Şimdi Ara

Birinci Şahıs Bilim Kurgu Gerilim Oyunu The Invincible PS5, Xbox Series ve PC için Duyuruldu

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
86
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Polonya, Krakow merkezli geliştirici stüdyo Starward Industries, birinci şahıs bilim kurgu gerilim oyunu The Invincible'ı PlayStation 5, Xbox Series ve PC (Steam) için duyurdu.

2021'de çıkacak.

The Invincible, Stainslaw Lem'in aynı adlı romanından esinlenen ve retro fütüristik bir temaya sahip birinci şahıs bilim kurgu gerilim oyunu.

Oyuncular Regis III adlı yabancı bir gezegende uyanan uzay bilim adamının rolünü üstlenerek kayıp mürettebatı bulmak için gizemli bir göreve çıkacak. Regis III'ü keşfederken gezegenin korkunç sırlar içerdiğini görecek, daha da derinlere indiğinizde burada yalnız olmadığınızı fark edecek ve bu gezegeni hiç keşfetmemiş olmayı dileyeceksiniz. Fakat artık geri dönmek için çok geçtir.

Oyunu yapan ekip Starward Industries daha önce The Witcher 3, Cyberpunk 2077, Dead Island, Dying Light ve Call of Juarez gibi AAA oyunlar üzerinde çalışmış tecrübeli geliştiricilerden oluşuyor.

Müzik videosu:

Ekran görüntüleri:

• Bır kenara not edın. Bu oyun buyuk suprız yapacak. Icıme dogdu :)))

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Hoş görünüyor ama saf oynanış görmek gerek. İstek listeme ekledim.

• Yapımcılar dehşet iyi oyunlarda çalışmışlar bana göre çıktığında ses getirecek yapımlardan birisi olabilir. Hemen istek listeme ekledim umarım Türkçe dil desteği de gelir. Bilim-Kurgu oyunlarının hastası olan birisi olarak beni heyecanlandırdı özellikle Alien Isolation tarzı böyle istasyonlarda yada gezegenlerde geçen oyunlar hep ilgimi çekiyor.

• oyunun güzelliği müziğinden belli <3

• Kapak ve atmosferler şahane, umarım iyidir ve alır doyasıya oynarız.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Vay be türkçe altyazı desteği de geldi. :)

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.