Şimdi Ara

iPad Pro’ya zam geldi!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
57
Cevap
0
Favori
3.145
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Apple bugünkü etkinliğinde yeni iPad ve iPad Air modellerini tanıttı. Bu modellerin tanıtılmasıyla birlikte iPad Pro’nun fiyatına zam geldi.

iPad Pro 11 inç 128 GB fiyatı 6699 TL’den 7499 TL’ye çıktı. iPad Pro 12.9 inç 128 GB fiyatı ise 8399 TL’den 9499 TL’ye yükseldi. Zamdan en çok etkilenen model ise iPad Pro 12.9 inç 1 TB versiyonu oldu. 12599 TL’den 14249 TL’ye çıktı. 1650 TL’lik artış yaşandı.

Ayrıca Bkz.iPad Pro görünümlü yeni iPad Air tanıtıldı: İşte özellikleri ve Türkiye fiyatı

iPad Pro 11 inç Wi-Fi fiyatları

Hafıza Yeni fiyat Eski fiyat
    128 GB 7499 TL 6699 TL
    256 GB 8449 TL 7499 TL
    512 GB 10349 TL 9199 TL
    1 TB 12249 TL 10899 TL

iPad Pro 12.9 inç Wi-Fi fiyatları

Hafıza Yeni fiyat Eski fiyat
    128 GB 9499 TL 8399 TL
    256 GB 10449 TL 9199 TL
    512 GB 12349 TL 10899 TL
    1 TB 14249 TL 12599 TL

• İyide Vestel telefon alıp her gün hayata mı küselim. Bazı gerçekler var. Vestel, Casper telefon alınmaz. Ayrıca bu markalar ucuz da değil denk rakibi ile aynı parayı istiyor. Garanti desen ağlatır seni. Bunları yaşadığım için söylüyorum abartığımı düşünebilirsin belki. Ama bir daha asla almam dediğim markalar. Ben almak istediğimde yerli marka bana fiyatta yada kalitede bir avantaj sağlamıyorsa almam.

Allah razı olsun Devletimizden. Bizi yerli malı kullanmak için teşvik ediyor. Biz de doları 7.5 lira yaptılar, vergileri Ortaçağ Avrupası'nın feodal sistemine yükselttiler diye ağlıyoruz. İyiki söyledin arkadaşım, bu halk sayende uyanacak. Vestel aslan gibi Ipad üretiyor ve yarı fiyatına. Sırf gerizekalı olduğumuzdan gidip Apple'dan alıyoruz.

Buna zam denmez kur düzenlemesi denir her sene oluyor alışın artık kur olmuş 7.5 üzerine alınan haraçlar(vergi denemez artık) var. Bu gayet normal, editörler bile gerek teknoloji gerek araç vb sektörler olsun git zenginden al derse olmaz bu işler zaten. Adamın parası var diye milyonlarca lira vermek zorunda değil devlete, vergide adalet olur arkadaş bunlarda adalet sadece isimleri. Bu ülke ne yatırım alır artık ne insan veya beyin gücü. Anca toplama kampı misali niteliksiz suriyeli doldururlar ülkeye.
  • başlık tl de değer kaybı arttı olsaymış ya.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • iPad Pro'ya zam gelmedi. Fiyat aynı, Türk Lirası değer kaybediyor. Ülkemizde vergiler artıyor. verginin vergileri alınıyor.

• Buradan dolarlar maaş almıyoruz diyen ve bunu savunan insanlara bir merhaba demek istiyorum

• Duzenlemedir o zam olsa duramazdik

• başlık yanlış olmuş "ipad pro'ya vergi ve dolar kuru düzenlemesi geldi" olması lazım zam değildir o biz dolarla maaş almıyoruz çünkü

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • yerli malı kullanın diye yapılıyor. bugun vestelde 15 bin kişi çalışıyor, apple turkiyenin merkezi bile yok, samsung turkiyenin eyup ofisinde 10 kişi çalışıyor. sonra iş yok diye şikayet ediyorsunuz. bakın abd bile aynı şeyi yapıyor, tiktoku yerli malı yapmak için yasaklarım dedi şimdi tiktok abdye satılıyor. zaman yerli malı zamanı.

