalitesi ayarlarını en üst seviyeye çıkarmanız gerekmekte. Yeni doku kalitesi ayarı, Halk Ultra HD veya ##preset_value_Halk Ultra HD ismiyle gözükecektir.

Modder Halk Hogan uzun süre emek verdiği mod için bir de yayınlanma videosu paylaştı. Söz konusu videoya aşağıda göz atabilirsiniz. İyi oyunlar.

Kaynak:https://wccftech.com/witcher-3-hd-reworked-project-12-0-ultimate-download/

• Her modun haberini paylaşın isterseniz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Çok başarılı bir çalışma olmuş.

• Rachsuchtig kullanıcısına yanıt
    Önemli oyunların önemli modlarının paylaşılması çok güzel ben memnunum

• Tam oyuna yeniden başlamıştım ki bu haberi gördüm. Teşekkürler

• başarılı bir çalışma olmuş 

• Modu indirmeye alternatif Torrent ten paylaşsalar çok daha iyi olurmuş.

• 2K ultrada oynuyordum oyunu, modu denedim açtım fakat birşey farkedemedim. Oyun zaten 2K ultrada fena gözüküyor gözümün alışmasından olsa gerek mod ile bir şey fark edemiyorum

• genel gorunumde pek bır sey fark etmesede yakın detaylara ınınce buyuk degısıklıkler mevcut

• Vram tüketimi çok arttı. 4 gb yetmiyor, takılmalar yaşatıyor bilginiz olsun. Fps’ye ise hissediler bir düşüş yaşatmadı.

• Bu uzun süredir üzerinde çalışılan bir mod. Gerçekten önemli bir çalışma, açıkçası tadı damağımda kalmıştı. Hem tekrar oynamak hem de modu denemek için yine indiriyorum.

• Tam gaz devam bu gidişle yeni witcher oyunu yaplacak.

• Beğenirsem bir kez daha baştan oynarım 

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.