Şimdi Ara

İçi püfür püfür kasa 'Corsair 4000D Airflow incelemesi'

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
710
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Nvidia 3000 serisi için nasıl bir kasa performanlı olur bir fanı sıcak havayı yukarı doğru üflediği için kasanın üstünde egzoz fanı olması iyi olur galiba.

• çok kaba ve kullanışsız bir tasarım olmuş. mac kasaları gibi derli toplu kasaların olması daha mantıklı. bu tasarımların içi bir zaman sonra toz bombası oluyor.

• eskiden bilgisayar kasaları sadece beyazdı. Renklenmesi, kenarlarına pencere açılması, ışıklanması hayal gibi bir şeydir. 2000 yılında bir görselde bilgisayar kasasının yanındaki kapakları Ejderha şeklinde kesip, siyah ve kırmızı renklerle renklendiren bir kullanıcının çektiği fotoğrafı görmüştüm. Adama bak be demiştim. Şimdi ise tasarımlar o kadar farklılaştı ki...

• Çok güzel bir kasa eğer kasa değiştirmek istesem kesinliklekle bu kasayı alırdım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güzel sade kasa. Aşağıdaki konumda modern iyi hava soğutmaya sahip f/p mesh kasaları bulabilirsiniz. Sadece buna bakmanıza gerek yok.

Lian li lancool mesh ii ve p500a şu an hava soğutma anlamında zirvedeler. Ah lian li ülkemizde olsaydı keşke.

https://forum.donanimhaber.com/hava-sogutma-kasa-arayanlara-mujde-geldi-phanteks-500a-lancool-ii-mesh-corsair-4000d-cm-td500--145359567

• Yatırım tavsiyesi?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: adamın1i

çok kaba ve kullanışsız bir tasarım olmuş. mac kasaları gibi derli toplu kasaların olması daha mantıklı. bu tasarımların içi bir zaman sonra toz bombası oluyor.

Neden böyle düşünüyorsunuz? Ne eksikleri var acaba?

Bende Mid-tower, oldukça iyi hava alan ve toz tutmayack bir kasa arıyorum ama malesef bulamıyorum.

• 4000D siyah cidden hoş...

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.