Şimdi Ara

+++YARDIM EDİN BAGIMLILIK YAPTI BIRAKAMIYORUM+++

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
62
Cevap
0
Favori
1.379
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İşte yarışma süresince sunulacak ödüllerin tam listesi:
    3 Xbox 360 Elite + seçtiğiniz 1 Xbox oyunu
    3 Nintendo Wii + seçtiğiniz 2 Wii oyunu + 1 ek Wii Kumandası ve 1 ek Nunchuck kontrolü
    3 Playstation 3 60GB + seçtiğiniz 1 Playstation oyunu
    3 Samsung'dan Geniş Bilgisayar LCD Ekranı, 20 inç genişlik, model 206BW
    30 Messenger Plus! T-shirt'ü + Kupa paketi, özel 6'ncı yıldönümü baskılı
    90 Messenger Plus! T-shirt'ü + Mousepad paketi, özel 6'ncı yıldönümü baskılı

Bi Hediye Çıkmadı Yaww 2 Saattir Ugrasıyorum

+++YARDIM EDİN BAGIMLILIK YAPTI BIRAKAMIYORUM+++

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Engin.K -- 27 Mayıs 2007; 18:02:55 >

• Up
  • Az önce 33,tü hediye sayısı şimdi 32,ye düştü
  • Yeni yüklüyorum ...

Güvenilirmi acaba ???
  • Ne güvenilirmi plus,mı oyunmu
  • sabahtan beridir deniyorum hiç bişey çıkmadı. hatta saba hediye sayısı 34 tü şimdi ise 32.
  • Çok Fazla Piksel Var Ara Dur Ama gerçekten kazanan var o pkisellerin içinde saklı ama nerde bunu bulmanın kolay yolu yokmudur
  • nedir ki bu
  • Plusta Oynanan Bir oyun ekrana resimlerle dolu bir sayfa geliyor ve sen resimleri içerisinde yani piksellerin arasında dogru pikseli bulup hediye kazanmaya calısıyosun ama o kadar çok piksel varki mouse,ın en ufak bir hareketinde dahi piksel sayısı degişiyo
  • bende sabahtan beri deniyorum çıkmadı bişi
  • Who knows, your next click may uncover an Xbox 360!

bişey çıkmadıktan sonra beni sadece bu söz teselli ediyo bi daha denemek geliyo içimden
  • seninki o zaman ingilizce bendeki turkce herseyi anlıyorum bi dahaki denemenizde xbox 360 çıkabilir diyo
  • 1 / 535500 çıkma oranı var
  • yatay hareket yaptığında virgülün sol tarafındaki rakamlar, düşey hareket yaptığında virgülün sağındaki rakamlar değişiyo
    msndeki ballı kişilere rakam söyletiyorum bakarsın çıkar
  • yok yaw uğraşılmaz
    bununla
  • esas merak ettiğim hadi kazandık diyelim ürünleri nasıl göndericekler? bunlar türkiyede değil heralde ps3 kazansak bi dolu gümrük ödememiz gerekecek
  • kazandıgında bi form dolduruyosun o forma göre gönderiyolar ama verilecek hediyelere,de deger vergisi varsa
  • Deniyorum hala ama çıkmadı bişiy.
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.