Şimdi Ara

iPhone 12 Pro Max'in ilk test sonuçları internete düştü

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
1.213
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Apple, iPad Air 4'ün lansmanı sırasında aynı zamanda tablete de güç veren yeni A14 Bionic işlemcisini duyurmuştu. Şirkete göre yonga seti, A13 Bionic'e göre CPU performansında %17, GPU performansında ise %8 artış sağlıyor. iPhone 12 Pro Max'in AnTuTu test sonuçları da bu verileri doğrular nitelikte.

Ayrıca Bkz.Samsung Galaxy S20 Fan Edition canlı olarak görüntülendi

Ice Universe, Twitter hesabında iPhone 12 Pro Max ve iPhone 11 Pro Max'in karşılaştırmalı test sonuçlarını yayınladı. Görünüşe bakılırsa A14 Bionic, A13 Bionic'in biraz önünde.

Genel performans artışı %10

AnTuTu'da iPhone 12 Pro Max 572.333 puan alırken, A13 Bionic'ten güç alan iPhone 11 Pro Max'in 524.436 puana sahip olduğu görülüyor. iPhone 12 Pro Max, işlemci performansında %16, grafik performansında ise %4 daha iyi. Bununla birlikte genel performans artışının %10 seviyesinde olması dikkat çekiyor.

Apple'ın Eylül ayındaki lansman etkinliğinde yeni iPhone'larla tanışma fırsatımız olmadı. Söylentilere ve analist raporlarına bakılırsa iPhone 12 serisinin lansmanı Ekim ayına ertelenmiş gibi görünüyor. Ancak şu an için kesin bir tarih yok.

Kaynak:https://twitter.com/UniverseIce/status/1306543787762544640

• Antutu sonucunu da haber yapmazsın :D Geekbench'i bekleyin.

• Rezillik, bu sene biz apple fanları maalesef hayal kırıklığı içindeyiz. ilk kez bu yıl iphone'dan beklentim bu kadar düşük ve yeni model beni heyecanlandırmıyor..

• Cem300 kullanıcısına yanıt
    Hocam cidden Xs ve 11 serisinde heyecanlanmış mıydınız ki ?

• Gönderdim geldi mi ??

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi torabi -- 19 Eylül 2020; 17:40:54 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Cem300 kullanıcısına yanıt
    Düz A14’ün sonuçları bunlar hocam. Esas olay A14X ve A14Z ile olacak. Telefon tarafında ise gelecek sene ben büyük artışlar bekliyorum çünkü İPhone 12 geçiş telefonu olacak İPhone 6 gibi. İPhone 6 ile 6S arasında ki uçurum gibi fark umarım İPhone 12 ile 13 arasında da olur.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yinemi olgunlaşmasını bekliyoruz ??

• Açıkcası Antutu hiç güvenilir gelmiyor bana. Kasıtlı olarak Apple’ı kötü göstermeye çalışıyor bence. Android’e daha yatkın bir firma olduğu için yapıyor bunu bence.

• Sıkıntı yok. A13 ile aynı performans da olsun, güç tüketimi daha düşük olsun kâfi. Şu düz 12 5.4 inç full ekran ve ufak kasa boyutlarıyla gelsin, isterse a13 koysunlar. Yeterki beklendiği gibi gelsin..

• Playstore dan kaldırıldı sadece appstore da var tam aksi iPhone’a kıyak geçmesi lazım

• Macbook larda arm işlemci kullanılmayacak olsa a14 ün a13 ten farkı çok daha fazla olurdu.
    Neyse yau kitlesi belli, aynı işlemci olsa bile farketmezdi :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İphone 10 ile tasarım değişikliği sonrası Apple bu sene sızan görüntülerde daha köşeli bir çerçeve dışında bir değişim yok gibi

• quote:

Orijinalden alıntı: Cem300

Rezillik, bu sene biz apple fanları maalesef hayal kırıklığı içindeyiz. ilk kez bu yıl iphone'dan beklentim bu kadar düşük ve yeni model beni heyecanlandırmıyor..

Almayı düşündüğüm için beni heyecanlandırıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: unknownartist

Macbook larda arm işlemci kullanılmayacak olsa a14 ün a13 ten farkı çok daha fazla olurdu.
    Neyse yau kitlesi belli, aynı işlemci olsa bile farketmezdi :)

Ninemin bıyıkları olsa dedem olurdu.

• quote:

Orijinalden alıntı: joven

İphone 10 ile tasarım değişikliği sonrası Apple bu sene sızan görüntülerde daha köşeli bir çerçeve dışında bir değişim yok gibi

Ucuz modellere OLED ekran geleceği söyleniyor. İyi bir değişim olacak bence bu gerçekleşirse.

• Bir atasozu derki hicbir zaman bir cinliye guvenmeyin ve lansimani bekleyin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi igetsky -- 20 Eylül 2020; 2:1:52 >
  • CodyTravers kullanıcısına yanıt
    İlk defa performans yerine pile odaklanmışlar gibi artık zaten küçücük ekranda daha fazla hıza çokta gerek yok enerji tüketimi düşsün daha önemli.

Zaten 5 nm ile çok iyi iş başaracak gibi bakalım batarya 5G ile ne kadar gidecek ?

• bio technolog kullanıcısına yanıt
    antutu.com dan indirilebiliyor ama.

galaxy store da da hala mevcut.

• Olmaz ama işte belki denk geliriz Amerika’da VA fair Oaks stordan satın alacaklar Var mı ?

• Sonuçlar ve fiyatı oldukça kötü. Oppo Find X2 Pro gerçek kral, Xiaomi Mi 10T Pro f/p kralı

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.