not: apple turkiyenin merkezi bile yok dedim diye arkadasin biri vergi adresin yazmis. cok akillica. git bak bakalim 5 kisiden fazla kisi calisiyor mu? ne takintili adamlar var ya.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi formgonder2055 -- 15 Eylül 2020; 22:59:34 >
  • Ülke ülkelikten çıktı artık bi arabın peşine düşeceğiz diye

• Hangi arabın?

• formgonder2055 kullanıcısına yanıt
    Apple Türkiye merkezi adresi
    Büyükdere Caddesi
    Levent 199 Kat:22-23
    34394 Şişli
    İstanbul
    Türkiye

733669 no ile İstanbul ticaret odasına kayıtlı
    Zincirlikuyu VD / 0710414224 vergi numarası
    Türkiye içinde kayıtlı 20 milyon Türk lirası ödenmiş sermayesi var

• Iphone11 alsak İyi olacak gibi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Normalde Apple ürünleri tanıtılırken bir önceki yıl çıkan Apple ürünleri 100-200 dolar arası ucuzlar. Bizde tam tersi 100-2000 arası artışlar olmuş.

Vatandaşı olmasak komik ülkeyiz ??????

• Onlar konuşur AK PARTİ YAPAR...!!

18 Yılda gelinen nokta işte Tam budur..

Ve halen bu Zihniyet.. Görev başında.. Yazıklar olsun..

AKP zihniyeti DERHAL İSTİFA ETMELİDİR... Yeter artık yeter...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • formgonder2055 kullanıcısına yanıt
    İyide Vestel telefon alıp her gün hayata mı küselim. Bazı gerçekler var. Vestel, Casper telefon alınmaz. Ayrıca bu markalar ucuz da değil denk rakibi ile aynı parayı istiyor. Garanti desen ağlatır seni. Bunları yaşadığım için söylüyorum abartığımı düşünebilirsin belki. Ama bir daha asla almam dediğim markalar. Ben almak istediğimde yerli marka bana fiyatta yada kalitede bir avantaj sağlamıyorsa almam.

• quote:

Orijinalden alıntı: misterrium

iPad Pro'ya zam gelmedi. Fiyat aynı, Türk Lirası değer kaybediyor. Ülkemizde vergiler artıyor. verginin vergileri alınıyor.

herkes menun diyecek birşey yok

• Haberi biraz araştırdım ama yabancı sitelerde zam göremedim. Bence insanımız şunu anlamalı paramız değer kaybediyor. Artık ekmek almaya çuvalla gideceğiz.

Firma zam yapmış gibi haber yapmışsınız. Doğru haber doğru haber başlığı ile başlar.

• Cok adaletsiz bir zam. Bunu kendi ülkelerinde yapamazlar. Cunku kimsenin almayacağını biliyorlar. Ama burasi Turkiye millete girdikçe ses çıkmayacağını iyi biliyorlar.

• şu anki sistemde iyi/kötü her şeye özellikle zam mevzusunda şükürcü ezik ruhlu tayfa olduğu sürece hiç bişey düzelmeyecek adam hala şükür ediyor neyine neye şükür ediyon a* donun kaldı bi ayağında

• Hayatı oturduğu kazan dairesi ev - üç kuruş maaş aldığı iş - cami üçlüsünden ibaret olanları ilgilendirmeyen durum.

Damat geçen gün tvye çıkıp söyledi zaten..'' milletin bu tür dertleri yok ''

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VirgilSollozzo -- 15 Eylül 2020; 22:51:22 >
  • jem991 kullanıcısına yanıt
    git bak bakalim 15 bin kisi mi calisiyor. bir de usenmemis kopyala yapistir yapmis. liseden yeni mi mezun oldunuz arkadas. ben ne anlatiyorum adam bana vergi adresini atiyor. super zeka.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.