Şimdi Ara

Crysis Remastered yayınlandı: İşte fiyatı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
690
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Crytek stüdyolarının elinden çıkan ve halen oyun dünyasının efsaneleri arasında gösterilen Crysis bir kez daha oyuncularla buluşuyor. Üst seviyeye çıkarılan grafik kalitesi yine ekran kartlarımızı zorlayacak.

Crysis Remastered fiyatı

Crysis Remastered görsel anlamda birçok önemli iyileştirmeyi beraberinde getiriyor. 8K'ya kadar yüksek çözünürlüklü dokular, ray tracing, modern ışıklandırma teknolojileri ve HDR gibi birçok yenilik var. PC'de ayrıca donanımsal ray tracing ve DLSS desteği de içeriyor. Crytek'in geçtiğimiz haftalarda yayınladığı teknoloji fragmanında bu yenilikler ön plana çıkarılmıştı.

Ayrıca Bkz.Galaxy Z Fold 2 resmiyet kazandı: İşte detaylar!

Birinci şahıs açısından oynanan oyun; basit bir kurtarma operasyonunun uzaylı istilacıların Kuzey Kore'yi oluşturan adalar kümesine üşüşmesiyle yepyeni bir savaşa dönüşmesini anlatıyor. Sadece PC sürümünde Crysis Açar mı özel seçeneğinin RTX 3080 ekran kartını dahi zorlayacak ayarlara çıktığı belirtilmişti. Crysis Remastered oyunu Epic Games üzerinde 133.99TL fiyat etiketine sahip. Eğer kuponunuz varsa iyi bir fırsat olabilir. Oyun PS mağazasında 139TL iken Xbox için 85TL fiyat etiketine sahip. Oyun için PC gereksinimleri şu şekilde:

Minimum

CPU: Intel Core i5-3450 / AMD Ryzen 3

Ram: 8GB

Depolama alanı: 20GB

Direct X: DX11

GPU: Nvidia GeForce GTX 1050 Ti / AMD Radeon 470

GPU Hafızası: 4GB in 1080p

Önerilen

CPU: Intel Core i5-7600k or higher / AMD Ryzen 5 or higher

Ram: 12GB

Depolama alanı: 20GB

Direct X: DX11

GPU: Nvidia GeForce GTX 1660 Ti / AMD Radeon Vega 56

GPU Hafızası: 8GB in 1080p

Crysis Remastered

• Film gibi oyundu be... Çok iyiydi zamanına göre.

6600GT ile oynamaya çalışırdım... Pasif soğutuculu. İşte bu:

• Xboxda 85 TL iken psde niye 139 Tl anlayamıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VS18 -- 18 Eylül 2020; 16:33:27 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • oyun ilk çıktığında donanımların test edilmesi için kullanılırdı. Uzun süre oynamışlığım vardır. ama yeni bir oyun yerine eski oyunun yenilenmesi ilginç olmuş.

• çohhhh

• epic Crysis Remaster'ı 3-5 aya bedava verir. acele etmemek lazım. o zamana performans sıkıntılarıda halledilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 19yusuf05 -- 18 Eylül 2020; 16:50:5 >
  • Çıktığında 49 a aldım beya ve yine bir arkadaş grubuna yazdım, horizon ea play falan aynısı olmuştu bunda da yine arttı fiyat :( 

• Blasterreal B kullanıcısına yanıt
    Bedava mi versinler

• VS18 kullanıcısına yanıt
    omo ps'de exclusiv oyonlar vor beaaa....

Bu saatten sonra ps alan enayidir.

• quote:

Orijinalden alıntı: 19yusuf05

epic Crysis Remaster'ı 3-5 aya bedava verir. acele etmemek lazım. o zamana performans sıkıntılarıda halledilir.

epic de oyun ciksa da ucretsiz versek diyordu zaten.

sanirsin hayir kurumu isletiyor adamlar, gta 5 i bedavaya verdiginde bedava RDR2 diye aglayanlardansiniz sanirimCrysis Remastered yayınlandı: İşte fiyatı 

• beynin mi yandı

• V4LKyR V kullanıcısına yanıt
    Bende 9800gt ile oynadım efsane bir oyun. en son 2060 la oynadım. Şimdi sattım 3070 veya 3080 alıcam nasipse Crysis 1 2 3 4 sıkılmadan tekrar başlayabilirim.

• cod wodern warfare 3 ün grafikleri daha iyi 2011 yılında çıkmış oyun

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.