Şimdi Ara

Nintendo 3DS Üretimi Sonlandırıldı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
63
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    İlk sürümü 2011'de piyasaya sunulan 3DS el konsolu ömrünün sonuna geldi.

Nintendo, 3DS ailesinin tüm üyelerinin üretimini dünya genelinde sonlandırdı.

Nintendo, 3DS'i uzun yıllar boyunca destekledi. Farkı donanım modelleri ve çok sayıda özel oyun çıkardı. Şimdiye kadar toplamda 76 milyon 3DS konsolu ve 385 milyon 3DS oyunu satıldı.

Switch, Nintendo'nun uzun bir süredir ana platformu. Şirketin 2019/2020 mali yılındaki gelirlerinin sadece %1'i 3DS'ten geliyor. 

• Bir efsanenin sonu
  • Onyargimdan dolayi cok cok gec sahip oldugum , olduktan sonra da inavasyonuna hayran kaldigim bir cihaz. Su an kolleksiyonumun en nadide parcasindan biri. Hele super mario 3d de ki 3d effect i herkesin dunya gozu ile gormesi lazim. mutish ir sey.
    Once switch oladim on yargim gitti sonra 3ds sonra game boy game boy color advance bi baktim ki nintendo cu olmusum :)

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Keşke almasaydim şu cihazı PS Vita alsaydım en azından bir sürü oynanacak oyun vardı
  • quote:

Orjinalden alıntı: BSC Misafiri

Keşke almasaydim şu cihazı PS Vita alsaydım en azından bir sürü oynanacak oyun vardı

Dostum şaka mı yapıyorsun Ps Vita'da oynayacağın çok kaliteli 10 oyun var ya da yok. Gerisi düşük bütçeli JRPG japonca oyunlar ve diğer bütün platformlar da tüketilip bitmiş olanlar şeyler. Güzel sistemdi ama Sony satamayınca fişini erkenden çekti. Vita alanların çoğu da oyunsuzluktan pişman olup sattı.
  • Resmen bir efsaneye veda... En keyif aldığım konsoldu.

• Ps Vita Sony'nin dediği gibi mobil oyunlar yüzünden batmadı. 3DS ve oyunları yüzünden başarısız oldu. Çok harika bir konsoldu. Günümüzde de hala gideri var.
  • 3DS versiyonu mu sonlandirildi yoksa " New 3DS" ler de mi? haber kafa karaisikligi yapiyor.

• Mükemmel bir konsoldu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orjinalden alıntı: mementopolis

3DS versiyonu mu sonlandirildi yoksa " New 3DS" ler de mi? haber kafa karaisikligi yapiyor.

3ds ailesinin bütün üyeleri diyor yani tamamı sanırım

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.