Şimdi Ara

Xiaomi Mi 10T Pro, 144 Hz ekran ve Snapdragon 865 ile gelecek: İşte fiyatı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
2.369
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Xiaomi'nin amiral gemisi Mi 10T ve 10T Pro telefonlarını piyasaya sürmeye hazırladığını zaten biliyoruz. Mobil sektörün güvenilir bilgi kaynaklarından biri olan Ice Universe isimli Twitter kullanıcısı, Pro modelinin özelliklerini doğruladı ve fiyat etiketini açıkladı.

Ayrıca Bkz.Sony'den büyük telefon sevmeyenlere kompakt boyutlu amiral gemisi: Xperia 5 II

Daha önce de belirtildiği gibi Xiaomi Mi 10T Pro, 6.67 inç LCD ekranla donatılacak. Cihazda maksimum 144 Hz'i destekleyen, uyarlanabilir tazeleme oranına sahip bir ekran göreceğiz. Mi 10T Pro, Snapdragon 865 işlemci ve 5.000 mAh gibi oldukça yüksek kapasiteli bir pille gelecek.

Bu ay tanıtılması bekleniyor

Amiral gemisi telefonun arka panelinde 108 megapiksel ana kamera görev yapacak. Avrupa fiyatının ise 699 euro olması bekleniyor. Xiaomi henüz cihazın ne zaman tanıtılacağını açıklamadı. Ancak lansman etkinliğinin bu ay sonuna kadar yapılacağı söyleniyor.

Kaynak:https://twitter.com/UniverseIce/status/1306405448212295681

• valla lcd den sonrasını okumadım bişey izlemek lcd ile cidden işkence sadece sosya medya ve oyun takılanlar alsın ama keşke oled olsaydı efsane cihaz olurdu ayrıca fiyat çok yüksek geldi. zaten note 20 ultra da yüksek fps nin bi işe yaramadığını gördüm poco f2 şu an en iyi çözüm gibi olacak
  • 10 bin tl olur burda hahaha. Ekonomiye bak hahaha

• cenkakay08 C kullanıcısına yanıt
    *pik'ilen ekonomimizi kıskanıyörlar dış minnaklar.

-*pik yapan, şahlanan.

• Lcd ekran mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • valla lcd den sonrasını okumadım bişey izlemek lcd ile cidden işkence sadece sosya medya ve oyun takılanlar alsın ama keşke oled olsaydı efsane cihaz olurdu ayrıca fiyat çok yüksek geldi. zaten note 20 ultra da yüksek fps nin bi işe yaramadığını gördüm poco f2 şu an en iyi çözüm gibi olacak

• 8 bin- 9 bin den aşağı çıkmaz ki ölü yatırım. O kadar para vermeyi gözden çıkartmışsam ıphone alırım

• adamlar napsın gene ucuza satıyolar bizim ülkede  

• 8 bini var diyorum 😁

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • O fiyatlara iphone alırım kimse kusura bakmasın. Çinlilere o para verilmez..

• Güncelleme desteğini kesmek adetleri oldu bu çinlilerin,o yüzden o kadar para vermek mantıklı değil

• Anca bakarsın modundayız artık

• Temkeş kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle

• T serisine etmişler resmen. LCD? Karakteristik olarak popup kamera çok iyiydi. Sıradan telefonlardan bir farkı kalmamış.

9t spor

• crashris kullanıcısına yanıt
    Onu da 60 dolar yükseltmişler

• Bugünden sonra işsizlik yapıp forumun 8-9 yıl önceki telefon duyuru haberlerine yapılan fiyat yorumlarını bulacağım.

"Galaxy S2 1699 TL çıkacakmış. Abart zamzung bu fiyata HTC Sensation alırım kalite abi" (€=2.30 telefon 600€)

• yuh artık 700 Euro ve LCD.

• Fiyatına x10-12 diyin Türkiye'deki karşılığı çıkıyor işte. En az 7999 TL, iyimser bir tahmin bu da.

• ergenius kullanıcısına yanıt
    O zamanlar tahmini 3 ile çarpıyormuşuz 600 x 3 = 1800
    Şimdi 12-13 ile... Eeee şahlanan ekonominin getirisi bu... Çok da şeetmemek lazım...

• Lcd favrit ekran 8000 lira ohannes 😭😂🤣😅

• Bu paralara bu telefonu alacak olanlar var mıdır acaba? Ben en çok bunu merak ediyorum.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.